Juniorská liga – O titul

AC Sparta Praha – FC Zlín

2:0

konec (0:0)

17.05.2018, 13:00 • Generali Arena, Praha-Bubeneč • 5. kolo • Ladislav Pospíchal (@Pospa_3)

Tipsport: 1.35 5.0 4.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi tímto loučím a někdy příště zase na počtenou!
Máme tu konec zápasu, ve kterém juniorka Sparty Praha poráží Zlín 2:0. Zápas to nebyl nikterak atraktivní, ale na to už se historie ptát nebude. Obě branky padly ve druhém poločase, nejprve se trefil v 60. minutě po centru Alexandra Ondřej Novotný a o dvě minuty později to bylo již o dvě branky, to když se trefil Martin Paločko. Po té již žádná vážnější šance k vidění nebyla a tak se Pražané radují z výhry 2:0

90+1

90

S následným dlouhým výkopem si defenzíva Fastavu poradila a pokouší se ještě o útok.

89

Za nesportovní chování vidí žlutou kartu také hráč Zlína, konkrétně Tkadlec (15:14:25)

89

Faul Zlína na útočné polovině, zdá se, že je o vítězi dnes rozhodnuto.

88

Velmi nepřesná střela z dálky od Šimoníka, Bačkovský tak nemusel zasahovat.

87

Nepřesné přihrávky jsou dnes největším kamenem úrazu hostů, teď jednu vyrobil V. Mlýnek.

86

Faulem na polovině hřiště se provinili hráči Sparty. Rozehrávat tak může Fastav.

85

Sparta nepouští Zlín k tlaku a drží míč převážně na svých kopačkách.

85

Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Palečko, přichází Maksić.

84

Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází M. Mlýnek, přichází Šimoník.

82

Přetažený centr prvního střelce branky Sparty Novotného. Následně míč doputoval až za postranní čáru. Vhazovat tak mohou hosté.

81

Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Votava, přichází Knedla.

80

Ve velké příležitosti byl Novotný, když unikal po pravé straně, ale jeho střelu na vzdálenější tyč dokázal Šiška zneškodnit.