0:3
konec (0:1)
12.07.2018, 20:15 • Stadion Gradski (Nikšić) • 1. předkolo • David Suchý
Tipsport: 9.0 4.9 1.34 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 9.0 - 4.9 - 1.34
FK Rudar Pljevlja – FK Partizan Bělehrad
0:3
konec (0:1)
Branky: 44. Jevtović (pen.), 51. Soumah, 57. Gomes
Karty: 87. Pesukic (RUD), 90. Mitrović (RUD)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 1:3. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 17:16.
FK Rudar Pljevlja:
Radović – Pesukic, Mitrović, Živković, Šekulić – Kuč (60. Vuković), Soppo, Golubović (74. Macanović) – Zečević, Djalović (74. Janketić), Bošnjak
Náhradníci: Kuč – Janketić, Kotorac, Macanović, Mićunović, Tomašević, Vuković
Trenér:
FK Partizan Bělehrad:
Stojković – Enache, Marković, Valiente (76. Miletić), Šehović – Soumah, Zdjelar, Jevtovič (71. Janković), Pantić – Gomes, Nikolić (64. Kosović)
Náhradníci: Kljajić – Djerlek, Janković, Kosović, Nemanja Miletić, Nemanja Miletić, Ožegović
Trenér:
Rozhodčí: Attwell – Lennard, Cook (všichni Anglie)
Diváci:
Odveta: Partizan Bělehrad - Rudar 3:0
Pjunik – Vardar 16:00 1:0
Ventspils – Luftëtari 16:45 5:0
Čichura – Beitar Jerusalém 17:00 0:0
Rudar Velenje – Tre Fiori 17:30 7:0
Partizani – Maribor 17:30 0:1
KuPS – Kodaň 18:00 0:1
Levadia Tallinn – Dundalk 18:00 0:1
Riteriai – Irtyš Pavlodar 18:00 0:0
Narva – Željezničar 18:00 0:2
Balzan – Keşla FK 18:00 4:1
Lahti – Hafnarfjördur 18:00 0:3
Gabala – Niederkorn 18:00 0:2
Tampereen Ilves – Slavia Sofia 18:00 0:1
FK Liepāja – Häcken 18:05 0:3
Milsami – Slovan Bratislava 19:00 2:4
Ferencváros – M. Tel-Aviv 19:00 1:1
Famagusta – Laçi 19:00 2:1
Stumbras – Apollon Limassol 19:00 1:0
Neftçi Baku – Újpest FC 19:00 3:1
Derry City – Dinamo Minsk 19:00 0:2
Connah's Quay – Soligorsk 19:00 1:3
CS Petrocub – Osijek 19:00 1:1
Sofia – Riga FC 19:45 1:0
Široki Brijeg – Domžale 20:00 2:2
Racing FC – Constanta 20:00 0:2
B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 20:00 0:0
Zabrze – Zaria Balti 20:00 1:0
Engordany – Kajrat 20:00 0:3
Vestmannaeyjar – Sarpsborg 20:00 0:4
Shamrock – AIK Stockholm 20:05 0:1
Rudar – Partizan 20:15 0:3
Budućnost – Trenčín 20:30 0:2
Rangers – Shkupi 20:45 2:0
Spartak Subotica – Coleraine 20:45 1:1
Cliftonville – Nordsjaelland 20:45 0:1
Lech Poznań – Gandzasar 20:45 2:0
Hibernian – Runavík 20:45 6:1
Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi 21:00 1:1
Niš – Gżira United 21:00 4:0
Stjarnan – Kalju 22:00 3:0
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 1:3. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 17:16. (22:04:43)
90+4
90+3
90
90
89
88
87
87
83
82
81
80
79
78
77
76
75