Chance liga

AZ Havířov – HC Energie Karlovy Vary

3:2

po prodl. (0:1, 2:1, 0:0 - 1:0)

14.02.2018, 18:00 • Gascontrol Aréna • 49. kolo • Jozef Valenčík (@JozefValencik)

Tipsport: 2.25 4.1 2.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V prodloužení se podařilo Havířovu rozhodnout a získává tak z dnešního zápasu dva body a natahuje šňůru svých vítězství na sedm. Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit zase příště. (20:15:25)

62:44

Havířov právě vstřelil branku!
Hosté se zamotali u vlastní branky a využil toho Marek Kalus, který naservíroval bonbónek RADKU HAVLOVI a ten propálil Závorku a rozhodl tento zápas.

62:24

Havel to zkusil sám střelou, brankář Energie přerušuje hru.

61:48

Pořízkův individuální průnik sice byl zakončen, ale Závorka si poradil.

61:03

Z ničeho nic přišla střela Sikory, kterou ještě zřejmě tečoval Staněk. Puk se zastavil o horní tyč Závorkovi branky!

60:17

Krejčí ujel havířovské trojici, ale sám na Růžičku nevyzrál.

60:01

Ve třetí třetině jsme branku neviděli a tak se o druhém bodu rozhodne v prodloužení, případně samostatných nájezdech.

60:00

59:45

AZet vyhrál buly, ale dostal se s pukem mimo pásmo.

59:42

Úmyslný ofsajd Karlových Varů vrací hru před Závorku.

59:15

Kurovský dobře nahodil z úhlu na přední tyč, ale Závorka si situaci dokázal pohlídat.

58:54

Hosté rychle přesunuli hru na druhou stranu.

58:46

Hra je přerušena za brankou Energie.

57:12

Nejprve se Rác dral do střely, ale byl zablokován, další pokus od modré čáry poté pokryl Závorka.

56:37

Kurovský se nakonec zmocnil puku, ale bylo to již ve středním pásmu – ofsajd.

55:15

Další ze série střídání, které se odehrálo převážně kolem středové čáry.

3:2

Branky a nahrávky: 22. Rác (R. Havel), 35. Tomi (Kotala), 63. R. Havel (M. Kalus) – 20. O. Beránek (Gríger), 40. O. Beránek (Vrdlovec)

AZ Havířov: Martin Růžička (Matoušek) – Staněk, Krisl (C), Dudek, Luža, Dujsík, R. Havel, Drtil – Sikora (A), Maruna (A), M. Kalus – Gřeš, Rác, Kotala – Tomi, Hudeček, Kurovský – L. Bednář, Pořízek, Fronk.

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Kašpar) – Plutnar (A), T. Kvapil, Šenkeřík, Šafář, J. Tomeček, Krejčí, Vodička – Stloukal (C), Kverka (A), Kohout – O. Beránek, Vrdlovec, Gríger – Šik, Tuominen, Gorčík – T. Rohan, M. Zadražil, Osmík.

Rozhodčí: Přikryl, Fiala – Bryška, Novák