2:2

konec (1:0)

14.10.2017, 18:30 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • 11. kolo • Petr Bílek

Tipsport: 2.32 3.23 3.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tu konec zápasu. Ve druhém poločase jsme sledovali rozhodně zajímavý fotbal. Zejména pasáž mezi 50. a 56. minutou přinesla hned tři góly. Nakonec se ale zrodila remíza 2:2, kterou ani jedno z mužstev s nadšením nebere. (20:21:58)

90+2

90+2

Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Bernd Gschweidl, přichází Joshua Steiger.

90+1

Po centru z pravé strany balon doputoval až ke Kusterovi, který rychle rozehrál. Hosté očividně pomýšlejí na tři body.

90

Již se rozběhla poslední minuta normální hrací doby. Aktivnější jsou v závěru domácí.

88

Po nakrátko rozehraném přímém kopu pálil Flecker, míč ale poslal těsně mimo.

87

Závěr zápasu se rychle blíží. Nyní mají domácí možnost v podobě přímého kopu.

84

Domácí se pokoušeli zahrozit po dlouhém autu. Nakonec byl ale odpískaný útočný faul a hosté se ubránili.

82

Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Gerald Nutz, přichází Christopher Wernitznig.

81

Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Andreas Gruber, přichází Markus Pink.

78

Závěr zápasu se již nehraje v takovém tempu jako v minulých minutách.

75

Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Ismael Ouedraogo, přichází Mihret Topcagic.

74

Balon nyní propadl k Ouedraogovi, jehož rána byla ale zblokovaná. Následuje roh.

73

Hra je opticky hodně vyrovnaná. Nyní se zdá, že o vítězství může dnes usilovat jakékoliv mužstvo.

71

Na balon za obranu si naběhl Gruber, z plného běhu ale míč poslal hodně mimo.

70

Další centr do vápna před Ouedraogem odhlavičkoval na roh Mahrer. Z následné standardky domácí nezahrozili.

68

Po standardní situaci hlavičkoval Ouedraogo, gólman Kuster v pohodě míč lapil.

65

Pokus o útočný výpad hostů skončil hned dvojnásobným ofsajdem.

63

Čas rychle plyne a do konce zápasu chybí něco okolo půl hodiny. Domácí se snaží, jenže do šancí se teď nedostávají.