Motor ČB – Přerov 3:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Pavlin, 22. Kutlák (Vlček), 35. Crowder (Kutlák)
Prostějov – Kladno 3:2
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 31. Divíšek (Rudovský), 40. A. Holík (Havlík, Divíšek), 64. Havlík – 28. J. Strnad (R. Přikryl, Pekr), 41. Svedlund
Kadaň – K. Vary 3:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 56. Wágner (Krejčiřík), 57. Rindoš (Adámek, Macháček), 58. Tůma (R. Černý, Hlava) – 3. Tuominen (Davídek), 14. Kverka (Stloukal, Podlipnik), 31. Kohout (Kverka, Krejčí), 34. O. Beránek (Flek, Gríger), 38. Kohout (Podlipnik, Stloukal)
Frýdek-M. – Ústí n/L 6:5
17:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 25. Pechanec (Bajtek, Kvasnica), 34. Przybyla (Kaukič), 39. Kvasnica (Bajtek), 42. Klimša (Kvasnica, Pechanec), 59. Kofroň (Mikulík) – 6. Smolka (Roubík), 21. Bernad (Melka), 35. Vrdlovec (Bernad, Husák), 36. Smolka (Melka, Bernad), 43. Husák (Smolka)
Slavia – Benátky n/J 3:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 22. J. Holý (Kubica, L. Krejčík), 58. Barák (Kubica, Šafránek), 59. Kubica (M. Ondráček)
Havířov – Litoměřice 2:1
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 28. Drtil (Matai, Fronk), 64. Matai (Sikora, Krisl) – 32. Pavlas (J. Veselý, Kusý)
Vsetín – Třebíč 1:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Karafiát (Ostrčil) – 8. Půža (Vodný, Spurný), 25. R. Zohorna (Čejka, T. Havránek), 60. Malec
Opava – Poruba 2011 4:6
15:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Škoda (Malina, Štindl), 6. Hartmann (Malina), 11. Rousek (Seidler), 50. Seidler (Rudl, Hartmann) – 20. Luka, 39. Zdeněk (Janota, Káňa), 41. Zdeněk (Kaluža), 46. Káňa (Zdeněk), 51. Luka, 60. Káňa (Kaluža)
Val. Meziříčí – Kopřivnice 3:2
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 30. Weintritt (Hladiš, Daněk), 37. Studený (Hryciow, Pokorný), 62. Dvořák (Weintritt) – 24. Sluštík (Mrowiec), 25. Poruba (Bail, Tomášek)
SHK Hodonín – Šumperk 4:5
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 13. Peš (Hložánek, Sedlák J.), 32. Mojžíš (Vaněk), 37. Vrána (Sedlák J.), 53. Vrána (Vaněk) – 11. Kovařík (Vymazal, Králík), 24. Kovařík (Gewiese), 28. Králík (Vymazal), 29. Ostřanský (Hroch), 61. Kovařík (Vymazal, Schejbal)
Most – Sokolov 4:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Alinč, 33. Kellerstein (Alinč), 51. Tupý, 56. Tupý (Kellerstein, Alinč) – 36. Kašpar (Račanský, Trapl)
Kobra – Bílina 4:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Jedlička (Doležal), 25. Matějček (Kellner), 41. Doležal (Jedlička, Hlinka), 58. Doležal – 21. Mála (Hrdlička, Kýhos), 35. Gevorkian (Petráš, Mical), 38. Komínek (Procházka, Böhm), 45. Procházka (Zicho), 50. Komínek, 60. Kýhos (Procházka, Polák)
