Statistiky:
Program
17:30 Tyč muži (Kudlička)
17:40 Výška muži (Bába)
18:30 ZAHAJOVACÍ CEREMONIÁL
18:55 Oštěp muži (Frydrych, Jílek, Veselý, Vadlejch)
19:00 1500 m ženy (Mezuliáníková, Mäki, Vrzalová)
19:15 110 m překážek muži
19:25 100 m muži (Stromšík)
19:45 3000 m překážek ženy (Sekanová)
20:02 Dálka muži (Juška)
20:08 Koule muži (Staněk)
20:10 3000 m muži (Friš, Zemaník, Pavlíček)
20:25 800 m ženy (Hálová)
20:35 200 m muži
20:45 400 m muži (Maslák, Šorm)
20:55 200 m ženy (Pírková)
Tyč muži - výsledky
1 WOJCIECHOWSKI Pawel POL 5.75 m
2 KENDRICKS Sam USA 5.60 m
3 HOUSTON Scott USA 5.60 m
4 MUDROV Ilya ANA 5.55 m
5 BARBER Shawnacy CAN 5.55 m
6 FILIPPÍDIS Konstadínos GRE 5.40 m
6 KUDLIČKA Jan CZE 5.40 m
6 BROEDERS Ben BEL 5.40 m
9 ARENTS Mareks LAT 5.40 m
10 OBIENA Ernest John PHI 5.40 m
11 HORVAT Ivan CRO 5.40 m
Výška muži - výsledky
1 BARSHIM Mutaz Essa QAT 2.38 m
2 LYSENKO Danil ANA 2.36 m
3 GHAZAL Majed El Dein SYR 2.25 m
4 TOBE Naoto JPN 2.25 m
5 STARC Brandon AUS 2.20 m
6 BUBENÍK Matúš SVK 2.20 m
7 FASSINOTTI Marco ITA 2.15 m
8 MOLEYA Chris RSA 2.15 m
8 BÁBA Jaroslav CZE 2.15 m
10 THOMAS Donald BAH 2.10 m
11 CONSTANTINOU Vasilios CYP 2.10 m
11 BEDNAREK Sylwester POL 2.10 m
Oštěp Muž - výsledky
1 VADLEJCH Jakub CZE 88.36 m
2 RÖHLER Thomas GER 87.28 m
3 MARDARE Andrian MDA 80.48 m
4 ŠTROBINDERS Rolands LAT 80.16 m
5 VESELÝ Vítězslav CZE 79.87 m
6 YEGO Julius KEN 79.75 m
7 JÍLEK Jaroslav CZE 75.82 m
8 FRYDRYCH Petr CZE 74.08 m
1500 m ženy - výsledky
1 TSEGAYOVÁ Gudaf ETH 4:02.45 min
2 MCDONALDOVÁ Sarah GBR 4:04.41 min
3 VRZALOVÁ Simona CZE 4:04.80 min
4 ENNAOUIOVÁ Sofia POL 4:05.06 min
5 JEPKOSGEIOVÁ Nelly KEN 4:05.17 min
6 WORKUOVÁ Fantu ETH 4:06.01 min
7 MEZULIÁNÍKOVÁ Diana CZE 4:06.12 min
8 MAGNANIOVÁ Margherita ITA 4:09.13 min
9 JUDDOVÁ Jessica GBR 4:10.07 min
10 MÄKI Kristiina CZE 4:11.74 min
11 PLIŚOVÁ Renata POL 4:13.83 min
12 KRAUSEOVÁ Gesa-Felicitas GER 4:14.12 min
13 BUSIENEIOVÁ Selah KEN 4:14.76 min
14 DIBABAOVÁ Anna ETH 4:15.35 min
BOGALEOVÁ Ashame Nouhamin ETH DNF
EMBAYEOVÁ Axumawit ETH DNF
TVERDOSTUPOVÁ Tamara UKR DNF
110 m překážek muži - výsledky
1 MARTINOT-LAGARDE Pascal FRA 13.45 s
2 CONSTANTINO Gabriel BRA 13.48 s
3 BAJI Balázs HUN 13.52 s
4 CZYKIER Damian POL 13.58 s
5 TRAJKOVIC Milan CYP 13.62 s
6 ALKANA Antonio RSA 13.65 s
7 FOFANA Hassane ITA 13.82 s
8 POZZI Andy GBR 13.95 s
100 m muži - výsledky
1 GATLIN Justin USA 10.03 s
2 SIMBINE Akani RSA 10.13 s
3 RODGERS Mike USA 10.15 s
4 GEMILI Adam GBR 10.22 s
5 SMELLIE Gavin CAN 10.23 s
6 MEITÉ Ben Youssef CIV 10.28 s
