CROSSDOCK Extraliga

HBC Kladno – TJ Kovo Praha

1:0

konec (1:0, 0:0, 0:0)

14.09.2018, 19:30 • Městská hokejbalová aréna, Kladno • 4. kolo • Patrik Sandev (@Thimpu25)

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (21:05:25)
Kladno zůstává v hokejbalové extralize stoprocentní a může hodnotit vstup do sezóny jako velmi úspěšný. Kovo odehrálo velmi dobrý zápas, nakonec rozhodla o výsledku jediná branka, o kterou se postaral Kohout už v první třetině. Férový zápas, ve kterém jednoduše hosté nedokázali skórovat.

Střely na branku ve 3. třetině: 3:6

44:22

Nýdl nezachytil přihrávku na červené čáře. Kovo tak přišlo o další cenné vteřinky.

43:44

Čapek na střídačce, Kovo hraje power-play v šesti hráčích na hrací ploše!

43:44

Oddechový čas pro hosty.

43:44

Kovo dvakrát nebezpečně vystřelilo! A především Řebík měl na levém kruhu velmi dobrou pozici. K vyrovnání ovšem nedošlo. Hostující forvard nevěřícně kroutí hlavou. Mohl se stát hrdinou.

43:03

Winter opravdu hodně nepříjemně vystřelil ze střední vzdálenosti. Hájek měl velké štěstí, že měl u tyčky připravený svůj beton. Nutno podotknout, že kladenský gólman dnes předvádí opravdu jistý výkon.

43:00

Zahlášeny poslední dvě minuty utkání.

42:17

Kovo se dopustilo zakázaného uvolnění. Zřejmě dojde na power-play během několika následujících okamžiků. Hosté marně dobývají Hájkovu bránu... Že by obvyklý náhradník, jenž zastupuje jedničku Jirotku, opravdu udržel čisté konto?

41:40

A už jen tři minuty a dvacet sekund do konce... Za posledních pět minut se ani jeden z celků nedostal k nějaké závažnější příležitosti.

40:20

Čtyři minuty a čtyřicet sekund do konce... Kladno se snaží hlavně držet míček na svých hokejkách, aby co nejvíce ušetřilo čas.

39:32

39:10

Winter ostře vypálil, ale nepřesně. Kovo se snaží, honba za vyrovnávací trefou je to solidní, jenže zatím bez kýženého a chtěného úspěchu.

38:27

Kovo cítí šanci, je to vidět. Teď ovšem kladenská obrana zafungovala velmi dobře. Hra je přerušená a vhazovat se bude ve středním pásmu.

37:55

Drak vypálil od modré čáry opravdu hodně tvrdě! Hájek ale secvakl své betony včas a zasáhl. Každopádně přesilovka Kova pokračuje. Hosté se i nadále drží v útočném pásmu...

37:32

Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Haisman – 2 min., sekání).

37:26

Šimon vyskočil z trestné lavice a ihned se řítil sám na bránu! Zkusil jednoduchou kličku, tou ale neuspěl. Hájek si nakonec poradil. Nicméně jeden z kladenských hráčů soupeře fauloval. Kovo si zahraje početní výhodu také.