Anglická Premier League

Huddersfield Town – West Ham United

1:4

konec (1:1)

13.01.2018, 16:00 • John Smith's Stadium Huddersfield • 23. kolo • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 2.78 3.08 2.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto online přenosu je to vše, s přáním hezkého večera se s vámi loučí Lukáš Jasoněk. (18:01:47)
Po nerozhodném prvním poločase West Ham United ve druhé půli třemi góly strhl vedení na svou stranu a na hřišti Huddersfieldu si dokráčel pro nejen přesvědčivou, ale hlavně taky důležitou výhru 4:1, která celek z Londýna katapultovala z patnáctého místa na jedenácté. Naopak v Huddersfieldu budou mít o čem přemýšlet, druhé dějství vůbec nezvládli a na výhru čekají už pátý zápas v řadě.
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:1. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 7:9.

90+2

90+2

Hráči West Hamu mají balon ve své moci a už se začínají radovat z přesvědčivého vítězství.

90+1

Světelná tabule v rukou čtvrtého rozhodčího prozrazuje, že nastaveny jsou dvě minuty.

90

West Ham proto zaujal obranné postavení a útok soupeřova celku bez milosti odrazil.

89

Huddersfieldští fotbalisté ještě podnikli útočný výlet a snaží se vymyslet nějakou kulišárnu.

87

Přestože se domácím v žádném případě nedá upřít snaha, zápas se za tohoto stavu už jenom dohrává...

85

V celku West Ham United proběhla druhá výměna hráčů. Svůj pobyt na hrací ploše ukončil Manuel Lanzini, běhat teď bude muset Declan Rice.

84

Stále se hraje poblíž půlící čáry.

83

Střídání v týmu West Ham United: potlesk tribun doprovází ze hřiště Marka Arnautoviće, na příchod do hry už se u postranní čáry těší André Ayew.

81

V době, kdy do konce duelu zbývá deset minut, kontrolují fotbalisté West Hamu pohodlný náskok kombinační souhrou v blízkosti středového kruhu.

78

Roh, který prostřednictvím centru rozehrál Pritchard, obránci West Hamu snadno pokryli.

76

Příliš dlouho otálel s rozehrávkou přímého kopu z vlastní poloviny a za plýtvání času dostal Aaron Cresswell (West Ham United) žlutou kartu.

73

Veliké potíže měl Adrián s tečovanou střelou Pritcharda z přímého kopu. Proti nepříjemnému pokusu musel jít brankář West Hamu k zemi, aby ho s vypětím všech sil zneškodnil.

71

Huddersfield Town vystřídal podruhé. Odpracováno má Tom Smith, odteď bude makat Terence Kongolo.

70

West Ham se spolehlivě ubránil rohovému kopu.

1:4

konec (1:1)

Branky: 40. Lolley (Mooy) – 25. Noble, 46. Arnautović (Kouyaté), 56. Lanzini (Arnautović), 61. Lanzini (Arnautović)

Karty:   31. Smith (HUD) – 76. Cresswell (WHU)

Huddersfield Town: Lössl – Smith (C) (71. T. Kongolo), Zanka, Schindler, Malone – Hogg, Mooy – van La Parra, Ince, Lolley (65. Pritchard) – Depoitre.
Náhradníci: Coleman – Sabiri, T. Kongolo, Mounié, Williams, Hefele, Pritchard.

West Ham United: Adrián – Collins, Ogbonna, Cresswell – Zabaleta, Kouyaté, Obiang, Noble (C), Masuaku – Lanzini (85. Rice) – Arnautović (83. A. Ayew).
Náhradníci: Hart – J. Hernández, A. Ayew, Rice, Burke, Cullen.

Rozhodčí: Moss – Smart, Halliday