14.01.2018, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek

Tipsport: 1.86 4.02 3.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Nosek (VEG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:34 (06:47:22)
Tři hvězdy utkání:
1. Reilly Smith (VEG) 1+0
2. Connor McDavid (EDM) 0+2
3. Marc-Andre Fleury (VEG) 27 zák., 3 góly, 90,0%
Zápas končí, hned v první minutě se prosazuje hostující celek, jmenovitě Darnell Nurse prostřelil domácího brankáře, a proto vyhrává hostující tým.

60:53

60:53 Darnell NURSE - 2:3

60:53

Edmonton právě vstřelil branku!
Zápas končí, vyhrává hostující celek, po bleskové akci se k puku dostal DARNELL NURSE, který prostřelil domácího brankáře ránou, který propadla až do brány. Asistence: Drake Caggiula a Leon Draisaitl.

60:01

Ve třetí třetině dokázal hostující celek vyrovnat. Po základní hrací době platí stav 2:2, a tak uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45

Už se nic nestane.

59:07

Marc-Andre Fleury si poradil s nahozením od modré čáry, zkoušel to Adam Larsson.

59:00

Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:45

Po špatné rozehrávce se píská zakázané uvolnění, a proto se bude vhazovat před brankou Edmontonu.

58:14

James Neal a Oscar Klefbom se střetli za brankou Edmontonu.

58:00

Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek nechce chybovat, sledujeme takticky vedený závěr zápasu.

57:28

Cam Talbot kyje kotouč po střele domácího hráče. Následovat bude komerční přestávka.

57:10

Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Edmontonu. Do už probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

2:3

Branky a nahrávky: 30. R. Smith, 40. W. Karlsson (Marchessault) – 29. Maroon (Nurse, McDavid), 44. Caggiula (Maroon, McDavid), 61. Nurse (Caggiula, Draisaitl)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Theodore, Engelland, Hunt, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Perron, Haula, Neal – Leipsic, Eakin, Tuch – Carrier, Bellemare, Nosek.

Edmonton Oilers: Talbot (Montoya) – Nurse, A. Larsson, Klefbom, Benning, Sekera, Russell – Maroon, McDavid, Draisaitl – Lucic, Nugent-Hopkins, Puljujärvi – Khaira, R. Strome, Cammalleri – Caggiula, Letestu, Kassian.

Rozhodčí: StLaurent, Rooney – Gawryletz, Wheler

Diváci: 18 351

02:53 EDM 2 A. Larsson, nedovolené bránění
05:18 EDM 2 Nurse, podražení
14:02 VEG 2 McNabb, podražení
21:47 EDM 2 Lucic, podražení