25:27

konec (11:14)

15.09.2018, 18:00 • ROBE Arena • 2. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 1.3 9.52 4.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nové Veselí ani vteřinu neprohrávalo v Zubří a vítězí ve druhém kole házenkářské extraligy o dvě branky. Hosté vedli i o šest gólů v prvním poločase. Domácí poté ve druhém poločase přidali výrazně na agresivitě, vytáhli obranu zhruba k dvanácti metrům. Nové Veselí tak vsadilo několikrát na dohrávku do křídel. Do toho jej podržel dobře chytající Schams. Svěřenci kouče Hladíka tak mají po dvou kolech plný bodový zisk. V dalším kole přivítají na své palubovce Brno. Zubří čeká derby na půdě Kopřivnice. (19:40:48)
HC ROBE Zubří – TJ Sokol Nové Veselí 25:27 (11:14)
Nejvíce branek: Korbel 7, Hrstka 5/3, Šustáček 3 – Štěrba 6/4, Živojinović 5, Ptáčník 4. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 3/3 – 4/4. Vyloučení: 3:2. ČK: Sekulić (NVE).

Konec zápasu. (25:27)

60

Štěrba ztratil míč a Šustáček poslal trhák k pravé tyči. (25:27)

60

Faul na levou spojku hostů na devíti metrech. (24:27)

59

Krátký útok skončil trefou osamoceného Zemana na šestce. (24:27)

59

Přešlap pivota hostů. (23:27)

58

Oddechový čas pro hosty. (23:27)

58

Šustáček reagoval brankou ze střední spojky na devítce. (23:27)

58

Živojinovič skóroval z levé spojky křížem k zadní tyči. (22:27)

58

Flajsar byl faulovaný na levé spojce, devítka. (22:26)

57

Sražený míč končí v rukou Schamse a útočí hosté. (22:26)

57

Domácí nezachytili rozběhnutého Ptáčníka na levé spojce. (22:26)

56

Korbel naznačil střelu, vyřadil obranu ze hry a z pravé spojky levačkou na šestce skóroval. (22:25)

56

L. Bartůněk přiblížil hosty k výhře trefou z levého křídla. (21:25)

55

Malina skákal k pravé tyči proti zakončení ze střední vzdálenosti, ale pomohl mu některý z bránících hráčů. (21:24)

55

Hrstka tlačil míč z pravé spojky k přední tyči, ale branku minul. (21:24)

54

Štěrba uspěl levačkou ze sedmičky proti Krůpovi, který se snad dnes poprvé dostal mez tři tyče. (21:24)

54

Zřejmě Štěrba si našel na levé straně odražený míč a vybojoval sedmičku. (21:23)

25:27

HC ROBE Zubří: Malina, Orság, Š. Krůpa – Dokoupil, Přikryl, Šustáček, M. Hrstka, Korbel, Janíček, Hybner, Pich, Tiller, Polášek, M. Weber, Š. Zeman, O. Číž.

TJ Sokol Nové Veselí: Schams, Šimovček, Studený – Skalický, J. Flajsar, Veselý, Živojinović, Bartůněk, Parolly, Sekulić, Mir. Štohanzl, Štěrba, Gregorovič, Kesić, Najman, Ptáčník.

Rozhodčí: Bubeníček, Petruška