Vrchlabí – Řisuty 5:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Šťastný (Filip, Abraham), 25. Šimoníček (Bláha), 40. Filip (Moník, Maďar), 57. Filip (Urban, Šťastný), 59. Šimoníček (Bláha, Pojkar) – 26. Keller (Záleský), 45. Babický (Krpata, Kos), 55. Krpata (Babický, Náprstek)
Trutnov – Děčín 6:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 26. A.Půlpán (Kolář), 35. Smékal, 36. Polívka, 45. Janoušek (Smékal, Malík), 60. A.Půlpán (Kolář, Vácha), 60. T.Půlpán (Kastner) – 19. Faigl (Kopta), 25. Sladkovský (TS), 54. Kaltenböck (Oliverius), 57. Kaltenböck (Hašek)
Jablonec n/N – Dvůr Králové n. L. 6:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Peřina, 34. Peřina (Čechura, Víšek), 52. Havlas (Mulač, Pilař), 55. Tondr (Tondr, Bříška), 56. Víšek (Peřina), 56. Homolka (Bříška, Tondr) – 38. Janeba (Pozdnyakov, Hrazdíra)
New Jersey – Washington 2:5
01:00, konec
Branky a nahrávky: 37. Hall (Palmieri, Butcher), 41. Palmieri (Severson, J. Moore) – 15. Oshie (Bäckström), 29. Ovečkin (Bäckström, Carlson), 39. J. Vrána (Smith-Pelly, Kuzněcov), 46. Oshie (Bäckström, Kuzněcov), 48. Bäckström (Ovečkin, Oshie)
Columbus – NY Rangers 3:1
01:10, konec
Branky a nahrávky: 40. S. Jones (Werenski, Wennberg), 48. Panarin (S. Jones, Werenski), 60. Sedlák (R. Murray) – 15. K. Hayes
Colorado – Anaheim 3:1
03:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Landeskog (Rantanen, Andrighetto), 55. Barrie (Rantanen, Andrighetto), 60. Zadorov – 43. Montour (Cogliano, L. Shaw)
Calgary – Ottawa 0:6
03:10, konec
Branky a nahrávky: 20. Ceci (Pyatt, N. Thompson), 39. Brassard (Mark Stone, B. Ryan), 42. Hoffman (Ceci, Turris), 46. Mark Stone (Borowiecki, Brassard), 48. Dzingel (Chabot, Turris), 57. Ch. Wideman (Turris, Z. Smith)
Vegas – Detroit 3:6
04:30, konec
Branky a nahrávky: 29. Marchessault (R. Smith), 36. Neal (Perron, Eakin), 37. Haula (Sbisa, Leipsic) – 2. Nyquist (Zetterberg, Daley), 35. Zetterberg (Helm, Jensen), 45. Mantha (Zetterberg, Nyquist), 48. Nielsen (Zetterberg, Mantha), 51. Nyquist (Mantha), 55. Glendening (Abdelkader, D. Larkin)
Barys – Kunlun 4:3
13:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 5. Šalapov (M. Semjonov, Michajlis), 20. Puškarjov (Southorn, Frattin), 57. Savčenko (Žajlauov, R. Starčenko), 65. Frattin (M. Semjonov, Belgibajev) – 27. Brulé (Wolski, A. Kosticyn), 28. A. Kosticyn (Wolski, Brulé), 49. Brulé (Wolski)
Chanty-Mansijsk – Vladivostok 1:3
13:30, konec
Branky a nahrávky: 44. Šen (Akmaldinov) – 20. Kazakov, 28. Alexandrov (Tkačov, Sabolič), 51. Žafjarov
Čeljabinsk – HC Slovan 2:1
13:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Gynge (Szczechura, Polygalov), 26. Kručinin (Mamajev) – 17. Viedenský (Kašpar)
Jekatěrinburg – CSKA Moskva 2:3
14:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Česalin (Simakov, Mišarin), 17. Trjamkin (Kuljaš, Michnov) – 14. K. Petrov (Ničuškin), 47. Scott (Nestěrov), 55. Kaprizov (Šumakov, Šalunov)
