2:4

konec (0:0, 1:2, 1:2)

13.01.2018, 17:00 • Zimní stadion Kadaň • 39. kolo • Kamila Stříteská Ströer

Tipsport: 6.5 6.3 1.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Během třetí třetiny se podařilo energetikům přidal další dva góly a potvrdit tak vítězství na ledě Trhačů.

Ode mne je to pro dnešní večer vše, loučím se s vámi Kamila Ströerová. (19:17:22)

59:39

Poslední pokusy Kadaně likviduje Závorka.

59:21

Energetici vyhazují až na zakázané uvolnění.

59:02

Odpočítává se poslední minuta.

58:38

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Během power-play Trhačů se dostal ve středním pásmu ke kotouči TOMÁŠ RACHŮNEK, který zasadil puk do prázdné brány. Asistence: Sebastian Gorčík.

58:24

Do konce zápasu zbývá minuta a půl.

58:02

Kovačevič vyhodil podél mantinelu.
Tadeáš Dvořák zůstává na střídačce a Trhači zkoušejí hru v šesti.
Oddechový čas pro domácí.

57:50

Každý hráč v zeleném dresu nyní zasahoval, aby se kotouč nedostal za brankovou čáru. A opravdu se energetikům podařilo udržet jednobrankové vedení.

56:39

Trhači se dostávají opět před Závorku, ale ke střele se nedostali.

56:05

Jan Müller pálil od modré čáry, Závorka měl připravený zákrok.

55:42

Střelu Ondřeje Šafáře ukryl Dvořák do lapačky.

54:58

Když se Kadani konečně podařilo vyhodit kotouč do středního pásma, čekal tam připravený Jaromír Kverka, který puk poslal zpět do útočné třetiny.

54:20

Kadaň prahne po vyrovnávacím góle.

53:51

Domácí hrají v plném počtu.

53:40

Kadaň právě vstřelila branku!
Ve vlastním oslabení se prosadil JAROSLAV KŮS, který se dostal do samostatného úniku a prostřelil bezmocného Závorku. Bez asistence.

53:27

Další dělovka Podlipnika, která také neskočila za zády Dvořáka.

53:07

Podlipnik pálil od modré, Dvořák ukryl střelu pod svá křídla.

52:25

Domácím se daří vyhodit do bezpečné vzdálenosti, ale hosté to zkouší znovu.

52:15

Hosté si pomalu dostávají Trhače pod tlak.

51:48

František Wágner (KAD) podrazil Sebastiana Gorčíka, za což si vysloužil dvě minuty na trestné lavici.

51:15

Daniel Vrdlovec se dostává do souboje o kotouče, který ovšem pro něj není úspěšný.

50:30

Domácí se drží ve vlastní třetině a pokouší projít přes karlovarskou obranu.

49:24

Hosté hrají v plném počtu.

49:02

Martin Osmík našel před brankou Henriho Tuominena, který špatně zakončil.

48:38

Dařilo se domácím, kteří se dostali i do třetiny hostů. Ovšem těm se vzápětí podařilo vyhodit.

48:16

Trhači bojují o puk ve vlastní třetině s Václavem Skuhravým.

47:58

Další ofsajd domácích.

47:24

Kadaň se dostává do útočné třetiny.

47:11

Za hákování si vysloužil dvě minuty Jakub Flek (KVA).

46:59

Jakub Flek je nejvýraznějším mužem karlovarského týmu. Již po několikáté v zápase se dostal do šance. Dostal se opět do újezdu, ale opět střelou mezi betony Dvořáka nepřekonal.

46:08

Ač Kadaň se snaží najít recept na Závorku, tak brankář hostí se nenechá před velkým publikem zahanbit a likviduje všechny šance.

45:37

Karlovy Vary jsou jasně aktivnějším celkem ve třetí třetině.

45:06

Další velká šance energetiků. Jakub Flek našel Petra Stloukala, který se pokusil střelou mezi betony přemoct Dvořáka.

