7:1
konec (4:0)
19.07.2018, 15:00 • Almaty Ortalyk Stadion, Almaty • 1. předkolo • Jáchym Tůma
Tipsport: 1.08 12.7 26.2 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.08 - 12.7 - 26.2
FC Kajrat Almaty – La Adelita UE Engordany
7:1
konec (4:0)
Branky: 4. Eppel, 11. Eppel, 42. Eseola, 44. Eppel, 53. Islamchan, 75. Eppel, 87. Vorogovskij – 72. Lafont
Karty: 89. Cellay (ENY)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 17:2. Střely mimo: 10:5. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 10:5.
FC Kajrat Almaty:
Plotnikov – Sujumbajev, Abiken, Elek (46. Bateau), Vorogovskij – Felipe, Kuat, Paragulgov – Islamchan (C) (57. Žukov) – Eseola (46. Švyrjov), Eppel
Náhradníci: Pokatilov – Bateau, Žukov, Isael, Švyrjov, Sarsenov, Keiler
Trenér:
La Adelita UE Engordany:
Coca – Brito (57. Rodriguez), Ruiz, Cellay (C), Wagner – Figliamonte, Spano, Bouharma, Gómez – Pousa (72. Lafont), San Nicolas (62. Serra)
Náhradníci: Peppe, Rodriguez, Lafont, Serra, Maneiro, Varela, Touré
Trenér:
Rozhodčí: Jovan Kaludjerović – Danijel Dević, Vladan Todorović (všichni Černá Hora)
Diváci:
První zápas: Engordany - Kajrat 0:3
Kajrat – Engordany 15:00 7:1
Tobol Kostanaj – Samtredia 15:00 2:0
Irtyš Pavlodar – Riteriai 17:00 0:1
Gandzasar – Lech Poznań 17:00 2:1
Laçi – Famagusta 17:00 1:0
Dinamo Minsk – Derry City 17:00 1:2
Constanta – Racing FC 17:00 0:0
Gżira United – Niš 18:00 0:1
Molde – Glenavon 18:00 5:1
Slavia Sofia – Tampereen Ilves 18:00 2:1
Kalju – Stjarnan 18:00 1:0
Slovan Bratislava – Milsami 18:30 5:0
Riga FC – Sofia • po penal. (3:5) 18:30 1:0
Häcken – FK Liepāja 19:00 1:2
Sarpsborg – Vestmannaeyjar 19:00 2:0
Keşla FK – Balzan 19:00 2:1
M. Tel-Aviv – Ferencváros 19:00 1:0
Soligorsk – Connah's Quay 19:00 2:0
AIK Stockholm – Shamrock • po prodl. 19:00 1:1
Vardar – Pjunik 19:00 0:2
Zaria Balti – Zabrze 19:00 1:1
Apollon Limassol – Stumbras 19:00 2:0
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda 19:00 1:2
Priština – Fola • po penal. (4:5) 19:00 0:0
Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 19:00 1:1
Nordsjaelland – Cliftonville 19:30 2:1
Niederkorn – Gabala 19:30 0:1
Beitar Jerusalém – Čichura 19:45 1:2
Kodaň – KuPS 20:00 1:1
Luftëtari – Ventspils 20:00 3:3
Sarajevo – FC Banants 20:15 3:0
Maribor – Partizani 20:15 2:0
Partizan – Rudar 20:30 3:0
Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 20:30 1:2
Trenčín – Budućnost 20:30 1:1
Dundalk – Levadia Tallinn 20:45 2:1
Tre Fiori – Rudar Velenje 20:45 0:3
Runavík – Hibernian 20:45 4:6
Osijek – CS Petrocub 20:45 2:1
Coleraine – Spartak Subotica 20:45 0:2
Újpest FC – Neftçi Baku 21:00 4:0
Domžale – Široki Brijeg 21:00 1:1
Hafnarfjördur – Lahti 21:15 0:0
Střely na branku: 17:2. Střely mimo: 10:5. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 10:5.
90+2
90+1
90
89
87
87. Jan VOROGOVSKIJ - 7:1
87
Kajrat přidává sedmý hřebíček do rakve andorského celku. Na hranici šestnáctky si navedl míč na levačku JAN VOROGOVSKIJ, který přesnou ranou na vzdálenější tyč nedal brankáři hostů šanci zasáhnout.
86
85
84
84. Žukov svou střelou minul branku hostů.
84
83
81
80
79
78
77