12.07.2018, 20:30 • Podgorica City Stadium • 1. předkolo • Vojtěch Tůma

Tipsport: 3.38 3.36 2.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, někdy příště na počtenou. (22:29:43)
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 6:7. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 14:18.
Je dobojováno, Trenčín dnes udělal velký krok k postupu do druhého předkola, z Podgorice si totiž odvezl vítězství 2:0. O výsledku se rozhodlo už v prvním poločase, v němž se hosté prezentovali velice dobrým výkonem. Převahu zúročili až v sedmadvacáté minutě, když se přesně do horního růžku soupeřovy branky trefil Hamza Čataković. Netrvalo to dlouho a svěřenci trenéra Monize přidali druhý gól, po Azangově zblokované ráně se v šestnáctce nejlépe zorientoval přesně dorážející Antonio Mance. Po přestávce tempo hry poněkud opadlo, Budućnosti se ale utkání zdramatizovat nepodařilo, spálila totiž hned několik šancí, v té největší trefil Ivanović tyč.

90+4

90+3

Vstřelit branku dnes Budućnosti zřejmě není souzené. Asi poslední šanci utkání si vypracoval důrazný Perović, který tělem odstavil Šulka, jeho technický pokus ale v brance neskončil.

90+2

Miljan Vlaisavljević je v posledních minutách asi nejaktivnějším hráčem svého mužstva, tentokráte se hnal do další šance, znovu však nedostal zelenou od pomezního sudího, jenž správně viděl ofsajd.

90+1

Žlutou kartu dostává Mirković (FK Budućnost Podgorica).
Žlutou kartu dostává Julien (AS Trenčín).

90

Nastavovat se budou čtyři minuty.

89

Po souboji s Yemem se kousek před pokutovým územím poroučel k zemi Miljan Vlaisavljević, načež se domácí domáhali odpískání přímého kopu, sudí byl však jiného názoru.

88

Snížení na rozdíl jediné branky měl na hlavě Miljan Vlaisavljević, v klíčový moment byl ale nepříjemně tísněn Šulkem a jeho zakončení podle toho také vypadalo.

87

Střídání v týmu FK Budućnost Podgorica: ze hřiště odchází Mijić, přichází Bakić.

86

Žlutou kartu dostává Zubairu (AS Trenčín).

85

Domácí se pokoušejí s dvoubrankovou ztrátou ještě něco provést. Nevyšel jim ale ani další rohový kop, v záklonu hlavičkující Igor Ivanović mířil vysoko nad horní tyč.

84

Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Azango, přichází van Arnhem.

83

Philip Azango v dnešním zápase dohrál, ublížil si při předchozí situaci, když po střele špatně došlápl a zřejmě jej zatáhlo v zadním stehenním svalu. Kdo rychlonohého křídleníka nahradí?

82

Žlutou kartu dostává Adžić (FK Budućnost Podgorica).

81

A hosté svůj náskok mohli dokonce navýšit. Yem zákrokem na hranici pravidel zastavil Tučeviće, načež vyzval ke skórování Azanga, jeho ráně ale k zasažení cíle scházely decimetry.

80

Do konce základní hrací doby zbývá posledních deset minut a podle toho, co na hřišti máme možnost sledovat, vše nasvědčuje tomu, že Trenčín už si dvoubrankové vedení pohlídá.