Portugalská Primeira Liga

SC Braga – Benfica Lisabon

1:3

konec (0:1)

13.01.2018, 21:30 • Estádio AXA, Braga (kapacita: 30.286 diváků) • 18. kolo • Michal Raška

Tipsport: 3.59 3.25 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (23:30:35)
Je konec. Benfica nakonec vyhrála 3:1, ale domácí Braga byla blízko k vyrovnání. V 11. minutě Franco Emanuel Cervi ulovil míč po nepřesné domácí rozehrávce a skvělou přihrávkou vyslal za obranu Eduarda Salvia, který si poradil s brankářem a otevřel skóre utkání. Poté Benfica měla pár příležitostí, ale tu největší měla Braga, ovšem domácí útočník po skvělé přihrávce minul míč těsně před bránou. V 64. minutě si Jonas počkal na centr do vápna a následně hlavou zamířil přesně k pravé tyči. V 75. minutě ovšem snížil Paulinho, když hlavou přehodil brankáře Varelu. Nakonec ale v 90+1. minutě Raúl Jiménez krásnou volejí zajistil, že tři body si domů poveze Benfica.

90+5

90+4

Další centr domácích z pravé strany jen prosvištěl vápnem na druhou stranu.

90+3

Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Eduardo Salvio, přichází Rafa Silva.

90+2

Nyní jsou opět u míče domácí, ale mají před sebou příliš těžkou úlohu.

90+1

90+1. Raúl JIMÉNEZ - 1:3

90+1

Benfica právě vstřelila branku!
Vše je odčiněno a minulá nepovedená tutovka rovněž! Franco Emanuel Cervi odcentroval z levé strany přesně na RAÚLA JIMÉNEZE a ten nádherně z voleje procpal míč za záda Matheuse, který si na míč sáhl! Asistence: Cervi.

90+1

Rozhodčí nastavil pět minut navíc.

89

Fejda sejmul domácího hráče a dostal žlutou kartu.

88

Nyní se domácí hráč provinil faulem a u míče bude Benfica.

87

87. Raúl Jiménez neproměnil velkou tutovku.

87

Tak tahle šance může Raúla Jiméneze hodně mrzet! Naprosto sám upaloval na domácí bránu po chybě obránce Bragy, ale následně vypálil příliš tvrdou ránu a přestřelil Matheusovu bránu!

86

Přímý kop skončil ovšem nad bránou Matheuse a ten se tak postará o odkop od své svatyně.

85

Následně se domácí hráč Teixeira dopustil faulu a Benfica má přímý kop.

84

Hosté odkopli míč ve vápně kde se domácí snažili dostat a mohou jít dopředu.

82

Další centr domácích z pravé strany, ale tentokrát byl hodně přetažený a skončil za bránou Varely.