0:1
konec (0:1)
12.07.2018, 20:45 • 1. předkolo • Tomáš Kubečka
Tipsport: 10.5 6.89 1.22 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 10.5 - 6.89 - 1.22
Cliftonville FC – FC Nordsjaelland
0:1
konec (0:1)
Branky: 19. Olsen
Karty: 83. Nelsson (NRD)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 0:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 11:12.
Cliftonville FC:
Neeson – McGovern (63. Catney), Harney, Breen, Ives – Curran, McMenamin (75. Garrett), Bagnall, Curran – Gormley, Donnelly
Náhradníci: Catney, Donnelly, Dunne, Garrett, Lavery, McDonald, McNulty
Trenér:
FC Nordsjaelland:
Larsen – Hansen, Nelsson, Skovgaard – Bartolec, Rygaard (87. Strunck), Jensen, Mini – Olsen (58. Rasmussen), Damsgaard, Donyoh (71. Frese)
Náhradníci: Aaquist, Antwi, Frese, Jakobsen, Jensen, Jenssen, Rasmussen
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Odveta: Nordsjaelland - Cliftonville 2:1
Pjunik – Vardar 16:00 1:0
Ventspils – Luftëtari 16:45 5:0
Čichura – Beitar Jerusalém 17:00 0:0
Rudar Velenje – Tre Fiori 17:30 7:0
Partizani – Maribor 17:30 0:1
KuPS – Kodaň 18:00 0:1
Levadia Tallinn – Dundalk 18:00 0:1
Riteriai – Irtyš Pavlodar 18:00 0:0
Narva – Željezničar 18:00 0:2
Balzan – Keşla FK 18:00 4:1
Lahti – Hafnarfjördur 18:00 0:3
Gabala – Niederkorn 18:00 0:2
Tampereen Ilves – Slavia Sofia 18:00 0:1
FK Liepāja – Häcken 18:05 0:3
Milsami – Slovan Bratislava 19:00 2:4
Ferencváros – M. Tel-Aviv 19:00 1:1
Famagusta – Laçi 19:00 2:1
Stumbras – Apollon Limassol 19:00 1:0
Neftçi Baku – Újpest FC 19:00 3:1
Derry City – Dinamo Minsk 19:00 0:2
Connah's Quay – Soligorsk 19:00 1:3
CS Petrocub – Osijek 19:00 1:1
Sofia – Riga FC 19:45 1:0
Široki Brijeg – Domžale 20:00 2:2
Racing FC – Constanta 20:00 0:2
B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 20:00 0:0
Zabrze – Zaria Balti 20:00 1:0
Engordany – Kajrat 20:00 0:3
Vestmannaeyjar – Sarpsborg 20:00 0:4
Shamrock – AIK Stockholm 20:05 0:1
Rudar – Partizan 20:15 0:3
Budućnost – Trenčín 20:30 0:2
Rangers – Shkupi 20:45 2:0
Spartak Subotica – Coleraine 20:45 1:1
Cliftonville – Nordsjaelland 20:45 0:1
Lech Poznań – Gandzasar 20:45 2:0
Hibernian – Runavík 20:45 6:1
Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi 21:00 1:1
Niš – Gżira United 21:00 4:0
Stjarnan – Kalju 22:00 3:0
83