0:3
konec (0:0)
12.07.2018, 18:05 • Daugavas stadions, Liepāja • 1. předkolo • Jan Prošek
Tipsport: 4.68 3.73 1.79 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 4.68 - 3.73 - 1.79
FK Liepāja – BK Häcken
0:3
konec (0:0)
Branky: 74. Irandust, 77. Pauliňo, 82. Çelik
Karty: 52. Ikaunieks (LIE), 90+5. Keita (LIE) – 45. Arkivuo (HCK)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:5. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 6:9.
FK Liepāja:
Beglarjan – Jorkovskis, Tobers, Gueje, Keita – Kozlovs, Hmizs, Strumia – Kamešs, Ikaunieks (C), Kigurs
Náhradníci: Zviedris – Torres, Karlsons, Apiņš, Grebis, Ivanovs, Jemeļins
Trenér:
BK Häcken:
Abrahamsson – Andersson, Wahlström, Hammar, Arkivuo – Friberg (C), Lundberg, Berggren – Mohammed, Pauliňo, Çelik
Náhradníci: Rasheed – Faltsetas, Kamara, Bohm, Irandust, Ackermann Anglelin
Trenér:
Rozhodčí: Guida – Costanzo, Carbone
Diváci:
Odveta: Häcken - FK Liepāja 1:2
Pjunik – Vardar 16:00 1:0
Ventspils – Luftëtari 16:45 5:0
Čichura – Beitar Jerusalém 17:00 0:0
Rudar Velenje – Tre Fiori 17:30 7:0
Partizani – Maribor 17:30 0:1
KuPS – Kodaň 18:00 0:1
Levadia Tallinn – Dundalk 18:00 0:1
Riteriai – Irtyš Pavlodar 18:00 0:0
Narva – Željezničar 18:00 0:2
Balzan – Keşla FK 18:00 4:1
Lahti – Hafnarfjördur 18:00 0:3
Gabala – Niederkorn 18:00 0:2
Tampereen Ilves – Slavia Sofia 18:00 0:1
FK Liepāja – Häcken 18:05 0:3
Milsami – Slovan Bratislava 19:00 2:4
Ferencváros – M. Tel-Aviv 19:00 1:1
Famagusta – Laçi 19:00 2:1
Stumbras – Apollon Limassol 19:00 1:0
Neftçi Baku – Újpest FC 19:00 3:1
Derry City – Dinamo Minsk 19:00 0:2
Connah's Quay – Soligorsk 19:00 1:3
CS Petrocub – Osijek 19:00 1:1
Sofia – Riga FC 19:45 1:0
Široki Brijeg – Domžale 20:00 2:2
Racing FC – Constanta 20:00 0:2
B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 20:00 0:0
Zabrze – Zaria Balti 20:00 1:0
Engordany – Kajrat 20:00 0:3
Vestmannaeyjar – Sarpsborg 20:00 0:4
Shamrock – AIK Stockholm 20:05 0:1
Rudar – Partizan 20:15 0:3
Budućnost – Trenčín 20:30 0:2
Rangers – Shkupi 20:45 2:0
Spartak Subotica – Coleraine 20:45 1:1
Cliftonville – Nordsjaelland 20:45 0:1
Lech Poznań – Gandzasar 20:45 2:0
Hibernian – Runavík 20:45 6:1
Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi 21:00 1:1
Niš – Gżira United 21:00 4:0
Stjarnan – Kalju 22:00 3:0
90+5
84
82
82. Mervan ÇELIK - 0:3
82
77
77. PAULIŇO - 0:2
77
76
74
74. Daleho IRANDUST - 0:1
74
72
64
57
55
52
45