Švédsko – Švýcarsko 1:2 (kon.) | Korea – Japonsko 1:4 (kon.)
konec
Korea
1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
Japonsko
Středa 14.02.2018, 08:40Olympijské hry - ženy • Skupina B
Předzápasové kurzy
Partner:
  58:33 Ruj UKITAOVÁ - 1:4
   
  58:33
  Japonsko právě vstřelilo branku!
  Je rozhodnuto! Japonsko totiž přidává gól do prázdné branky! Korejky pokazily rozehrávku ve středním pásmu, kotouče se zmocnila RUJ UKITAOVÁ a dovezla puk do prázdné branky!
  51:42 Šiori KOJKEOVÁ - 1:3
   
  51:42
  Japonsko právě vstřelilo branku!
  Japonsko využívá přesilovou hru a podle všeho rozhoduje o svém vítězství! ŠIORI KOJKEOVÁ dostala přihrávku na modrou čáru, vyslala přízemní střelu a puk se zastavil až v síti! Korejská brankářka měla zcela zakrytý výhled! Asistence: Akane Hosojamadaová, Haruna Jonejamaová.
  29:31 Randi GRIFFINOVÁ - 1:2
   
  29:31
  Korea právě vstřelila branku!
  Historický okamžik je na světě! Korejky totiž dávají gól! Hala bouří! RANDI GRIFFINOVÁ si v útočném pásmu prohodila puk na forhend a vypálila. S velkou dávkou štěstí kotouč procedila pod betonem japonské brankářky a stává národní hrdinkou! Asistence: Park Yoon-Jung.
  03:58 Šoko ONOOVÁ - 0:2
   
  03:58
  Japonsko právě vstřelilo branku!
  Japonsko využívá přesilovou hru a vede už 2:0! Tohle pro Koreu nevypadá vůbec dobře. So-Jung Shin si sice poradila se střelou zápěstím, jenže puk vykopla jen před sebe a ŠOKO ONOOVÁ doklepla puk do sítě! Asistence: Šiori Kojkeová, Haruna Jonejamaová.
  01:07 Hanae KUBOOVÁ - 0:1
   
  01:07
  Japonsko právě vstřelilo branku!
  Japonky se už po dvou minutách dostávají do vedení! HANAE KUBOOVÁ se zbavila své strážkyně, nabruslila si do volného prostoru před branku a střelou pod břevno otevřela skóre! Asistence: Haruka Tokoová, Ruj Ukitaová.

  Tomáš Kubečka

  Branky a nahrávky: 30. Griffinová (Park Yoon-Jung) – 2. Kuboová (H. Tokoová, Ukitaová), 4. Onoová (Kojkeová, Jonejamaová), 52. Kojkeová (Hosojamadaová, Jonejamaová), 59. Ukitaová


  Korea: So-Jung Shin (Do-Hee Han) – Chae-Lin Park, Su-Yeon Eom, Se-Lin Kim, Park Yoon-Jung (A), Ye-Eun Park – Parková, Jong-Ah Park (C), Jin-Gyu Lee – Yu-Jung Choi, Un Hyang Kim, Soo-Jin Han – Jiy-Eon Choi, Hee-Won Kim, Griffinová – Chung Gum Hwang, Hyang Mi Kim, Su-Sie Jo (A) – Su Hyon Jong, Danelle Im, Hae-In Ko.
  Japonsko: Akane Konišiová (Kondová) – A. Tokoová, Suzukiová (A), Hosojamadaová (A), Kojkeová, Takeučiová, Horiová, Aoj Šigaová – M. Fudžimotová, Jonejamaová, Osawaová (C) – Ukitaová, H. Tokoová, Kuboová – Onoová, Takaová, Šišiučiová – Terašimaová, Adačiová, Iwaharaová – Nakamurová.