Magnitogorsk – Viťaz 3:1
14:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Chabarov (Mozjakin, Kosov), 40. J. Birjukov (Chabarov, Ellison), 44. Osala (Berestennikov, Šenfeld) – 9. Horák (Švec-Rogovoj, Pautov)
Česko – Rusko 2:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 42. Matiášek (Přikryl), 57. Přikryl (Šír, Plášek) – 18. Michajlov (Iščakov), 39. Rtiščev (Denisenko), 40. Kizimov, 60. Rtiščev (Misjul)
Havlíčkův Brod – Pelhřimov 14:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Endál (T. Semrád, Milfait), 8. Šuhaj (Milfait, Voříšek), 19. Třetina (Vašíček), 26. Voříšek (Milfait, Vala), 26. Kříž (Kozlík, Přidal), 27. Endál (Třetina, Přidal), 27. Voříšek (Milfait, Šuhaj), 36. Přidal (Kříž, Kozlík), 39. Milfait (TS), 40. Beneš (Kuchta, Vala), 42. Milfait (Voříšek, Vala), 49. Voříšek (Vašíček, Milfait), 53. Ludvík (Kuchta, T. Semrád), 59. Kozlík (Endál, Voříšek) – 15. Martin Hadrava (Mejzlík), 22. Martin Hadrava, 48. Vysloužil (Plachý)
Mor. Budějovice – Nymburk 4:8
17:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Horký (Čermák, Pucher), 26. Mikeš (Horký, Pucher), 34. J., 41. Čermák (Mikeš, Horký) – 15. Kříž (Stehlík, Arnošt), 17. Smejkal (Hierman, Kříž), 23. Stehlík (Arnošt, Smejkal), 25. Stehlík (Smejkal), 26. Bičiště (Maršoun), 33. Kříž (Hierman, Eis), 47. Stehlík (Smejkal), 52. Planý (Rittig)
Klatovy – Žďár n/S 5:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Pacanda (Walter, Roubal), 17. Uhlík (Pacanda), 37. Uhlík (Roubal), 57. Rubner (Pour, Vavřička), 57. Runbner (Pour) – 6. Štěpánek (Vítek), 33. Vítek (Štěpánek), 46. Vítek (Kunstmüller, Štěpánek)
David Servis – Písek 3:4
18:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 2. Vylíčil (Trummer, Radoš), 7. Sumerauer (Káník), 58. Ferebauer (Škopek, Zayml) – 18. Sýbek (Pašek, Parýzek), 31. Ciboch (Vlk, Suda), 41. Polata (Sýbek), rozh. náj. Sýbek
Tábor – Kolín 2:3
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 11. Pechánek (Urbanec, Černý T.), 33. Urbanec (Blažek) – 16. Voženílek (Kadlec, Malý), 52. Panna (Semirád), 63. Panna (TS)
Salzburg – Warriors Brno 9:0
11:00, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 5. Alanov (Schitz, Hadamczik), 28. Barinka (Hadamczik, Alanov), 33. Barinka, 37. Zündel (Alanov, Schütz), 40. Huber (Schütz, Alanov), 47. Lobach (Barinka, Ede), 48. Dube (Peterka, Wirt), 55. Dube (Peterka, Lidner), 60. Huber (Schütz, Jentzsch)
Vítkovice – Vsetín 8:0
13:00, konec (Sk. E)
Branky a nahrávky: 11. Lewandowski (Fridrich, Zapletal), 24. Mrva (Fridrich, Takáč), 35. Beránek (Potočný), 36. Konečný (Beránek), 40. Kylnar (Fridrich, Lednický), 40. Beránek (Konečný, Takáč), 44. Lewandowski (Bernovský, Takáč), 55. Bernovský (Kunc)
Žďár n/S – Č. Budějovice 1:3
