3:2

po prodl. (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)

11.02.2018, 17:00 • Titan aréna • 46. kolo • Michael Hruška sk

Tipsport: 3.41 4.5 1.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Liptáci tak v predĺžení zaslúžene rozhodli o svojom víťazstve 3:2. Gól strelil Števuliak. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (20:19:15)

63:26

Liptovský Mikuláš dal gól!
PATRIK ŠTEVULIAK vystrelil z pravého kruhu a Valentovi vymietol krásnou strelou v bráne pavučinu. Asistencie: Tomáš Nádašdi, Lukáš Paukovček.

62:50

Števuliak nádherne našiel pred bránou Hunu, ale tne netrafil puk ideálne a nepodarilo sa mu trafiť bránu.

62:30

Huna nahodil puk na Valenta, no nikto ho netečoval a tak skončil v brankárovej lapačke.

61:55

Domáci sa usadili v útočnom pásme a môžu kombinovať. Strela Hunu letela tesne vedľa brány.

61:47

Oddychový čas hostí.

61:47

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Frühauf – 2 min., podrazenie).

61:47

Mikulovu strelu spomedzi kruhov Košarišťan vyrazil.

61:00

Individuálna akcia Rudolfa Hunu. Jeho zakončenie trafilo len bočnú sieť.

60:17

Tabaček nahodil puk na Valenta. Laco puk pod tlakom nedokázal tečovať a hra sa prerušuje.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Po riadnom hracom čase je stav zápasu nerozhodný 2:2, keď oba tímy strelili v tretej tretine po jednom góle. Nasledovať bude predĺženie 3 na 3.