0:1
konec (0:0)
12.07.2018, 20:05 • Tallaght Stadium, Shamrock • 1. předkolo • Martin Augustin (@ogy_16)
Tipsport: 6.8 3.53 1.64 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 6.8 - 3.53 - 1.64
Shamrock Rovers – AIK Stockholm
0:1
konec (0:0)
Branky: 74. Sundgren
Karty: 22. Watts (SHA) – 67. Olsson (AIK)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 0:3. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:12.
Shamrock Rovers:
Bazunu – Boyle, Grace, O'Brien (83. Lopes), Kavanagh – Bone, G. Bolger (A. Bolger), Finn (C) – Watts, Carr (75. Greene), Coustrain.
Náhradníci: Mannus – Byrne, Lopes, Mcallister, A. Bolger, Greene, Kavanagh.
Trenér:
AIK Stockholm:
Linnér – Milosević, Karlsson, Jansson – Sundgren, Yasin (78. Avdic), Adu, Olsson, Hauksson – Elyounoussi (90+2 Silva), Goitom (C).
Náhradníci: Janošević – Avdic, Silva, Hussein, Stefanelli, Persson.
Trenér:
Rozhodčí: Harkam – Witschnigg, Steinacher (AUT)
Diváci:
Odveta: AIK Stockholm - Shamrock 1:1
Pjunik – Vardar 16:00 1:0
Ventspils – Luftëtari 16:45 5:0
Čichura – Beitar Jerusalém 17:00 0:0
Rudar Velenje – Tre Fiori 17:30 7:0
Partizani – Maribor 17:30 0:1
KuPS – Kodaň 18:00 0:1
Levadia Tallinn – Dundalk 18:00 0:1
Riteriai – Irtyš Pavlodar 18:00 0:0
Narva – Željezničar 18:00 0:2
Balzan – Keşla FK 18:00 4:1
Lahti – Hafnarfjördur 18:00 0:3
Gabala – Niederkorn 18:00 0:2
Tampereen Ilves – Slavia Sofia 18:00 0:1
FK Liepāja – Häcken 18:05 0:3
Milsami – Slovan Bratislava 19:00 2:4
Ferencváros – M. Tel-Aviv 19:00 1:1
Famagusta – Laçi 19:00 2:1
Stumbras – Apollon Limassol 19:00 1:0
Neftçi Baku – Újpest FC 19:00 3:1
Derry City – Dinamo Minsk 19:00 0:2
Connah's Quay – Soligorsk 19:00 1:3
CS Petrocub – Osijek 19:00 1:1
Sofia – Riga FC 19:45 1:0
Široki Brijeg – Domžale 20:00 2:2
Racing FC – Constanta 20:00 0:2
B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 20:00 0:0
Zabrze – Zaria Balti 20:00 1:0
Engordany – Kajrat 20:00 0:3
Vestmannaeyjar – Sarpsborg 20:00 0:4
Shamrock – AIK Stockholm 20:05 0:1
Rudar – Partizan 20:15 0:3
Budućnost – Trenčín 20:30 0:2
Rangers – Shkupi 20:45 2:0
Spartak Subotica – Coleraine 20:45 1:1
Cliftonville – Nordsjaelland 20:45 0:1
Lech Poznań – Gandzasar 20:45 2:0
Hibernian – Runavík 20:45 6:1
Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi 21:00 1:1
Niš – Gżira United 21:00 4:0
Stjarnan – Kalju 22:00 3:0
90+2
90+1
83
78
77
75
74
74. Daniel SUNDGREN - 0:1
74
Hosté jdou do vedení! Goitom předal míč Elyounoussimu, který ho okamžitě poslal za obranu na nabíhajícího DANIELA SUNDGRENA a ten pokořil Bazunua ranou ke vzdálenější tyči.
67
61
52
52. Hezkou akci domácích zakončil střelou nad Watts.
52
40
40. Yasin vyprodukoval první nebezpečnou střelu zápasu. Domácí bránu minul o kousek.
40
22