15.09.2018, 18:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • 3. kolo • Jan Mládek

Tipsport: 2.84 3.43 2.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního dne a u dalšího fotbalu zase někdy na počtenou. (20:28:49)
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 6:5. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 5:12.
Je dobojováno! Domácí tým zvládnul velmi těžké utkání a bere si z něj všechny tři body za výhru 2:1 Za Gladbach se nejprve trefil obránce Ginter a poté ve druhém poločase střídající Herrmann. Za hosty se v závěru utkání trefil nevídaným způsobem Embolo. Zápas rozhodně nenudil, kdo sledoval, nelitoval.

90+5

90+4

Žlutou kartu dostává Breel Embolo (FC Schalke 04).

90+3

90+3. Breel EMBOLO - 2:1

90+3

Schalke právě vstřelilo branku!
Tak přece jenom dokázali hosté vstřelit branku a musím říct, že to nebyla nějaká branka. BREEL EMBOLO se po přihrávce Utha opřel do míče a vymetl pavučiny v šibenici domácí branky – 2:1. Asistence: Mark Uth.

90+3

Dnešní utkání sleduje 54 022 diváků.

90+2

Gladbach rozehrával rohový kop, ale centr Hazarda našel pouze rukavice hostujícího brankáře.

90+1

Rozhodčí prodlouží tento zápas o čtyři minuty.

90

Běží nám poslední minuta základní hrací doby. Za malý moment nám rozhodčí prozradí počet nastavených minut.

89

Rohový kop málem skončil v brance, ale Naldo nedokázal natáhnout nohu. Míč proskotačil vápnem a skončil v zámezí.

88

Uth kroutí hlavou, jelikož Sommer předvedl další jeho fantastický zákrok. Dnešní zápas je Sommerův zápas.

87

Gladbach měl k dispozici autové vhazování, ale s jeho rozehrávkou rozhodně nikde nespěchá.

86

Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Alassane Pléa, přichází Florian Neuhaus.

85

Konec utkání máme skoro za dveřmi. Už to vypadá, že Gladbach pokračuje ve své spanilé jízdě. Naopak Schalke je blízko třetí porážce.

84

Domácí hráči se úplně snadno dostávají pod zbytečný tlak. Tohle budou ještě zajímavé minuty.

83

Thorgan Hazard ušetřil pár desítek sekund u rohového praporku. Parádní práce od tohoto hráče.

82

Jonas Hofmann vypálil zpoza tří hráčů, ale jeho střela byla nakonec zablokována. Domácí slaví zisk rohového kopu.