Liga mistrů (předkola)

FK Spartaks Jūrmala – FK Crvena Zvezda Bělehrad

0:0

konec (0:0)

11.07.2018, 18:00 • Stadions Skonto (Riga) [Kapacita: 8 207] • 1. předkolo • Martin Penker

Tipsport: 12.2 6.34 1.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (19:56:12)
Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 2:9. Rohy: 0:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 22:12.
Dnešní utkání je za námi. Hosté dnešnímu zápasu dominovali, ale branku vstřelit nedokázali. Druhý poločas byl velice nudný, neboť jsme v něm neviděli žádnou vážnější šanci. Oproti tomu v prvním poločase jsme jich viděli až moc. Hlavně na straně hostů, kteří ale i před obrovské šance nedokázali vsítit branku a utkání tak skončilo 0:0.

90+4

90+3

Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.

90+2

Domácí jsou momentálně u míče, ale dopředu s ním vůbec nepospíchají.

90+1

Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90

Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89

Ebecilio vyslal na branku střelu z velké dálky, která však skončila vysoko nad brankou.

88

Davydov to zkusil přímo na branku, ale tu zhruba o metr přestřelil.

86

Domácí budou zahrávat velice zajímavý přímý kop těsně za hranicí vápna soupeře. To je velká šance na gól.

86

Žlutou kartu dostává Filip Stojkovič (FK Crvena Zvezda Bělehrad).

85

Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání a stav utkání je stále 0:0. Domácí budou určitě spokojení pokud utkání skončí tímto výsledkem, ale hosté určitě ne, neboť do tohoto utkání vstupovali jako jasný favorit.