6:1
konec (4:0)
12.07.2018, 20:45 • 1. předkolo • Jan Prošek
Tipsport: 1.12 9.69 19.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.12 - 9.69 - 19.0
Hibernian FC – NSÍ Runavík
6:1
konec (4:0)
Branky: 3. Kamberi, 21. Kamberi, 29. Shaw, 44. Mallan, 48. Kamberi, 84. Mallan – 53. Knudsen
Karty: 6. Kamberi (HIB), 52. McGregor (HIB) – 83. Langgaard (RNI) 33. Betuel Hansen (RNI)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 10:1. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:13.
Hibernian FC:
Bogdán – Ambrose, McGregor, Hanlon (C), Stevenson – Whittaker, Mallan, Slivka, Boyle – Shaw, Kamberi
Náhradníci: Laidlaw – Gray, Bartley, Swanson, Murray, Martin, Porteous
Trenér:
NSÍ Runavík:
Thomsen – B. Hansen, Jóhan Davidsen, Joensen, E. Hansen – Benjaminsen, B. Hansen – Knudsen, Justinussen, Frederiksberg – Olsen (C)
Náhradníci: Gángó – Langgard, Mortensen, Hentze, Benjaminsen, Olsen, Mortensen
Trenér:
Rozhodčí: Lukjancukas – Radius, Bučinskas
Diváci:
Odveta: Runavík - Hibernian 4:6
Pjunik – Vardar 16:00 1:0
Ventspils – Luftëtari 16:45 5:0
Čichura – Beitar Jerusalém 17:00 0:0
Rudar Velenje – Tre Fiori 17:30 7:0
Partizani – Maribor 17:30 0:1
KuPS – Kodaň 18:00 0:1
Levadia Tallinn – Dundalk 18:00 0:1
Riteriai – Irtyš Pavlodar 18:00 0:0
Narva – Željezničar 18:00 0:2
Balzan – Keşla FK 18:00 4:1
Lahti – Hafnarfjördur 18:00 0:3
Gabala – Niederkorn 18:00 0:2
Tampereen Ilves – Slavia Sofia 18:00 0:1
FK Liepāja – Häcken 18:05 0:3
Milsami – Slovan Bratislava 19:00 2:4
Ferencváros – M. Tel-Aviv 19:00 1:1
Famagusta – Laçi 19:00 2:1
Stumbras – Apollon Limassol 19:00 1:0
Neftçi Baku – Újpest FC 19:00 3:1
Derry City – Dinamo Minsk 19:00 0:2
Connah's Quay – Soligorsk 19:00 1:3
CS Petrocub – Osijek 19:00 1:1
Sofia – Riga FC 19:45 1:0
Široki Brijeg – Domžale 20:00 2:2
Racing FC – Constanta 20:00 0:2
B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 20:00 0:0
Zabrze – Zaria Balti 20:00 1:0
Engordany – Kajrat 20:00 0:3
Vestmannaeyjar – Sarpsborg 20:00 0:4
Shamrock – AIK Stockholm 20:05 0:1
Rudar – Partizan 20:15 0:3
Budućnost – Trenčín 20:30 0:2
Rangers – Shkupi 20:45 2:0
Spartak Subotica – Coleraine 20:45 1:1
Cliftonville – Nordsjaelland 20:45 0:1
Lech Poznań – Gandzasar 20:45 2:0
Hibernian – Runavík 20:45 6:1
Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi 21:00 1:1
Niš – Gżira United 21:00 4:0
Stjarnan – Kalju 22:00 3:0
82
79
73
72
61
51
40