15.02.2018, 13:10 • Skupina A • Tomáš Kubečka

Tipsport: 4.01 4.86 1.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:53

54:53 Wojtek WOLSKI - 1:5

54:53

Kanada právě vstřelila branku!
Kanada přidává pátý gól a definitivně rozhoduje o svém triumfu! Švýcaři už pět minut před koncem utkání zkusili štěstí bez brankáře. WOJTEK WOLSKI dostal přihrávku do středního pásma a přesnou střelou trefil prázdnou branku! Asistence: Chris Kelly, Andrew Ebbett.

47:33

47:33 Simon MOSER - 1:4

47:33

Švýcarsko právě vstřelilo branku!
Švýcarsko se v přesilové hře přeci jen dočkalo branky! Ben Scrivens po obrovském závaru před svou brankou neudržel kotouč ve výstroji. Puku si nejrychleji všiml SIMON MOSER a doklepl jej do sítě! Asistence: Thomas Rüfenacht, Andres Ambühl.

46:32

Dennis Hollenstein dostal krásnou přihrávku před prázdnou branku, jenže v rozkleku poslal svou střelu pouze do brankové konstrukce!

46:07

Švýcarsko už hraje v plném počtu a navíc si chvíli zahraje dvojnásobnou přesilovku. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Derek Roy.

45:36

René Bourque se po přihrávce do jízdy dostal sám před brankáře, jenže místo útoku na hattrick trefil jen rameno gólmana Hillera!

44:40

Počet hráčů na ledě se vyrovná! Mason Raymond totiž obdržel dvě minuty za podražení.

44:07

Bude se vylučovat! Kanada si zahraje další přesilovou hru! Tristan Scherwey dostává dvě minuty za sekání.

37:14

Philippe Furrer střílel bez přípravy od modré čáry a Ben Scrivens měl dobře zakrytý výhled! Kanadský brankář se ale skvěle přesunul k pravé tyčce a schoval puk do lapačky!

30:54

Mason Raymond jel sám na Hillera, jenže dva obránci Švýcarska se k němu bleskově stačili vrátit a na poslední chvíli mu zabránili v zakončení!

25:52

Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Leonardo Genoni, přichází Jonas Hiller.

25:52

25:52 Wojtek WOLSKI - 0:4

25:52

A další kanadská branka! Švýcaři na turnaji začínají opravdu hodně špatně! WOJTEK WOLSKI se dostal do úniku a svůj postup zakončil přesnou střelou pod břevno švýcarské branky! Asistence: Maxim Noreau.

25:00

25:00 René BOURQUE - 0:3

25:00

Kanada využívá další přesilovku a vede už 3:0! DEREK ROY dostal přihrávku na pravé křídlo, měl kolem sebe moře volného prostoru a prudkou přihrávkou nastřelil puk před branku. RENÉ BOURQUE byl dobře postaven a doklepl puk do sítě! Asistence: Derek Roy.

24:46

Kanada si zahraje další přesilovou hru! Švýcaři dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

07:30

07:30 Maxim NOREAU - 0:2

07:30

Kanada využívá přesilovou hru a přidává druhou branku dnešního utkání! MAXIM NOREAU obdržel krásnou přihrávku na modrou čáru a vypáli. Před Genonim clonil Bourque, díky němuž gólman nic neviděl a puk skončil v síti! Asistence: Chris Lee, Derek Roy.

06:45

Vyloučení v týmu Švýcarsko (Thomas Rüfenacht – 2 min., nedovolené bránění).

03:47

Švýcarsko si zahraje první přesilovku! Dvě minuty za sekání vyfasoval Goloubef.

03:35

Kanaďané pokračují v dobrém výkonu! Genoni se po dalším prudkém nahození musel roztáhnout v brankovišti a betonem vykopl puk do bezpečí.

02:57

02:57 René BOURQUE - 0:1

02:57

Kanada se hned v úvodu dostává do vedení! Mason Raymond poslal přihrávku na modrou čáru, odkud střílel Charles Genoway a RENÉ BOURQUE jeho pokus těsně nad ledem tečoval za záda švýcarského brankáře! Asistence: Charles Genoway, Mason Raymond.

1:5

Branky a nahrávky: 48. S. Moser (Rüfenacht, Ambühl) – 3. R. Bourque (Ch. Genoway, Raymond), 8. Noreau (Lee, Roy), 25. R. Bourque (Roy), 26. Wolski (Noreau), 55. Wolski (Kelly, Ebbett)

Švýcarsko: Genoni (26. Hiller) – Diaz (C), Furrer (A), E. Blum, Untersander, Geering, Du Bois, Schlumpf, Rüfenacht – Ambühl, Suter, S. Moser (A) – Praplan, Hollenstein, Haas – Bodenmann, Scherwey, Corvi – Schäppi, Herzog, Almond.

Kanada: Scrivens (Poulin) – Lee (A), M. Robinson, Ch. Genoway, Noreau, Gragnani, Goloubef, Stollery – Brulé, Roy (A), R. Bourque – Kelly (C), Raymond, Thomas – Wolski, Ebbett, Vey – Q. Howden, O'Dell, Lapierre – Klinkhammer.

Rozhodčí: Jeřábek, Olenin – Dahmen

02:57 CAN 0:1 R. Bourque (Ch. Genoway, Raymond)
03:47 CAN 2 Goloubef, sekání
06:45 SUI 2 Rüfenacht, nedovolené bránění
07:30 CAN 0:2 Noreau (Lee, Roy)
24:46 SUI 2 Schäppi, příliš mnoho hráčů