44:39

Balán si našel volného Tomáše Rachůnka, jenž střelou od modré překvapil Dvořáka, ale prosadit se nedokázal.

44:08

Hosté se hodně derou to útoku, Dvořák má s jejich střelami plné betony práce.

43:27

43:05

Henri Tuominen byl jediný v útočné třetině, přesto se dostal ke střele, kterou musel Dvořák zpracovat.

42:27

Před Závorku se sice dostala hrstka Trhačů, ale do šance se nedostali.

41:58

Při přechodu do útočné třetiny se Kadaň dopustila ofsajdu.

41:31

Opět krásná akce karlovarských hráčů. Ve vlastním oslabení ujel na Dvořáka Jakub Flek s VÁCLAVEM SKUHRAVÝM, druhý jmenovaný prostřelil brankáře domácích. Asistence: Jakub Flek, Sabahudin Kovačevič.

41:25

Energetici se však hrnou do útoku.

41:21

Matic Podlipnik (KVA) získává dvě minuty za podražení.
Dnešní utkání sleduje 1140 diváků.

40:45

Kadani se nakonec daří vyhodit kotouč až na zakázané uvolnění.

40:20

Rachůnek se v obranné třetině ujímá kotouče a míří do útoku.

40:02

Do útoku se ihned po vhazování pouští Trhači.

40:01

Ve druhé třetině se prvně prosadil Daniel Krejčí, druhý gól Karlových Varů přidal Jakub Flek. Dvougólové manko stáhl Martin Šťovíček ve 34. minutě.
Poslední dějství začne v 18:41.

40:00

39:40

39:18

Tadeáš Dvořák zastavuje kotouč za svou brankou a posouvá své spoluhráče dopředu.

39:03

Do konce druhé části zbývá jedna minuta.

38:24

Karlovarští nedávají Kadani velké příležitosti k zabydlení se v útočné třetině.

37:56

Následně se při přechodu do útočné třetiny dopustili Trhači ofsajdu.

37:49

Jakub Flek se ve vlastním oslabení dostal do úniku. Položil si Dvořáka na ledovou plochu, ale promarnil čas ke střele.

37:38

Na dvě minuty odchází Václav Skuhravý (KVA) za sekání.

37:26

Jakub Chrpa se dostal do šance, ale trefil se přímo do Závorky.

37:08

36:50

Kadani se daří vyhodit až za branku Energie. Ovšem hosté to zkouší znovu.

36:27

Energie se drží v útočné třetině a hledá další recept na Dvořáka.

35:52

Po Balánově přihrávce se dostal do šance Tomáš Rachůnek, který nedokázal přemoct Tadeáše Dvořáka.

35:22

Bude Energie úspěšná i v této přesilové hře?

35:03

Jaroslav Kůs (KAD) si vysloužil dvouminutový trest za napadení soupeře.

34:50

Stanislav Balán se dostal ke střele po přihrávce od Petra Stloukala. Balánova střela mířila příliš vysoko.

33:24

Darek Hejcman vystřelil, ovšem kotouč se odrazil k volnému MARITNU ŠŤOVÍČKOVI, který se trefil do odkryté části Závorkovy brány. Asistence: Darek Hajcman, Šimon Szathmáry.

33:15

Do akce se nyní pouští Kadaň.

32:45

Ondřej Buchtela vyslal dělovou ránu z mezikruží, ale Tomáš Závorka střelu ukryl pod svá křídla.

32:23

Do úniku se po nádherné přihrávce dostal JAKUB FLEK, který jednoduchou, ale přesnou střelou, posílá Energii do dvoubrankového vedení. Asistence: Stanislav Balán, Sabahudin Kovačevič.

31:39

Energie vyhazuje na zakázané uvolnění, hra se přesouvá do obranného pásma Karlových Varů.

