Mountfield HK – Dynamo 6:0 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 3:5 (kon.) | Slavia – Plzeň 3:2 (kon.)
Chomutov – Kladno 3:5 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 9:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Sparta 3:6 (kon.)
Třinec – Zlín 3:4 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 6:5 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 3:4 (1:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Salzburg 5:4 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
3:5 (1:0, 1:3, 1:2 - N 0:0 - 1:0)
Rytíři Kladno
Sobota 15.09.2018, 12:30 • ROCKnet aréna Chomutov, hala B • REDSTONE Extraliga juniorů • Skupina A
Partner:
     
    61:54
    Domácí měli na ledě příliš mnoho hráčů, přesilovka pro Kladno.
     
    49:34
    Denis Zeman zbytečně srazil protihráče a dostává dvě minuty za hrubost.
     
    48:22
    Jakub Kleiner dostává dvě minuty za napadení.
     
    41:36
    Michal Gut dostává dvě minuty za podrážení.
     
    31:29
    Daniel Mikulec dostává dvě minuty za zastrčený dres, neboli úpravu výstroje.
     
    29:06
    Síly na ledě se vyrovnají, Stanislav Vrhel dostává dvě minuty za nedovolené bránění brankáři.
     
    28:09
    Přesilovka pro Piráty. Bernat dostává dvě minuty za nedovolenou výstroj.
     
    11:25
    Dvojnásobnou přesilovku si zahrají také hosté, beneš dostává dvě minuty za hrubost, Bajer za hákování.
     
    07:17
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Čermák – 2 min., pozdní dohrání).
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Hašek – 2 min., nedovolené bránění).
     
    03:23
    Ondřej Bláha si pomohl krosčekem a inkasuje dvě minuty.
     
    00:34
    Domácí budou hned hrát přesilovku, Volráb se provinil podrážením a dostává dvě minuty.

    Miroslav Kučera

    Branky a nahrávky: 8. Štochl (Koláček, Váchal), 24. Vrhel (Koblížek, Koláček), 56. Koblížek (Ouřada) – 26. Bláha M., 26. Bernat (Rendla), 40. Bernat (Čermák), 47. Husarik (Bernat), 60. Kvapil (Husarik)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Koláček (CHM)
    0:0   Staněk (KLA)
    2. série:
    0:0   Zeman (CHM)
    0:0   Hašek (KLA)
    3. série:
    0:0   Chlán (CHM)
    0:0   Šimek (KLA)
    4. série:
    1:0   Ouřada (CHM)
    1:0   Bernat (KLA)
    5. série:
    1:0   Bajer (CHM)
    1:0   Rendla (KLA)


    Piráti Chomutov: Pavlát (Malant) – Váchal, Seemann, Zeman, Mikulec, Beneš, Kleiner, Štochl – Bajer, Vrhel, Chlán, Prokop, Jaroš, Koláček, Lobodowski, Koblížek, Pech, Ouřada, Gut
    Rytíři Kladno: Novotný (Jiroušek) – Kvapil, Staněk, Volráb, Šmatlák, Flachs, Veber, Zich – Šimek, Hašek, Bernat, Bláha M., Bláha O., Husarik, Rendla, Štrombach, Čermák, Sachr

    Rozhodčí: Kostourek – Fiala, Juránek