15.02.2018, 03:30 • Pepsi Center, Denver • Jiří Sameš

Tipsport: 2.22 3.83 2.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:58

Colorado právě vstřelilo branku!
Domácí odskakují soupeří tři minuty před koncem do dvoubrankového vedení! Po chybě Habs se k puku dostal Landeskog s Wilsonem. Druhý jmenovaný byl ještě neúspěšný, k odraženému kotouči se ovšem dostal mezi kruhy ALEXANDER KERFOOT, a ten již Niemiho překonal. Čtrnáctý gól pro Kerfoota, 2:0! Bez asistence.

35:55

35:55 Carl SÖDERBERG - 1:0

35:55

Konec šestatřicáté minuty utkání, Avs otevírají skóre! CARL SÖDERBERG se obtočil kolem branky a procedil touš Niemimu mezi betony. Švédský útočník zaznamenal jedenáctou branku v letošní sezoně, 1:0! Asistence: Gabriel Bourque, A.J. Greer.