30:21

Energii se daří zajet do třetiny hostů. Martin Osmík tečoval stelu těsně před Dvořákem, ale skóre se nemění.

30:08

Oba týmy se snaží o zdržení se v jedné z třetin, ale hraje se převážně ve středním pásmu.

29:26

Opět souhra Kohouta se Stloukalem, druhý jmenovaný se pokusil doklepnout kotouč za Dvořáka, ten byl však připraven.

28:58

Vladimír Sičák dělovkou od modré označkoval jen mantinel za zády Dvořáka.

28:10

Václav Cestr vypálil, ale střela letěla nad hlavu Závorky. Na druhé straně si našel Kohout volného Stloukala, který se trefil pouze do plexiskla.

27:25

Jakub Chrpa vystřelil od kruhů, Závorka zasáhl betonem.

26:53

Karlovarští přenechali kotouč Trhačům, kteří se pokusili o prosazení nad Závorkou. Hostující brankář si ovšem střely pohlídal.

26:23

Domácím se daří osvobodit z karlovarského sevření a posouvají se do útoku.

25:35

Na druhý pokus to energetikům vyšlo. V přesilové hře se prosadil DANIEL KREJČÍ, který tečoval střelu Vladimíra Sičáka. Asistence: Vladimír Sičák, Jaromír Kverka.

24:34

V další přesilové hře se karlovarským hokejistům nedaří usadit v útočné třetině.

23:50

Dvě minuty na trestné lavici si odpyká Patrik Kadeřávek (KAD) za podražení.

23:31

Kadaň se dopustila zakázaného uvolnění, hra se přesouvá před branku domácích.

22:23

Ačkoli se všichni karlovarští hráči radovali, po dlouhé diskuzi se sudími se gól Karlových Varů neuznává. Jelikož kotouč prošel brankovou konstrukcí, nikoliv brankovou čárou.

22:16

Jaromír Kverka z těsné blízkosti minul svatyni domácích.

21:46

Stanislav Balán se svou ranou trefil do náruče domácího gólmana.

21:22

Jakub Flek se dostal v útočné třetině do šance, která však minula Dvořáku branku.

20:24

Ondřej Buchtela (KAD) dostal od sudích dvojitý menší trest za hrubost, díky potyčce se Sebastian Gorčíkem (KVA), který obdržel za hrubost dvě minuty.

20:02

Do akce se jako první pouští Energie, která je zastavena domácí obranou.

20:01

Během první třetiny jsme se žádného gólu nedočkali, oba týmy předváděli bojovný výkon, ale na branku to nestačilo. Dnes budou vládnout gólmani. Dvořák i Závorka předvádějí famózní výkon a již několikrát podrželi svůj tým. Druhá perioda začne v 17:46.

20:00

19:44

Tomáš Závorka si pohlídal střelu Buchtely.

19:28

Do konce první třetiny zbývá jedna minuta.

19:00

Jakub Flek se dostal do úniku, Dvořák vyjel z branky a kotouč mu bravurně vypíchl.

18:47

Za podražení odchází Petr Stloukal (KVA) na trestnou lavici.

18:47

Ondřej Procházka byl blízko ke skorování, ale Závorka si dával dobrý pozor.

18:17

Jakub Flek pálil od střídačky domácích, Dvořák střelu vyrazil do ochranné sítě vyrážečkou.

17:20

Kotouče se ujali opět Trhači, kteří se dostali také do pásma hostí.

16:54

16:22

Martin Rohan poslal lehkomyslnou střelu na Tadeáše Dvořáka, který kotouč vyrazil betonem.

15:55

Procházka vyvezl kotouč do třetiny domácích, ale ke střele se nedostal.

15:35

Hosté se zmocnili útočného pásma.

15:17

Karlovarští nahodili do útočné třetiny, kde se snaží o překonání bezchybného Dvořáka.

14:53

Jan Müller (KAD) se dopustil nedovoleného bránění, a tak si vysloužil dvouminutový trest.