13:00, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 12. Nagy (Pytlík, Dospěl) – 20. Silný (Doktor, Beránek), 35. Čížek (Kubíček, Vaculík), 42. Čížek (Beránek, Šafář)
HC Plzeň – Chomutov 4:2
13:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 14. Lang (Malát), 37. Mužík (Lang, Kolář), 49. Kolda (Mužík), 57. Šeba (Procházka, Hajžman) – 12. Černý (Zeman, Veselý), 55. Lobodowski (Procházka, Mežnar)
Třinec – Zlín 1:4
14:30, konec (Sk. E)
Branky a nahrávky: 3. Homola (Matěj) – 5. Dvořáček (Pavlas), 49. Jaroněk (Janošek), 51. Lekeš, 59. Světlík (Fajkus, Pröschl)
Liberec – Sparta 2:3
16:00, po s.n. (0:1) (Sk. B)
Branky a nahrávky: 24. Šafářovský (Šeliga, Žůrek), 58. Šeliga (Teplý) – 7. Dani (Najman J., Pika), 53. Pšenička, rozh. náj. Dani
Kladno – Třemošná 8:2
12:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Urban (Staněk), 20. Bulva (Urban), 24. Sachr (Kraus), 37. Ticháček (Bulva), 38. Sachr, 48. Urban, 52. Ton (Ticháček), 55. Kraus (Urban, Ton) – 11. Seidler (Korčák), 25. Altrichter
Chomutov – Slavia 3:6
12:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Urych (Čech), 16. Štefančík (Vrhel), 58. Prokeš (Vrhel, Gut) – 15. Martinec (Labuzík, Moravec), 19. Labuzík, 21. Moravec (Hofmann), 25. Martinec (Labuzík), 34. Labuzík, 46. Martinec (Hofmann)
Mladá Boleslav – Jihlava 3:0
13:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Šíma (Simon, Zajíček), 40. Haas (Táborský), 59. Kapal (Přenosil)
Vítkovice – HK MD Šumperk 4:3
13:30, konec
Branky a nahrávky: 47. Pastor (Kočí), 50. Ivan (Krška), 51. Tvrdý (Krejsa), 57. Kočí (Smolka, Ivan) – 16. Mácha (Kaplan), 34. Mácha (Kaplan), 54. Horký (Mácha, Kaplan)
Letňany – Č. Budějovice 2:8
14:10, konec
Branky a nahrávky: 23. Krutil (Černý, Tůma), 23. Václavík (Cichoň J., Krutil) – 6. Novák (Hanák), 10. Novák (Hail, Janoch), 15. Novák (Janoch, Hanák), 28. Janoch (Novák), 28. Janoch (Novák), 36. Novák (Hail), 47. Pojar (Novák), 57. Hanák (Janoch, Novák)
PZ Kladno – Sparta 3:6
14:10, konec
Branky a nahrávky: 20. Šťastný (Štrombach, Darsa), 23. Darsa (Brejcha, Šťastný), 33. Štrombach (Hříbal) – 28. Zemchenkov (Hamara), 29. Vitouch (Kubánek), 37. Guryevskiy (Hamara, Kubánek), 40. Slavíček, 43. Krupička (Mácha), 55. Krupička (Mácha, Bláha)
Poruba – Třinec 0:6
15:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Kašpárek (Chovaniak), 14. Wardas (Jurzyca), 26. Petrovský (Kyselý), 37. Wardas (Jurzyca), 40. Ramík (Kašpárek), 41. Králík
Ústí n/L – HC Plzeň 1:7
15:30, konec
Branky a nahrávky: 48. Viktor Weis (Jakub Kaše) – 16. Vojtěch Adamec, 19. Daniel Malák (Tomáš Hollar, Dominik Soukup), 26. Václav Adamec (David Kuchárik, Adam Ženíšek), 28. Adam Ženíšek (David Jiříček, Vladimír Kremláček), 30. Jan Slanina (Tomáš Pánek, Tomáš Hollar), 31. Marcel Marcel, 55. Tomáš Hollar
Warriors Brno – Zlín 2:6
16:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Marčík (Schweitzer), 58. Heinrich (Orsech, Ambrož) – 1. Handl (Frömel, Bachánek), 7. Chludil (Handl, Bednařík), 18. Frömel (Liss, Hoferek), 27. Riedl (Mikulík), 29. Riedl (Kopčil, Chludil), 37. Bachánek (Frömel)
K. Vary – HC Litvínov 6:9
16:10, konec
Branky a nahrávky: 8. Vondráček, 11. Bockstefel (Mareček), 40. Bílek (Kosina), 43. Matoušek (Vogel), 47. Matoušek (Korčmaroš, Prošek), 60. Pohanka (Remeš, Korčmaroš) – 11. Stehlík (Myšák, Skuhrovec), 17. Skuhrovec (Myšák, Stehlík), 31. Myšák, 37. Stehlík (Jonák), 39. Stehlík (Slavík), 39. Myšák (Baláž), 52. Slavík (Limanovský), 54. Myšák (Baláž, Stehlík), 57. Adámek (Slavík, Limanovský)
Švédsko – Německo 4:1
12:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Holm (Kasperi), 34. Ingvarsson (Lundgren, Kasperi), 44. Kasperi (Peter Nilsson), 45. Kasperi (Ingvarsson) – 17. Jaster (Wedde)
Zbraslav – Hvězda B 3:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Richter (Šohaj, Vaněk), 48. Šnajdr (Kovář, Richter), 53. Kovář (Šnajdr, Richter) – 14. Novák (Erbrt), 23. Suda (Poljanyčka), 37. Čmejla, 47. Hyršl, 47. Poljanyčka, 47. Erbrt (Poljanyčka)
Hvězda Praha – Žižkov Praha 4:0
18:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Veselý (Veselý, Novák), 25. Nacházel (Láska, Čermák), 42. Malý (Nedvěd, Novák), 48. Veselý (Slavíček)
HC TNP Praha – Kobra Praha B 4:2
19:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Valder (Kautský, Neumann), 22. Šulc (Mrázek, Valder), 29. Mišner (Štěpán), 39. Valder (Mrázek, Neumann) – 30. Malovický (Novák, Vencl), 58. Sovík (Jobek)
Č. Lípa – HC Varnsdorf 0:0
16:00, odloženo
Lomnice n/P – Frýdlant 6:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Knap Daniel (Knap David, Syrovátka Jakub), 17. Maryška Jiří (Špaček Michal, Knap David), 17. Rutkovský Jan (Rudiš Darek, Mizera Filip), 19. Maryška Jiří (Vladimír Martinec), 43. Lemfeld Radek (Rutkovský Jan), 60. Kuch David (Junek Jiří) – 28. Smetaník Martin, 54. Křížek Vladimír (Čejka Michal, Kotrč Jan)
Nový Jičín B – Studénka 1:7
*19:00, konec
Branky a nahrávky: 40. Krupa (Kysučan, Palacký) – 3. Tomášek (Martinčík, Sochorek), 25. Tomášek (Sochorek, Holanik), 34. Kameníček (Čáň), 42. Štěpjak (Pokorný, Šťubna), 48. Tomášek, 50. Šťubna (Štěpják, Pokorný), 51. Sochorek (Martinčík, Tomášek)
Krnov – Poruba "B" 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Kysučan (Vlašánek), 15. Havlíček (Nardelli), 37. Polok (Vlašánek) – 3. Buček (Kuncek, Sysala), 7. Vidlák (Rosypka, Štěpán)
Wolves Č. Těšín – Frýdek-M. "B" 7:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Piecha (Foltýn), 14. Altera (Malíř), 22. Malíř (Vydra), 34. Patrman (Hoďa, Piecha), 47. Stružík, 56. Stružík, 57. Foltýn (Piecha) – 8. Heralt (Šváňa), 30. Slovák (Fiala, Niedoba)
H. Benešov – Orlová 3:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Džemla, 50. Fraš, 59. Hejhal – 4. Juházs (Pavlas, Lenomar), 27. Grepl, 45. Juházs (Deutsch, Pavlas), 50. Ferleťjak
