15.09.2018, 15:30 • 7. kolo • Martin Jindra

Tipsport: 1.44 4.6 4.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Gyorgy, přichází Němec.

Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Ondruška, přichází Piroška.

89

89. NAVRÁTIL - 3:4

89

Rýmařov právě vstřelil branku!

Protiútok hostů zakončuje PETR NAVRÁTIL, který tímto gólem kompletuje hattrick a stává se mužem zápasu. Tohle je krutá rána pro domácí, kteří byli ve druhém poločase aktivnějším týmem.

77

Za protesty proti odmávanému ofsajdu vidí žlutou kartu domácí Šrom.

74

74. ONDŘEJKA - 3:3

74

Hulín právě vstřelil branku!

VÁCLAV ONDŘEJKA posílá brankáře na druhou stranu a nekompromisně vyrovnává střelou doleva skóre dnešního zápasu.

73

Pronikajícího útočníka zastavuje v pokutovém území nedovoleně Gyorgy a vidí za to žlutou kartu. Navíc je nařízena již druhá penalta pro domácí.

73

Žlutou kartu dostává Tilkeridis (SK Jiskra Rýmařov).

71

Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Josl, přichází Pospíšil.

66

66. ŠUPÁK - 2:3

66

Skvělé dvě minuty v podání Rýmařova končí další brankou! Nejdříve Navrátil fantasticky uvolnil Dydowicze, který ještě domácího brankáře neprostřelil. Za malou chvíli se tváří v tvář Machalickému ocitl TOMÁŠ ŠUPÁK, který dokázal poslat míč kolem padajícího brankáře do sítě.

62

Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Harazin, přichází Tilkeridis.

62

Žlutou kartu dostává Koláčný (SK Spartak Hulín).

61

Martinu Vyskočilovi zřejmě zranění neumožnilo zvládnout větší porci minut a i když přišel na hřiště až o poločase, tak jde v 61. minutě opět dolů.

54

54. NAVRÁTIL - 2:2

54

PETR NAVRÁTIL se stává dvougólovým střelcem a svým pokus uvnitř pokutového území srovnává stav utkání na 2:2.

46

Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Minář, přichází Martin Vyskočil.

32

MICHAL ŠROM zvládl zpracovat těžkou přihrávku za velkým vápnem a povedeným volejem pod břevno nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci zasáhnout. Krásný fotbalový moment a individuální akce domácího křídelníka!

25

Pokutový kop bezpečně proměňuje střelou po zemi k levé tyči TOMÁŠ JOSL. Brankář Kameník šel na druhou stranu.

23

Josl si vyloženě našel původce svého zranění ze situace, ze které padla branka. Za nesmyslný faul zezadu na Navrátila vidí poprávu žlutou kartu.

20

Z něj se k zakončení z voleje dostal opět Ondřejka, jehož nadějný pokus vyhlavičkoval z brankové čáry jeden z bránících hráčů.

16

Do vedení se dostávají hosté. Po kontroverzním zákroku na pravé straně hřiště, po kterém zůstal na zemi ležet jeden z domácích hráčů, nic nebránilo PETRU NAVRÁTILOVI v postupu směrem na branku. Přestože pak tváří v tvář domácímu brankáři netrefil míč úplně dobře, může se radovat z branky, protože míč doskákal do sítě k zadní tyči.

1

Hned v první minutě zápasu se z nenápadné akce dostal ke střele domácí Sedláček. Jeho plachtící střela z pravé strany se od břevna odráží zpět do hřiště.

3:4

konec (2:1)

Branky: 25. Josl, 32. Šrom, 74. Ondřejka – 16. Navrátil, 54. Navrátil, 66. Šupák, 89. Navrátil

Karty:   23. Josl (HUL), 62. Koláčný (HUL), 77. Šrom (HUL) – 73. Tilkeridis (RYM), 73. Gyorgy (RYM)

SK Spartak Hulín: Machalický – Kostka, Ondřejka, Šrom, Vyskočil Michal, Zlámal, Sedláček, Koláčný, Vyskočil Martin, Bahounek, Josl
Náhradníci: Tureček, Oulehla, Rožek, Pospíšil, Minář, Škubník, Unger

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Harazin, Navrátil, Dydowicz, Furik, Kocúr, Gyorgy, Šupák, Ondruška, Hleba, Kolísek
Náhradníci: Němec, Piroška, Baroš, Tilkeridis

Rozhodčí: Křepský – Kulička, Černoevič