7 LEMAITRE Christophe FRA 10.32 s
8 STROMŠÍK Zdeněk CZE 10.43 s
druhý běh - výsledky
1 COLLINS Kim SKN 10.41
2 BOCKARIE Solomon NED 10.47
3 VELEBA Jan CZE 10.55
4 PÍREK Milan CZE 11.07
5 KLVAŇA Filip CZE 11.18
6 LEHOCKÝ Lukáš CZE 11.33
7 HYKL Pavel CZE 11.66
3000 m překážek ženy - výsledky
1 JERUTOOVÁ Norah KEN 9:11.33 min
2 CHEMUTAIOVÁ Peruth UGA 9:16.89 min
3 JEPKEMEIOVÁ Daisy KEN 9:23.70 min
4 TUIGONGOVÁ Caroline KEN 9:30.62 min
5 CHEPKEMOIOVÁ Joan KEN 9:30.70 min
6 MIŠMAŠOVÁ Maruša SLO 9:35.49 min
7 KIRUIOVÁ Purity KEN 9:35.51 min
8 ANSAOVÁ Woynshet ETH 9:35.59 min
9 CLAUDEOVÁ-BOXBERGEROVÁ Ophélie FRA 9:35.94 min
10 GYÜRKÉSOVÁ Viktória HUN 9:38.23 min
11 KOWALSKAOVÁ Katarzyna POL 9:43.38 min
12 MÖLDNEROVÁ-SCHMIDTOVÁ Antje GER 9:43.38 min
13 REHBERGOVÁ Maya GER 9:44.82 min
14 MOLLEROVÁ Anna Emilie DEN 9:45.32 min
15 KOWALOVÁ Matylda POL 9:47.65 min
16 ADAMUOVÁ Birtukan ETH 9:48.68 min
17 SEKANOVÁ Lucie CZE 10:02.19 min
18 TÓTHOVÁ Lili Anna HUN 10:07.19 min
GATHONIOVÁ Ann KEN DNF
Dálka muži - výsledky
1 ECHEVARRÍA Juan Miguel CUB 8.66 m
2 MANYONGA Luvo RSA 8.31 m
3 SAMAAI Ruswahl RSA 8.15 m
4 HENDERSON Jeffrey USA 7.91 m
5 TENTÓGLOU Miltiádis GRE 7.88 m
6 JUŠKA Radek CZE 7.85 m
7 FORBES Damar 7.42 m
Koule muži - výsledky
1 WALSH Tomas NZL 22.16 m
2 HARATYK Michal POL 22.08 m
3 STANĚK Tomáš CZE 21.46 m
4 CROUSER Ryan USA 21.43 m
5 STORL David GER 21.18 m
6 KOVACS Joe USA 21.02 m
7 WHITING Ryan USA 20.66 m
3000 m muži - výsledky
1 BAREGA Selemon ETH 7:37.53 min
2 BALEW Birhanu BRN 7:38.25 min
3 TILAHUN Haile ETH 7:38.55 min
4 REGASSA Chala ETH 7:38.78 min
5 HADIS Abadi ETH 7:39.10 min
6 NDIKUMWENAYO Thierry BDI 7:41.04 min
7 BOUQANTAR Soufiyan MAR 7:41.04 min
8 TRUE Ben USA 7:41.86 min
9 CRIPPA Yemaneberhan ITA 7:43.30 min
10 ALEWE Haymanot ETH 7:43.36 min
11 KIPLANGAT Davis KEN 7:43.98 min
12 MELESSE Birhan ETH 7:44.66 min
13 MUSAGALA Ronald UGA 7:44.78 min
14 PHILIBERT-THIBOUTOT Charles CAN 7:45.03 min
15 GASHAHUN Abe ETH 7:45.91 min
16 GREGSON Ryan AUS 7:46.28 min
17 DINI Lorenzo ITA 7:53.59 min
18 MENGESHA Milkesa ETH 7:53.67 min
19 ANDRE Thiago BRA 7:56.78 min
20 ZEMANÍK Jakub CZE 8:09.63 min
21 FRIŠ Jan CZE 8:24.54 min
MOTSAU Jerry RSA DNF
BETT David KEN DNF
KAZI Tamás HUN DNF
PAVLÍČEK Matěj CZE DNF
800 m ženy - výsledky
1 ARAFIOVÁ Rababe MAR 1:59.20 min
2 YARIGOOVÁ Noélie BEN 2:00.89 min
3 LYAKHOVAOVÁ Olha UKR 2:00.90 min
4 DIBABAOVÁ Genzebe ETH 2:01.51 min
5 SHARPOVÁ Lynsey GBR 2:01.79 min
6 HINRIKSDÓTTIROVÁ Anita ISL 2:01.92 min
7 HERMANSSONOVÁ Hanna SWE 2:02.38 min
