konec (0:1)

13.01.2018, 14:30 • Ernst-Happel-Stadion, Vídeň • Martin Penker

Tipsport: 1.72 3.75 4.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek dne a někdy příště opět na shledanou. (16:08:53)
Dnešní utkání je za námi. Zápas byl velice vyrovnaný, čemuž odpovídá také konečné skóre 1:1. Zlín od 34. minuty vedl 1:0, když se z penalty trefil Mehanovič. Domácí ale dokázali v 76. minutě vyrovnat, když se po rohovém kopu trefil Mujakič. Zlín si tak v prvním přátelském utkání připsal na své konto remízu 1:1.

90+1

90

Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

88

Tento rohový kop nenadělal hostům větší potíže.

88

Domácí budou zahrávat rohový kop z pravé strany hřiště.

87

Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání, a tak to vypadá, že zápas skončí smírně, 1:1.

85

Joelinton má nějaké zdravotní potíže a musí tak být ošetřen.

84

Štípek se dostal k míči uvnitř vápna soupeře. Následně ale špatně přihrál a míč tak skončil jen v zámezí.

82

Tak ne, míč od rohového praporku vyboxoval Zlámal mimo vápno.

82

Možná teď po rohovém kopu domácích.

81

Oba týmy ještě bojují o stržení vedení na svou stranu, ale zatím se to ani jednomu nedaří.

79

Ekpai přišel o míč na polovině soupeře a dopředu tak vyrážejí domácí.

77

Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli.

76

Rapid právě vstřelil branku!
Míč od rohového praporku skončil na přední tyči na hlavě ARMINA MUJAKIČE, který svou hlavičkou nedal Zlámalovi sebemenší šanci.