Bohumín – Rožnov p. R. 6:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Holý (Vlček), 17. Putniorz, 22. Mikšan (Ivan), 35. Šmíd (Fejko, Král), 46. Tobola (Ivan, Mikšan), 60. Putniorz (Javín) – 10. Valentík (Babiš), 14. Vyvíjal, 26. Dostál (Krejčí, Babiš)
Telč – Pelhřimov B 12:3
16:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Štěrba (Zadražil), 21. Tušer (Bína, Sokolík), 23. Smejkal (Šebesta, Sokolík), 28. Šebesta (Sokolík), 31. Lupač, 35. Havlík (Havlík), 38. Smejkal (Hauzar), 44. Smejkal (Bína, Sokolík), 46. Sokolík (Kret), 50. Tušer (Kubát, Kret), 51. Sokolík (Kubát), 59. Šebesta – 18. Berka (Šebesta), 48. Vrátný (Urban), 58. Vrátný
Veselí nLuž. – Radomyšl 3:9
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Míchal (Mikeska), 24. Janda, 29. Drs (Míchal, Janda) – 14. Březina (Šimoník), 17. Šimoník (Březina, Bárta), 18. Kica (Březina, Procházka), 21. Kica (Procházka), 40. Procházka, 41. Slavík (Kozák, Procházka), 45. Slavík (Šimoník), 48. Slavík, 56. Kica (Kozák, Procházka)
Milevsko – Soběslav 4:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 41. Kořánek (Bláha, Suchan), 51. Čuňát (Štych), 55. Suchan (Štych, Hamerle), 59. Bláha (Nevolný) – 16. Hraňo (Žákovský), 16. Máca (Šafář), 39. Kučera (Píha), 48. Pánek, 56. Píha (Hák), 60. Hák (Hraňo)
Strakonice – Tábor B 11:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Topinka (Srb, Křenek), 3. Dlouhý (Hrubý), 9. Ruda (Hrubý), 13. Hřebíček (Dlouhý), 16. Křenek (Müller), 20. Růžička (Ruda), 29. Hřebíček (Dlouhý, Samohejl), 34. Hrubý (Ruda, Růžička), 38. Růžička (Ruda), 49. Dlouhý (Bednařík), 55. Srb (Samohejl) – 18. Novák (Prštický)
Uh. Hradiště – Vel. Meziříčí 3:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Lažek (Kotačka), 11. Červenka (Fridrich), 20. Červenka (Kotačka) – 21. Křenek (Sobotka), 32. Vlašín (Střecha), 33. Křenek (Sobotka), 48. Bula (Krča, Pejchal), 55. Vlašín (Maštera, Dostál)
Uh.Brod – Břeclav 8:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Vaculín (Gureň), 28. Vaculín (Kovář), 29. Smetana (Kubiš, Kovář), 35. Hladiš (Šiller, Vaněk), 36. Ondra (Gureň, Heča), 38. Heča (Vaculín), 53. Vaculín (Klusák), 59. Hladiš (Šiller) – 2. Jajcay (Zháňal), 19. Gabriška (Hrbatý), 34. Lenkovič (Hrbatý), 43. Abazaj (Klauda), 60. Gabriška (Hrbatý)
Rosice – Boskovice 2:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Buhaj (Hakl), 33. Majola (Černík, Antal) – 14. Bednář (Špok), 15. Hnilička (Šebek), 26. Václavík (Bednář), 31. Hnilička (Skácel), 52. Kárný (Skácel, Maksa), 55. Hnilička (Benýšek)
Velká Bíteš – Uh.Ostroh 6:10
