Krajská liga: Moravskoslezský kraj

HC BOSPOR Bohumín – HC Frýdek-Místek "B"

6:1

konec (2:0, 2:1, 2:0) Stav série: 1:0

14.02.2018, 18:00 • BOSPOR Aréna, Bohumín (kapacita: 1000 míst) • Čtvrtfinále • Info o změnách stavu (Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny))

Dnešní první utkání čtvrtfinálové série Krajské ligy Moravskoslezského kraje je u konce. Vítězství bere favorizovaný Bohumín, který za prvním bodem v play-off vykročil již v první třetině. Tu totiž po brankách Toboly a Šmída ovládl 2:0. Navíc se pak prosadil Ovčaří a až za stavu 3:0 dokázal Frýdek-Místek B korigovat zásluhou Mičulky. Hned o čtyři minuty se ale trefil domácí kapitán Marek Ivan, který tak navýšil vedení Bohumína. Ve třetí třetině se pak ještě prosadil Jan Putniorz a vše v poslední minutě zakončil Marek Ivan. (20:15:57)

59:03

Bohumín právě vstřelil branku!
Autorem branky je MAREK IVAN. Asistence: Jan Putniorz a David Mikšan.

45:07

Autorem branky je JAN PUTNIORZ. Asistence: Jan Ovčaří a David Mikšan.

40:01

40:00

35:07

Autorem branky je MAREK IVAN. Asistence: Miroslav Javín a David Mikšan.

31:39

Frýdek-Místek "B" právě vstřelil branku!
Autorem branky je TOMÁŠ MIČULKA. Asistence: Petr Slovák a Jan Gonos.

24:33

Domácí nadále potvrzují roli jasného favorita a přidávají třetí gól. Tentokrát se prosadil JAN OVČAŘÍ, který dokázal propálit marně se natahujícího gólmana. Bez asistence.

20:01

20:00

13:13

Je tady další branka na kontě domácích. Akci dobře založil Fejko, který oslovil JANA ŠMÍDA a ten navýšil vedení domácího celku. Asistence: Kryštof Fejko.

10:14

Domácí hokejisté využívají nabídnutou přesilovou hru a jdou do vedení! Výbronou střeleckou pozici zužitkoval DOMINIK TOBOLA, který přesně zamířil a hostujícímu gólmanovi nedal sebemenší šanci. Bez asistence.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

6:1

Branky a nahrávky: 11. Tobola, 14. Šmíd (Fejko), 25. Ovčaří, 36. Ivan (Javín, Mikšan), 46. Putniorz (Ovčaří, Mikšan), 60. Ivan (Putniorz, Mikšan) – 32. Mičulka (Slovák, Gonos)

HC BOSPOR Bohumín: Šrámek (Unzeitig) – Javín, Čahoj, Zátope, Ovčaří, Čintala, Kropka, Benda – Mikšan, Ivan, Putniorz, Špak, Tobola, Kovalski, Šmíd, Kopún, Fejko, Král, Buba, Holý

HC Frýdek-Místek "B": Horváth (Dobečka) – Gottwald, Niedoba, Vančo-Minařík,Fojtík, Gonos – Slovák, Mičulka, Fiala, Heralt, Ševčík, Janečka, Zberovský, Polášek, Pastor, Ondráček, Cháňa, Hýsek

10:14 BHM 1:0 Tobola
13:13 BHM 2:0 Šmíd (Fejko)
24:33 BHM 3:0 Ovčaří
31:39 FMB 3:1 Mičulka (Slovák, Gonos)
35:07 BHM 4:1 Ivan (Javín, Mikšan)
45:07 BHM 5:1 Putniorz (Ovčaří, Mikšan)
59:03 BHM 6:1 Ivan (Putniorz, Mikšan)