0:2
konec (0:1)
12.07.2018, 18:00 • Lilleküla, Tallinn • 1. předkolo • Karel Jedlička
Tipsport: 6.86 4.38 1.46 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 6.86 - 4.38 - 1.46
JK Trans Narva – Željezničar Sarajevo
0:2
konec (0:1)
Branky: 15. Bakrač, 74. Šabanadžović
Karty: 59. Pavić (ŽES)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 2:4. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 10:8.
JK Trans Narva:
Kotenko – Tamberg, Leverock, Irié (84. Troche) – Ovsjannikov (78. Basha), Zakarljuka, Poljakov, Škinjov, Prošin – Plotnikov (30. Golovljov), Barkov
Náhradníci: Pano, Tšerezov, Kovaltšuk, Mihhailov
Trenér:
Željezničar Sarajevo:
Kjosevski – Stevanović, Bogičević, Bakrač, Pavić – Blagojević, Šabanadžović – Zajmović (71. Veselinović), Arežina (75. Hajdarević), Ćurjurić (84. Dacić) – Krpić
Náhradníci: Fejzić – Mehremić, Šehić, Osmanković
Trenér:
Rozhodčí: Sachi – Kalačjov, Vasjutin (KAZ)
Diváci: 682
Odveta: Željezničar Sarajevo - Narva 3:1
Pjunik – Vardar 16:00 1:0
Ventspils – Luftëtari 16:45 5:0
Čichura – Beitar Jerusalém 17:00 0:0
Rudar Velenje – Tre Fiori 17:30 7:0
Partizani – Maribor 17:30 0:1
KuPS – Kodaň 18:00 0:1
Levadia Tallinn – Dundalk 18:00 0:1
Riteriai – Irtyš Pavlodar 18:00 0:0
Narva – Željezničar 18:00 0:2
Balzan – Keşla FK 18:00 4:1
Lahti – Hafnarfjördur 18:00 0:3
Gabala – Niederkorn 18:00 0:2
Tampereen Ilves – Slavia Sofia 18:00 0:1
FK Liepāja – Häcken 18:05 0:3
Milsami – Slovan Bratislava 19:00 2:4
Ferencváros – M. Tel-Aviv 19:00 1:1
Famagusta – Laçi 19:00 2:1
Stumbras – Apollon Limassol 19:00 1:0
Neftçi Baku – Újpest FC 19:00 3:1
Derry City – Dinamo Minsk 19:00 0:2
Connah's Quay – Soligorsk 19:00 1:3
CS Petrocub – Osijek 19:00 1:1
Sofia – Riga FC 19:45 1:0
Široki Brijeg – Domžale 20:00 2:2
Racing FC – Constanta 20:00 0:2
B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 20:00 0:0
Zabrze – Zaria Balti 20:00 1:0
Engordany – Kajrat 20:00 0:3
Vestmannaeyjar – Sarpsborg 20:00 0:4
Shamrock – AIK Stockholm 20:05 0:1
Rudar – Partizan 20:15 0:3
Budućnost – Trenčín 20:30 0:2
Rangers – Shkupi 20:45 2:0
Spartak Subotica – Coleraine 20:45 1:1
Cliftonville – Nordsjaelland 20:45 0:1
Lech Poznań – Gandzasar 20:45 2:0
Hibernian – Runavík 20:45 6:1
Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi 21:00 1:1
Niš – Gżira United 21:00 4:0
Stjarnan – Kalju 22:00 3:0
59