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Račický (Pospíšil, Trnka), 10. Račický (Trnka, Pospíšil), 23. Račický (Pospíšil, Bednář), 41. Šidák, 45. Šidák (Grmela), 55. Grman (Pospíšil) – 6. Stránský (Flora), 11. Kučera (Tomi), 17. Flora (Stránský, Galuška), 25. Mika (Tomi, Kučera), 29. Stránský (Flora), 31. Rauš (Galuška, Flora), 38. Lekeš, 42. Galuška (Flora), 58. Kučera (Tomi, Kučera), 59. Zalubil (Machálek, Beneš)
Blansko – Kroměříž 3:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Bílý (Kazda), 37. Hanzlík (Bílý), 39. Jílek (Pilát, H.) – 6. Zavřel (Šťastný), 32. Jelínek (Lainka, Osina), 39. Šťastný, 48. Vaněk (Osina), 48. Brada (Gazda), 58. Merta (Jelínek, Osina)
HC Rokycany – Kaznějov 7:9
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Švík (Geltner, Zajíček), 13. Černý (Herzig, Dědič), 17. Geltner (Zajíček, Kocman), 26. Švík (Geltner, Kocman), 33. Dědič (Černý, Nový), 34. Geltner (Nový, Kocman), 36. Geltner (Kocman) – 7. Sýkora (Samek, Růžička), 12. Potůček (Komanec), 25. Sýkora (Ruprecht, Pejchar), 27. Pejchar (Štrunc), 31. Potůček (Samek, Sýkora), 35. Pejchar (Potůček), 39. Potůček (Štrunc, Rovenský), 40. Sýkora (Sýkora), 55. Sýkora
HC Domažlice – Nejdek 6:7
17:30, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 4. Kučera (Faschigbauer, Polívka), 9. Faschigbauer (Polívka, Polívka), 13. Jabůrek (Faschigbauer, Polívka), 19. Baxa (Horejš), 20. Faschigbauer (Polívka), 60. Muchka – 10. Funk (Záhora, Majer), 19. Kopfstein (Mudra, Hromádka), 22. Mudra (Kopfstein, Hromádka), 30. Troška (Mudra), 33. Záhora (Louthan), 50. Mudra (Kopfstein, Hromádka), rozh. náj. Záhora
Třemošná – Chotíkov 5:8
18:15, konec
Branky a nahrávky: 2. Kepka (Dušek), 14. Javornický (Sedlák), 29. Sedláček (Levora, Dušek), 39. Monhart (Koukolík), 56. Dušek (Levora, Sedláček) – 5. Jakubec (Voves, Hajný), 5. Voves (Benák), 13. Hauer (Baar, Setikovský), 33. Hajný (Jakubec, Setikovský), 35. Ceperko (Zikmundovský, Voves), 38. Jakubec, 39. Hauer (Ceperko, Baar), 49. Hauer (Ceperko)
Příbram – Černošice 0:0
17:00, odloženo
Lev Benešov – Mladá Boleslav B 5:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Starec (Holánek, Sládek), 8. Mrva (Janák, Formánek), 10. Rittig, 17. Kaňka (Dušek, Rittig), 31. Starec (Holánek) – 7. Protivný (Řečínský), 20. Tregl (ml.), 29. Mareš (Tregl, ml.), 58. Kysela (Protivný, Rovný)
Králův Dvůr – Neratovice 2:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 43. Pánek (Veselý), 45. Tuček (Novotný) – 29. Veselý
Kutná Hora – Čáslav 4:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Tvrdík (Siváček), 27. Javůrek (Pešek), 49. Jiráň (Švejda, Tvrdík), 55. Siváček (Pešek) – 25. Pipek (Němec)
V.Popovice – Poděbrady 6:5
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 24. Medřický (Vacek), 27. Mocek (Freisler), 31. Vacek (Medřický), 55. Vacek (Medřický), 60. Vacek (Žoha), 64. Žoha (Černý, Vacek) – 2. Rindoš (Žouželka), 18. Procházka (Šafra, Mojžíš) (TS), 25. Hrdina, 47. Pácal (Král, Dvořák), 48. Mojžíš