Chabarovsk – Vladivostok 0:2 (kon.) | Novosibirsk – Nižněkamsk 3:4 (kon.) | Barys – N.Novgorod 4:1 (kon.)
Ufa – Kazaň 4:5 (2:3 po s.n.) | Minsk – Soči 1:3 (kon.) | Petrohrad – Spartak Moskva 2:1 (kon.)
Viťaz – Jokerit 1:4 (kon.)
konec
Amur Chabarovsk
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Admiral Vladivostok
Pátek 14.09.2018, 11:30 • Platinum Arena • KHL
Předzápasové kurzy: 1.83 4.19 3.67
Partner:
   
  Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (13:58:09)
   
  Ještě doplním, že dnešní utkání sledovalo 6452 diváků.
   
  Československá stopa v utkání

  Jan Kolář (CHA) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 22:35
  Michal Jordán (CHA) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:11
  Tomáš Zohorna (CHA) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:03
   
  Střely na branku: 37 – 24
   
  Je konec! Admiral Vladivostok vítězí na ledě Amuru Chabarovsk 2:0 a připisuje si druhé vítězství v letošním ročníku KHL. Do vedení se hosté dostali už ve druhé minutě, kdy se prosadil Vasilij Strelcov. Amur poté zvýšil svou aktivitu, ale na obranu Admiralu po celou dobu utkání nenašel recept. V závěru utkání ještě domácí trenér odvolal při přesilovce brankáře, ale Jegor Antropov dokázal vyhodit puk do prázdné branky.
   
  Konec zápasu.
   
  59:35
  Dmitrij Vorobjov ještě zkusil překvapit Serebrjakova nahozením od modré čáry, jenže jeho pokus prolétl kolem branky. Zápas se už pouze dohrává.
   
  59:02
  Alexandr Černikov vyvezl puk po pravé straně do útočného pásma, kde jej pouze nahodil za branku a odjel střídat. Vladivostok je blízko důležité výhře.
   
  58:51
  Hosté v plném počtu.
   
  58:00
  Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:35
  Amur nadále pokračuje v přesilové hře. Další průnik do útočného pásma se domácím vůbec nepovedl. Hosté vyhodili puk za Alikinovu branku.
  57:07 Jegor ANTROPOV - 0:2
   
  57:07
  Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
  Vladivostok v oslabení navyšuje své vedení! Domácí trenér totiž odvolal brankáře a JEGOR ANTROPOV vyhodil puk z obranného pásma do prázdné branky! Bez asistence.
   
  56:51
  Chabarovsk dostává obrovskou šanci na vyrovnání. Černikov totiž dostává dvě minuty za krosček.
   
  56:39
  Domácí nadále stupňují svůj tlak a kombinují v útočném pásmu. Hosté se tentokrát ubránili jen za cenu vyhození puku na zakázané uvolnění. Vhazuje se před Serebrjakovem.
   
  56:12
  Jan Kolář nahodil puk od modré čáry na branku Vladivostoku. Serebrjakov měl však zcela čistý výhled a bez problémů puk vyrazil k mantinelu.
   
  55:36
  Vladimir Butuzov napadal rozehrávku domácího celku v jeho obranném pásmu. Vladivostok díky jeho černé práci nasbíral další důležité vteřinky k dobru.
   
  55:10
  Do konce dnešního utkání zbývá posledních pět minut a stále čekáme na další branky. Hráči Chabarovsku musí útočit ze všech sil.
   
  54:32
  Alexandr Gorškov číhal na přihrávku zpoza branky. Jeho spoluhráč dlouho váhal a Gorškova si stačili obsadit připravení obránci Admiralu Vladivostok.

  Tomáš Kubečka

  Branky a nahrávky: 2. V. Strelcov (Černikov), 58. Antropov


  Amur Chabarovsk: Alikin (Kašík) – Kondratěv, J. Kolář, Korjagin, D. Vorobjov, Jordán, Turbin – T. Zohorna, Gorškov, Pjanov – Ruděnkov, Berestennikov, Železkov – Potěchin, Vj. Ušenin, Golubev – Kacuba, Gizdatullin, Dědunov.
  Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Krasotkin) – Miščenko, Antropov, Taratunin, Ugolnikov, Patrikejev, Ďjakov, Karmaškov – Koňkov, Vicharev, V. Butuzov – V. Strelcov, Černikov, A. Strelcov – K. Voronin, Glazačev, J. Jakovlev – Zajcev, Valujskij, Sirotkin – Feoktisov.

  Rozhodčí: Bělov, Kulakov – Gorděnko, Zacharov

  Diváci: 6452