Tlačová konferencia FK Železiarne Podbrezová
11:00, konec
Tisková konference FC Zbrojovka Brno
12:00, konec
Tisková konference FC Fastav Zlín
12:00, konec
Tisková konference FK Teplice
13:00, konec
Tisková konference MFK Karviná
13:05, konec
Tisková konference AC Sparta Praha
13:30, konec
Ženy - Vytrvalostní závod (15 km)
09:15, konec • Vítěz: H. Öbergová (SWE)
Muži - Vytrvalostní závod (20 km)
12:20, konec • Vítěz: J. T. Bø (NOR)
Ženy - 10 km volnou technikou
07:30, konec • Vítěz: R. Hagaová (NOR)
Ženy - Obří slalom (1. kolo)
02:00, konec • Vítěz: M. Mölggová (ITA)
Muži - Sjezd
03:30, konec • Vítěz: A. Svindal (NOR)
Ženy - Obří slalom (2. kolo)
05:45, konec • Vítěz: M. Shiffrinová (USA)
Muži - 10000 m
12:00, konec • Vítěz: T. Bloemen (CAN)
Sportovní dvojice - volné jízdy
02:30, konec • Vítěz: A. Savčenková, B. Massot (GER)
Muži - Snowboardcross (kvalifikace)
03:00, konec • Vítěz: P. Vaultier (FRA)
Muži - Snowboardcross (finále)
05:30, konec • Vítěz: P. Vaultier (FRA)
Muži - 1. a 2. jízdy
02:00, konec • Vítěz: S. Jun (KOR)
Týmová štafeta
13:30, konec • Vítěz: Německo
Ženy - Akrobatické skoky (kvalifikace)
12:00, konec • Vítěz: A. Orlovová (OAR)
Ženy - dopolední program
01:05, konec
Muži - odpolední program
06:05, konec
Ženy - večerní program
12:05, konec
Mensur Suljovic - Michael Smith 2:7
20:15, konec (3)
Daryl Gurney - Gerwyn Price 6:6
20:55, konec (3)
Peter Wright - Rob Cross 4:7
21:30, konec (3)
Gary Anderson - Michael Van Gerwen 3:7
22:20, konec (3)
Simon Whitlock - Raymond Van Barneveld 7:4
22:55, konec (3)
Finsko – Německo 5:2
04:10, konec (Sk. C)
Norsko – Švédsko 0:4
08:40, konec (Sk. C)
Česko – J. Korea 2:1
13:10, konec (Sk. A)
Švýcarsko – Kanada 1:5
13:10, konec (Sk. A)
USA – Kanada 1:2
04:10, konec (Sk. A)
Olympijští sportovci z Ruska – Finsko 1:5
08:40, konec (Sk. A)
Toronto – Columbus 6:3
01:00, konec
Colorado – Montreal 2:0
03:30, konec
Vancouver – Florida 3:4
04:00, konec
Švédsko – Česko 3:2
15:00, po s.n. (2:0)
Slovensko – Bělorusko 3:4
17:00, konec
Slavia – Třemošná 4:0
17:30, konec (Sk. C)
Astana – Sporting 1:3
17:00, konec (1/16)
Dortmund – Atalanta BC 3:2
19:00, konec (1/16)
Nice – Lok. Moskva 2:3
19:00, konec (1/16)
Spartak – Ath. Bilbao 1:3
19:00, konec (1/16)
Real Sociedad – Salzburg 2:2
19:00, konec (1/16)
Ludogorec – AC Milán 0:3
19:00, konec (1/16)
Östersunds FK – Arsenal 0:3
19:00, konec (1/16)
Marseille – Braga 3:0
19:00, konec (1/16)
Kodaň – Atlético 1:4
21:05, konec (1/16)
AEK Atény – Dynamo Kyjev 1:1
21:05, konec (1/16)
Celtic – Zenit 1:0
21:05, konec (1/16)
Neapol – RB Lipsko 1:3
21:05, konec (1/16)
Lyon – Villarreal 3:1
21:05, konec (1/16)
Partizan Bělehrad – Plzeň 1:1
21:05, konec (1/16)
FCSB – Lazio 1:0
21:05, konec (1/16)
K. Plíšková – C. Bellisová 0:2
13:28, konec | 6:7 (4), 3:6 (OF)
E. Svitolinová – P. Kvitová 0:2
17:13, konec | 4:6, 5:7 (OF)
Fénix Brno – Šternberk 0:3
18:00, konec | 24:26, 22:25, 21:25 (20)
Detroit – Atlanta 104:98
01:00, konec
Orlando – Charlotte 102:104
01:00, konec
Philadelphia – Miami 104:102
01:00, konec
Brooklyn – Indiana 103:108
01:30, konec
NY Knicks – Washington 113:118
01:30, konec
Boston – LA Clippers 119:129
02:00, konec
Chicago – Toronto 98:122
02:00, konec
Houston – Sacramento 100:91
02:00, konec
Memphis – Oklahoma City 114:121
02:00, konec
New Orleans – LA Lakers 139:117
02:00, konec
Utah – Phoenix 107:97
03:00, konec
Portland – Golden State 123:117
04:30, konec