67:69

konec (18:22, 35:37, 54:56)

11.07.2018, 14:00 • Skupina B • Jan Prošek

Tipsport: 1.02 23.0 12.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Český tým dokázal vyhrát i tento čtvrtý zápas na turnaji. Zápas to byl velmi dramatický, ale díky zlepšenému výkonu v poslední části hry dokázalo Česko vyhrát a upevňuje si první místo v tabulce skupiny B. Nejproduktivnější hráčkou byla Lucie Hošková s patnácti body. (15:43:15)

Konec zápasu. (67:69)

39:47

Jedna z českých hráček minula koš za tři body. (67:69)

39:24

Oddechový čas pro Česko. (67:69)

39:17

Voráčková minuta za dva body. (67:69)

38:55

Dostáváme se do poslední minuty hry ve čtvrté čtvrtině. (67:69)

38:49

Viktoria Ivanová nedokázala svůj hod za dva body přesněji poslat do koše. (67:69)

38:15

Karolína Šotolová neproměnila svůj hod za tři body. (67:69)

37:19

Šotolová faulovala, dva trestné hody proměnila Penková. (67:69)

36:57

Rázem vede České a Bulharsko si bere oddechový čas. (65:69)

36:53

Lucie Hošková se trefuje z podkošové oblasti, dva body pro Česko. (65:69)

36:28

Skvěle. Karolína Šotolová dává koš za tři body. Česko vede! (65:67)

36:07

Oddechový čas pro Česko. (65:64)

36:00

Čtyři minuty před koncem čtvrté čtvrtiny faulovala Petrová. Trestné hody pro Česko. Hošková proměnila jeden. (65:64)

35:40

Dva body dává Todorová. (65:63)

35:15

Stejná hráčka to nyní zkoušela za tři body, její hod však postrádal přesnost. (63:63)

34:45

Velmi rychle kontruje Patricia Gallasová, která proměnila hod za dva body. (63:63)

34:29

Petrová bleskově odpovídá, Bulharsko vede. (63:61)

34:10

Petrová faulovala, dva trestné hody pro Hoškovou. Ta proměnila jen jeden hod. Je vyrovnáno. (61:61)

33:45

Ivanová se nyní dostala do lepší střelecké pozice, kterou proměnila dva body pro Bulharsko. (61:60)

67:69

Bulharsko: Ivanová, Penková, Petrová, Stojčová, Todorová, Bojadžievaová, Gerasková, Ivanová, Konstantinovaová, Pendová Valčevaová

Česko: Gallasová, Hošková, Rylichová, Tomancová, Zítková, Notabouová, Pospíšilová, Smutná, Šotolová, Vitulová, Voráčková