6:3

konec (1:0, 2:1, 3:2)

28.01.2018, 17:00 • Steel aréna, Košice • 41. kolo • Lukáš Pancurák sk

Tipsport: 1.28 6.7 6.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo sa dnešné tipsportligové stretnutie medzi celkami HC Košice a MsHK Žilina, v ktorom domáci porazili svojho súpera pomerom 6:3.

Pomer striel v dnešnom zápase: 33:25

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (19:26:54)

59:37

Košice dali gól!
Je definitívne rozhodnuté, košické víťazstvo spečatil gólom do prázdnej bránky kapitán LADISLAV NAGY. Asistencie: David Pacan, Jere Pulli.

59:01

Tomek je už na striedačke, power-play Žiliny.

58:42

Tomáš Tomek sa pýta na striedačku, vhadzovanie v strednom pásme sa ale zopakuje. Žilina počká, kým sa jej hráči usadia v útočnom pásme.

58:36

Oddychový čas hostí.

58:28

Puk nahadzoval do útočnej tretiny Hatala, Žilinčania sa ale následne dostali len k hre popri mantineli. Odtiaľ sa strieľa len veľmi ťažko, a tak mohol ostať Vladislav Habal pokojný.

57:48

O malý moment začnú plynúť posledné dve minúty riadnej hracej doby.

56:57

V ostatných sekundách hra mierne stratila na svojom tempe, čo hrá v neprospech Žiliny. Jej hokejisti sa teraz nedokážu presadiť pred Vladislavom Habalom.

56:16

Patrik Rogoň sa teraz po súboji s jedným z košických korčuliarov len ťažko zdvíhal z ľadu, našťastie sa ale zdá, že bude v poriadku. Nasleduje komerčná prestávka.

55:20

Košičania medzičasom pokračujú s piatimi hráčmi.

54:59

Žilina už raz vyrovnať dokázala, ak tak chce učiniť znova, musí sa čo najrýchlejšie presunúť pred bránku Vladislava Habala. V ostatných sekundách sa totiž hralo len pred Tomekom.

53:46

Košičania sa dokázali dostať do pásma svojho súpera, kde vymietol parádnou strelou pavučinu v Tomekovej bránke RICHARD JENČÍK. Asistencia: Blake Kessel.

53:06

Vylúčenie v tíme HC Košice (Šedivý – 2 min., hákovanie).

52:28

Teraz už ale Oceliari znova vedú. Košičania sa usadili v pásme svojho súpera, z čoho ťažil GABRIEL SPILAR. Ten upravuje sedem a pol minúty pred koncom na 4:3 pre Košice. Asistencie: Richard Jenčík, Patrik Koch.

52:07

Pekná akcia domácich Košíc, na jej konci bol Michel Miklík. Jeho zakončenie bekhendom malo smerovať pomedzi betóny Tomeka až do siete, ale žilinský gólman si dal pozor.

51:42

Píska sa postavenie mimo hry v podaní žilinských Vlkov, vhadzovať sa bude v strednom pásme. Ešte predtým ale pošlú oba celky na ľadovú plochu čerstvé sily.

51:30

Hra sa teraz presúva zo strany na stranu, za vyrovnaného stavu je opäť všetko otvorené. Uvidíme, či sa ešte niektorý z tímov dostane do vedenia v riadnej hracej dobe.

6:3

Branky a nahrávky: 1. Šoltés (Hovorka, Šedivý), 26. Šedivý (Miklík), 33. Miklík (Nagy), 53. Spilar (Jenčík, Koch), 54. Jenčík (Kessel), 60. Nagy (Pacan, Pulli) – 38. Holovič (Tvrdoň), 49. Tvrdoň (Kozák), 51. Hruška (Mikuš, Kozák)

HC Košice: Habal (Lundström) – Dudáš, Kessel, Ovčačík, Šedivý, Pulli, Michalčin, Koch, Vrábeľ – Nagy (C), Pacan, Miklík – Šoltés, Hovorka (A), Kafka – Jenčík (A), Suja, Spilar – Petráš, Boltun, Hričina

MsHK Žilina: Tomek (Mikoláš) – Kozák, Mikuš (A), Juraško (C), Andersons, Hatala, Mazanec, Mendrej, Roman – Tvrdoň, Hruška, Pospíšil – Klimenta, Holovič, Konečný (A) – Švihálek, Ondruš, Jurík – Stupka, Húževka, Rogoň

Rozhodčí: Snášel, Lokšík – Junek, Jobbágy

00:46 KOS 1:0 Šoltés (Hovorka, Šedivý)
16:24 KOS 2 Nagy, krosček
23:54 ZIL 2 Stupka, hákování
25:23 KOS 2:0 Šedivý (Miklík)
32:02 ZIL 2 Jurík, podražení
32:39 KOS 3:0 Miklík (Nagy)
36:01 KOS 2 Miklík, hákování