1:2
konec (1:0)
19.07.2018, 20:30 • Gradski Stadion, Podgorica • 1. předkolo • Martin Augustin (@ogy_16)
Tipsport: 1.32 4.68 11.6 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.32 - 4.68 - 11.6
OFK Titograd Podgorica – B36 Tórshavn
1:2
konec (1:0)
Branky: 4. Petrović – 51. Heinesen, 83. Saag
Karty: 50. Nikolić (TPG) – 45+1. Nielsen (B36), 76. Olsen (B36)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 3:1. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:13.
OFK Titograd Podgorica:
Ljuljanović – Roganović, Radulović, Ojdanić (81. Raicević), Novović – Ljuljdjuraj, Nikolić, Miličković (73. Gasević) – Petrović (C) (32. Pavlović), Jovanović, Kalezić.
Náhradníci: Ivanović – Raičević, Banović, Gasević, Vukićević, Pavlović, Perišić.
Trenér:
B36 Tórshavn:
Hentze – Magnusson, Petersen, Faerö (C), Mellemgaard – Nielsen, Jacobsen (79. Brockie) – Heinesen (71. H. Samuelsen), Cieślewicz, Olsen – Saag (87. G. Samuelsen).
Náhradníci: Askham – Brockie, G. Samuelsen, H. Samuelsen, Johansen, R. Samuelsen.
Trenér:
Rozhodčí: Pašajev – Husejnov, Hašimov (AZE)
Diváci:
První zápas: B36 Tórshavn - Titograd Podgorica 0:0
Kajrat – Engordany 15:00 7:1
Tobol Kostanaj – Samtredia 15:00 2:0
Irtyš Pavlodar – Riteriai 17:00 0:1
Gandzasar – Lech Poznań 17:00 2:1
Laçi – Famagusta 17:00 1:0
Dinamo Minsk – Derry City 17:00 1:2
Constanta – Racing FC 17:00 0:0
Gżira United – Niš 18:00 0:1
Molde – Glenavon 18:00 5:1
Slavia Sofia – Tampereen Ilves 18:00 2:1
Kalju – Stjarnan 18:00 1:0
Slovan Bratislava – Milsami 18:30 5:0
Riga FC – Sofia • po penal. (3:5) 18:30 1:0
Häcken – FK Liepāja 19:00 1:2
Sarpsborg – Vestmannaeyjar 19:00 2:0
Keşla FK – Balzan 19:00 2:1
M. Tel-Aviv – Ferencváros 19:00 1:0
Soligorsk – Connah's Quay 19:00 2:0
AIK Stockholm – Shamrock • po prodl. 19:00 1:1
Vardar – Pjunik 19:00 0:2
Zaria Balti – Zabrze 19:00 1:1
Apollon Limassol – Stumbras 19:00 2:0
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda 19:00 1:2
Priština – Fola • po penal. (4:5) 19:00 0:0
Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 19:00 1:1
Nordsjaelland – Cliftonville 19:30 2:1
Niederkorn – Gabala 19:30 0:1
Beitar Jerusalém – Čichura 19:45 1:2
Kodaň – KuPS 20:00 1:1
Luftëtari – Ventspils 20:00 3:3
Sarajevo – FC Banants 20:15 3:0
Maribor – Partizani 20:15 2:0
Partizan – Rudar 20:30 3:0
Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 20:30 1:2
Trenčín – Budućnost 20:30 1:1
Dundalk – Levadia Tallinn 20:45 2:1
Tre Fiori – Rudar Velenje 20:45 0:3
Runavík – Hibernian 20:45 4:6
Osijek – CS Petrocub 20:45 2:1
Coleraine – Spartak Subotica 20:45 0:2
Újpest FC – Neftçi Baku 21:00 4:0
Domžale – Široki Brijeg 21:00 1:1
Hafnarfjördur – Lahti 21:15 0:0
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 3:1. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:13. (22:23:08)
90+4
90+3
90+1
90+1
90
88
87
84
83
Hosté se prosazují po standardní situaci a jsou velmi blížko postupu! Na výborný centr Cieślewicze si naběhl KAIMAR SAAG, který balón poslal do sítě – 1:2.
81
79
78
76
73
73
73
71