konec (0:2, 2:5, 0:2)

13.01.2018, 17:30 • PI Písek, Zimní stadion • 27. kolo • Martin Dokulil

Tipsport: 6.92 7.5 1.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost a přeji všem pěkný zbytek sobotního večera. (19:30:20)
Domácí tak nakonec prohrávají vysoko 2:9 a Bruslaři tak potvrdili roli favorita dnešního klání a upevnili si tak dalšími body první místo v tabulce.

59:57

Poslední se puku dostal Stauber, ale už se nic dalšího nestalo.

59:23

Domácí teď dokázali zmařit další možnost Bruslařům.

57:46

Do další šance se dostal Vlk s Urbancem, ale nedokázali ji zužitkovat.

57:10

Na druhé straně musel předvést zákrok Marek.

56:40

Další dvě střely nakonec Štekr dokázal vychytat.

56:10

Štekrovo zákrok posílá puk do rohu k mantinelu.

55:10

Urbanec vybojoval kotouč za brankou a nahrál před ní, ale nebyl tam nikdo z jeho spoluhráčů.

52:57

Do velké možnosti změnit nepříznivý stav se dostal Vlk, který poslal parádní nahrávku Urbancovi, ale jejich šanci utnul výborným zákrokem Marek.

51:20

Semrád se prokličkoval až před Štekra, ale na poslední chvíli brankář zasáhl včas.

51:03

Po střele Písku se bude vhazovat v útočném pásmu IHC.

50:10

Po kontaktu dvou hráčů u mantinelu odjíždí na střídačku Michálek.

48:30

Dvě další střely na druhé straně končí na mantinelu za brankou Písku.

47:30

Do dobré šance se dostal Koupal s Vlkem, ale ani jeden z nich nedokázal puk dostat za Markovo záda.

47:14

Icing Písku.

45:30

Valovo pokus od modré vyráží Štekr do bezpečí.

2:9

Branky a nahrávky: 24. Vlk (Sýbek), 34. Parýzek (Sýbek, Koupal) – 1. Endál (Třetina), 10. Beneš (Vala, Kulhánek), 21. Endál (Přidal, Třetina), 24. Kuchta (Ludvík, Beneš), 30. Kulhánek (Chlubna, Vala), 34. Přidal (Třetina, Semrád), 35. Ludvík, 43. Třetina (Endál, Přidal), 44. Kuchta (Ludvík, Beneš)

IHC Králové Písek: R. Kříž (Štekr) – Parýzek "C", Hřebíček, Hanus, Suda, Hora, Stauber, Turek, Kopenec – Sýbek "A", Urbanec, Duchoň, Koupal, Vlk, Volf, Drda, Strnad, Rod, A. Novák.

BK Havlíčkův Brod: Marek (Č. Novák) – Semrád, Vašíček "A", Vala, Kulhánek, Balgalvis, M. Kříž, Hrabaň, Horák – Přidal, Třetina "C", Endál, Voříšek, Milfalt "A", Kozlík, Michálek, Šuhaj, Chlubna, Beneš, Ludvík, Kuchta.

Rozhodčí: Hucl – Tvrdík, Sedláček.