14:14

Jaromír Kverka našel volného Martina Kohouta, ale ani tato kombinace Dvořáka nerozhodila.

13:07

Prvně se ke střele dostal Martin Osmík, o následnou dorážku se pokoušel Michal Vachovec. Kotouč zůstal osamocen ležet před Dvořákem, nakonec někdo z domácích se puku ujal a zavezl ho do bezpečí.

12:23

Sabahudin Kovačevič dostal přesnou přihrávku od Gorčíka, ale ani střela tohoto dlouhána neskončila za zády Dvořáka.

11:50

Václav Skuhravý poslal dělovou ránu, kterou Dvořák vyrazil ramenem do ochranné sítě.

11:41

Trhači hrají v plném počtu.

11:02

Krejčí si sjel pro přihrávku a pálil z první, ale také nepřesně.

10:40

Hosté se opět motají kolem branky Dvořáka, ale nedokázali na něj vyzrát.

10:29

Energie se při přechodu do útočné třetiny dopustila ofsajdu.

10:25

Karlovy Vary hrají v plném počtu.

09:44

Matic Podlipnik pálil od kruhů, ale netrefil domácí branku.

09:39

Vojtěch Krejčiřík (KAD) odchází na trestnou lavici za podražení.

08:48

Kadaň nakoukla do třetiny hostí, ale ke střele se nedostala.

08:30

Hosté se drží kotouče a dostávají se do útočné třetiny, kde se ovšem nic neodehrálo.

08:24

Na trestnou lavici míří Stanislav Balán (KVA) za sekání.

08:18

Karlovým Varům se zatím nepodařilo dostat do pásma .

07:50

Jakub Chrpa (KAD) inkasoval dvouminutový trest za podražení.

07:41

Petr Stloukal se pokoušel prosadit z těsné blízkosti, ale Dvořák si jeho úmysl pohlídal.

06:58

Karlovarští nepouští domácí příliš na kotouč. Ovšem všechny akce energetiků jsou neúspěšné.

06:29

Ondřej Šafář pálil od modré, střela mířila mimo branku domácích.

05:55

Energii se daří osvobodit z kadaňského sevření a přebírá si puk na své hokejky.

05:37

Domácí se usazují v útočné třetině a bombardují hostujícího brankáře střelami.

04:57

Sebastian Gorčík našel volného Vrdlovce, který nedokázal kotouč zasunout za záda Dvořáka.

04:28

Trhači se drží na kotouči a proplouvají ledovou plochou až k Závorkovi.

03:43

Ondřej Procházka chtěl nahrát dlouhým pasem, nakonec se sám dostal ke střele, která mířila jen do plexiskla.

03:15

Petr Stloukal ranou z mezikruží nepřekonal Dvořáka.

02:50

Daniel Krejčí zastavuje kotouč za svou brankou a pokusil o rozehrávku, o kterou se ale postaral kadaňští hráči.

01:58

Kadaň nahazuje do útočné části. Josef Rindoš na modré čáře zastavil rozehrávku Karlových Varů a dostal se do úniku. Tomáš Závorka stačil zasáhnout.

01:35

Energie se tlačí do branky. Střelu Matice Podlipnika si Dvořák pohlídal.

01:15

Karlovarští vyvážejí kotouč do třetiny domácích.

01:08

Závorka zastavuje pokus Kadaně.

00:40

Trhači se dostali před Tomáše Závorku a hledají vhodnou pozici ke střele.

00:02

Úvodní kotouč si berou na hokejky domácí, kteří sice zavezli puk do útočné třetině, vzápětí spěchají k vlastní brance.

00:01

V čele s Tomášem Závorkou vstupuje na led také hostující tým z Karlových Varů.
Na ledové ploše se připravuje již čtveřice sudích. Pár vteřin poté se přidává domácí celek.
Karlovarský kotel deset minut před začátkem klání již povzbuzuje své oblíbence.

