po prodl. (2:1, 2:1, 0:2 - 0:1)

14.09.2018, 19:20 • Městská hala Otrokovice • 3. kolo • Ondřej Klos

Tipsport: 6.9 7.5 1.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (21:19:04)
Sledovali jsme utkání mezi Otrokovicemi a Mladou Boleslaví, které končí výhrou hostů 4:5 po prodloužení. Domácí sice vedli 4:1, jenže poté mistr zapnul na vyšší tempo a stihl vyrovnat zásluhou Jana Natova. V prodloužení dominovali hosté, kteří v 63.minutě rozhodli. Boleslav má první výhru v sezóně, Otrokovice po minulém nezdaru se Spartou kvalitní výkon, rozhodně se nemají za co stydět.

62:40

62:40 Jiří CURNEY - 4:5

62:40

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Autorem branky je JIŘÍ CURNEY, který fantastickou střelou ze středu překlápí pomyslné váhy na stranu Mladé Boleslavi. Asistence: Jan Natov.

62:09

Obrovská šance domácích! K míčku se za polovinou hřiště dostal Martin Szweda, jenže jeho pokus nedoplachtil do opuštěné klece.

61:34

Lukáš Pešat to zkoušel přes celé hřiště, jenže se netrefil zhruba o metr.

61:18

Otrokovická trojka už jenom stojí a doufá ve vyhození a vystřídání.

60:34

Mladá Boleslav hraje ve čtyrech. Klasický obrázek prodloužení v Tipsport Superlize.

60:01

Třetí třetina nabídla dvě branky a to na straně hostujícího celku. Obě branky obstaral Jan Natov, který zařídil svému celku jeden bod. O ten druhý si to týmy rozdají v prodloužení.

60:00

59:42

Blíží se prodloužení. Připomínám, že se hraje tři na tři pět minut. Když se nerozhodne, následuje nájezdová loterie.

58:34

Lukáš Pešat heroicky vyhazuje až k Bauerovi.

58:00

Poslední dvě minuty první třetiny.

57:43

Hosté stále kombinují, Otrokovice bojují ze všech sil.

56:26

Michal Nagy si pomohl faulem. Oba celky jdou rychle střídat. Hlavně ta domácí strávila na hřišti minimálně minutu a půl.

55:51

Mladá Boleslav nadále kombinuje na své útočné polovině a nejradši by si odvezla všechny tři body.

4:5

Branky a nahrávky: 6. Kostka (Petřík), 11. Kvapil (Pešat), 27. Volek (Pešat), 33. Vykopal (Volek) – 3. Ekl (Tomašík), 40. Tomašík (Jelínek), 44. Natov (Curney), 55. Natov (Jelínek), 63. Curney (Natov)

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Rožnovják, Kostka, Zimmer, Mich. Nagy, Švajný, Kvapil, Čevela – Sovják, Jurčík, Mar. Nagy – Szweda, Pešat, Gál – Kittel, Volek, Vykopal – Petřík.

Předvýběr.CZ Florbal MB: Bauer (Musil) – Novák, Kadlec, Řehoř, Höffer, Jelínek, Krzyžanek, Zakonov – Bína, Ekl, Tokoš – Pluhař, Tomašík, Curney – Natov, Šlechta.

Rozhodčí: Martin Both a Vladimír Černín