Menu

Další

Americký fotbal

Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons

15:10

konec (0:3, 9:7, 3:0, 3:0)

13.01.2018, 22:35 • Lincoln Financial Field, Philadelphia, Pensylvánie • Divisional Round • Libor Štěpán (@libstep73)

Z tohoto utkání je to vše. Ale spát ještě nechoďte, neboť za malou chvíli začíná druhé utkání, kterým do play off vstupují obhájci titulu New England Patriots. Do té doby děkuji za pozornost. (01:59:21)
Philadelphia Eagles postupuje do finále konference NFC po 13 letech! Při poslední účasti i v něm dokázala zvítězit a postoupit až do Super Bowlu proti New England Patriots. Tento scénář může nastat i letos.
To vše sledovalo přímo na stadionu 69 596 nadšených diváků.
Strhující druhý poločas byl sice skoupý na body, ale rozhodně ne na zajímavé události. Výborně fungující obrany již nepustily ani jeden tým k touchdownu a zápas tak rozhodly dva proměněné field goaly domácího kickery Jakea Elliotta, po jednom v každé čtvrtině. Atlanta se v posledním drivu nadechla k mohutnému náporu, Julio Jones dokazoval svoji pověst jednoho z absolutních top receiverů, ale ani on nedokáže úplně vše. To se prokázalo v poslední minutě. Falcons měli 4 pokusy na zvládnutí posledních 9 yardů do end zóny, právě Jones je přiblížil na 2 yardy, ale při čtvrtém downu nedokázal sevřít včas dlaně v end zóně a míč mu mezi nimi proletěl. Ve strhujícím závěru dokázali Eagles ubránit těžce nabyté vedení a postupují do finále konference NFC!

Konec utkání.

0:26

PHI, 3&12, PHI 10
Foles naposledy zaklekává a může jít slavit, neboť v zápase udržel tíhu odpovědnosti, předvedl velmi dobrý výkon a výrazně přispěl k vítězství Philadelphie!

0:52

PHI, 2&11, PHI 11
Foles opět zaklekává.

0:52

Poslední timeout Falcons.

0:53

PHI, 1&10, PHI 12
Foles zaklekává.

0:54

Druhý timeout Falcons.

0:58

PHI, 1&5, PHI 7
Clement se navíc protáhl středem pro 5 yardů a má první down! Je definitivně rozhodnuto, i přes zbývající timeouty již domácím stačí jen zaklekávat.

0:58

PHI, 1&10, PHI 2
Navíc je tu hrubá chyba Jarretta, neudržel nervy a trestá Atlantu 5 yardy.

1:05

Julio Jones nedokázal zachytit pas od svého quaterbacka, Eagles postupují do finále konference

1:05

ATL, 4&GOAL, PHI 2
Eagles postupují po 13 letech do finále konference! Ryan hodně dlouho pobíhal v backfieldu a hledal volné ruce spoluhráčů, až si vybral Julia Jonese na kraji end zóny, hodil mu míč přesně mezi ruce, jenže Jones je nedokázal včas sklapnout a míč mu proletěl mezi dlaněmi! Je hotovo!

1:05

Catch potvrzen, poslední timeout Eagles.

1:05

Tak pozor, hra je rozhodčími přezkoumávána, zda, stejně jako nedávno v případě Sanua, nešlo o nekompletní přihrávku.

1:11

ATL, 3&GOAL, PHI 9
Julio Jones chytá krátký pas pro 7 yardů! Příští hra nejspíš rozhodne zápas!

1:15

ATL, 2&GOAL, PHI 9
Ryan chtěl překvapit obranu odhodem spodem na před sebou stojícího Warda, ale ten nezachytil.

1:19

ATL, 1&GOAL, PHI 9
Julio Jones si naběhl k levému kraji end zóny, ale byl dobře bráněn Allenem a nemohl zachytit míč.

1:19

Druhý timeout Eagles. Pochopitelně, obrana se musí dát do kupy. Zajímavé je, že Philadelphia v této sezóně v posledních 2 minutách jakéhokoliv utkání ani jednou neinkasovala. Dnes to visí na vlásku.

Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons

15:10

konec (0:3, 9:7, 3:0, 3:0)

Zpět na online


Rozhodčí: Bill Vinovich


Diváci: 69 596

Statistiky:

Vysvětlivky
U každé jednotlivé akce bude v úvodu znázorněn údaj o týmu, který je momentálně v držení míče, o fázi aktuální akce, a také o aktuální poloze hry.

Příklad: PHI, 3&5, ATL 42 – U míče je Philadelphia, hraje třetí down, potřebuje získat pět yardů k dosažení dalšího prvního downu a hraje z linie 42 yardů na polovině Atlanty.