SK Trhači Kadaň: Tadeáš Dvořák (Danylec) – R. Černý, Trefný (C), Szathmáry, Kadeřávek, Buchtela, Blaha, Cestr – Wágner, Kůs (A), Krejčiřík – Chrpa, Hejcman, Šťovíček – O. Procházka, Rindoš, Tupý – Tůma, J. Müller (A).

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (F. Novotný) – Sičák (A), Krejčí, M. Rohan, Podlipnik, Šafář, Kovačevič – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – Vrdlovec, Skuhravý (C), Gorčík – Vachovec, Tuominen, Osmík.

Rozhodčí: Grech, Zubzanda – Krátký, Toman..
Vzájemné zápasy

Oba soupeři spolu v letošním ročníku uzavírají každou čtvrtinu základní části. První střetnutí se hrálo na kadaňském zimním stadionu v polovině října. Energetici si na ledě Trhačů dokázali vypracovat již pětigólový náskok, jenže neproměnili v závěru dvojnásobnou početní výhodu a Kadaň trestala. Během dvou minut skórovali František Wágner, Josef Rindoš a Martin Tůma. Z takřka rozhodnutého zápasu se v závěru stalo drama. Hosté ale již své vedení uhájili a vyhráli 5:3.

Odveta v moderní karlovarské aréně začal pro Trhače, tak jako skončil domácí duel, tedy gólově. Již v páté minutě prostřelil Novotného Oscar Flynn. Domácím se podařilo do první sirény srovnat, trefil se Matěj Zadražil. Překlopení výsledku na stranu favorita nastalo na začátku třetí části, kdy rozsvítil červené světlo Stanislav Balán. V závěru zápasu ještě zkusila Kadaň hru bez brankáře, místo srovnání skóre ale jen dvakrát inkasovala. Energie tak zvítězila i ve druhém měření sil.
HC Energie Karlovy Vary

Karlovy Vary se momentálně nalézají na druhém místě. Na vedoucí českobudějovický Motor ztrácí celek z lázeňského města tři body. Na třetí Rytíře a čtvrtý Přerov mají svěřenci trenérů Pešouta a Marišky náskok čtyřbodový.

Nový rok odstartovala Energie výhrou nad Havířovem. Po ní přišel duel letošních gigantů WSM Ligy, když Karlovy Vary vyzvaly Motor. V Budvar Aréně karlovarská družina prohrála 2:1 po nájezdech. V zatím posledním klání si tým okolo kapitána Skuhravého poradil s Prostějovem.
SK Trhači Kadaň

Domácí hokejisté jsou bohužel stále přikováni na poslední místě tabulky, avšak v posledních zápasech prokazují zlepšenou formu. I díky tomu stáhli svěřenci dua Buchal – Klíma ztrátu na třinácté Benátky pouze na čtyři bodíky.

Kadaň dokázala minulou sobotu v domácí prostředí porazit Třebíč. Výhru režíroval třemi kanadskými body zkušený forvard Jaroslav Kůs. V pondělí měli Trhači na programu dohrávku v Litoměřicích, kde ovšem odešli z ledu se sklopenými hlavami. Opět na vítěznou vlnu se vrátila kadaňská družina ve středu v krajském derby proti Ústí nad Labem. Led Slovanu vyloupili Trhači po výhře 3:1.
Dobrý podvečer z kadaňského zimního stadionu. V rámci 39. kola WSM Ligy se na něm střetnou domácí Trhači s jedním z favoritů soutěže karlovarskou Energií.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

2:4

Branky a nahrávky: 34. Šťovíček (Hejcman, Szathmáry), 54. Kůs – 26. Krejčí (Sičák, Kverka), 33. Flek (Balán, Kovačevič), 42. Skuhravý (Flek, Kovačevič), 59. T. Rachůnek (Gorčík)

Rozhodčí: Grech, Zubzanda – Krátký, Toman.