8 WILLIAMSOVÁ Chrishuna USA 2:02.45 min
9 BAHTA MerafOVÁ SWE 2:02.45 min
10 SHUME ChaltuOVÁ ETH 2:02.81 min
11 HÁLOVÁ Kateřina CZE 2:03.86 min
BIBIK Olha UKR DNF
KORE Tola ETH DNF
200 m muži - výsledky
1 BROWN Aaron CAN 20.05 s
2 RICHARDS Jereem TTO 20.09 s
3 GULIYEV Ramil TUR 20.09 s
4 LEMAITRE Christophe FRA 20.19 s
5 VOLKO Ján SVK 20.36 s
6 JOBODWANA Anaso RSA 20.48 s
7 TSÁKONAS Likoúrgos-Stéfanos GRE 20.48 s
8 BOCKARIE Solomon NED 20.55 s
400 m muži - výsledky
1 HAROUN Abdalelleh QAT 44.63 s
2 SANTOS Luguelin DOM 45.43 s
3 TAYLOR Christian USA 45.58 s
4 MASLÁK Pavel CZE 45.94 s
5 TAPLIN Bralon GRN 45.96 s
6 HUSILLOS Óscar ESP 46.07 s
7 THEBE Baboloki BOT 46.53 s
8 ŠORM Patrik CZE 46.74 s
200 m ženy - výsledky
1 SCHIPPERSOVÁ Dafne NED 22.52 s
2 AHOURÉOVÁ Murielle CIV 22.60 s
3 KAMBUNDJIOVÁ Mujinga SUI 22.78 s
4 SAMUELOVÁ Jamile NED 22.84 s
5 STEVENSOVÁ Deajah USA 22.89 s
6 BUKŠAOVÁ Sindija LAT 23.11 s
7 PÍRKOVÁ Marcela CZE 23.55 s
8 POWELLOVÁ Micha CAN 24.57 s
Nezklamaly ani světové hvězdy. Justin Gatlin vyhrál mužskou stovku, Dafne Schippersová zase ženskou dvoustovku. Skvělou kvalitu měl také závod výškařů, ve kterém předvedl úžasný skok dlouhý 866 cm Juan Miguel Echevarría.
Kim Collins se rozloučil s Ostravou.
1 ECHEVARRÍA Juan Miguel CUB 8.66 m
2 MANYONGA Luvo RSA 8.31 m
3 SAMAAI Ruswahl RSA 8.15 m
4 HENDERSON Jeffrey USA 7.91 m
5 TENTÓGLOU Miltiádis GRE 7.88 m
6 JUŠKA Radek CZE 7.85 m
7 FORBES Damar 7.42 m
200Ž
1 SCHIPPERSOVÁ Dafne NED 22.52 s
2 AHOURÉOVÁ Murielle CIV 22.60 s
3 KAMBUNDJIOVÁ Mujinga SUI 22.78 s
4 SAMUELOVÁ Jamile NED 22.84 s
5 STEVENSOVÁ Deajah USA 22.89 s
6 BUKŠAOVÁ Sindija LAT 23.11 s
7 PÍRKOVÁ Marcela CZE 23.55 s
8 POWELLOVÁ Micha CAN 24.57 s
dálkaM
200Ž
200Ž
Parádní finiš od Schippersové.
200Ž
200Ž
200Ž
Poslední úpravy dresu před startem dvoustovky.
200Ž
1 POWELLOVÁ Micha CAN
2 BUKŠAOVÁ Sindija LAT
3 STEVENSOVÁ Deajah USA
4 KAMBUNDJIOVÁ Mujinga SUI
5 SCHIPPERSOVÁ Dafne NED
6 AHOURÉOVÁ Murielle CIV
7 SAMUELOVÁ Jamile NED
8 PÍRKOVÁ Marcela CZE
400M
1 HAROUN Abdalelleh QAT 44.63 s
2 SANTOS Luguelin DOM 45.43 s
3 TAYLOR Christian USA 45.58 s
4 MASLÁK Pavel CZE 45.94 s
5 TAPLIN Bralon GRN 45.96 s
6 HUSILLOS Óscar ESP 46.07 s
7 THEBE Baboloki BOT 46.53 s
8 ŠORM Patrik CZE 46.74 s
kouleM
1 WALSH Tomas NZL 22.16 m
2 HARATYK Michal POL 22.08 m
3 STANĚK Tomáš CZE 21.46 m
4 CROUSER Ryan USA 21.43 m
5 STORL David GER 21.18 m
6 KOVACS Joe USA 21.02 m
7 WHITING Ryan USA 20.66 m
dálkaM
kouleM
400M
Maslák si doběhnul pro čtvrté místo.
400M
400M