Mountfield HK – Dynamo 6:0 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 3:5 (kon.) | Slavia – Plzeň 3:2 (kon.)
Chomutov – Kladno 3:5 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 9:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Sparta 3:6 (kon.)
Třinec – Zlín 3:4 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 6:5 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 3:4 (1:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Salzburg 5:4 (kon.)
konec
HC Motor České Budějovice
5:4 (1:1, 4:1, 0:2 - N 1:0)
EC Red Bull Salzburg
Sobota 15.09.2018, 18:00REDSTONE Extraliga juniorů • Skupina C
Partner:
   
  Českobudějovickým se nakonec z tohoto utkání podařilo vybojovat všechny čtyři body! Motor jako první v sezóně porazil rakouského soupeře a nyní se zaslouženě raduje z výhry.

  Já vám děkuji za pozornost, z tohoto utkání je to vše. (20:10:42)
   
  Konec zápasu.
   
  61:34
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Motor bere i čtvrtý bod z tohoto utkání! Vojtěch Doktor dostal přihrávku do tandemu, přičemž do jeho následného pokusu ještě sáhl VOJTĚCH KRCHO! Asistnce: Vojtěch Doktor, Daniel Dudáček.
   
  61:16
  Českobudějovičtí si berou oddychový čas!
   
  61:16
  Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Peterka – 2 min., podrážení).
   
  60:26
  Tim Luca Harnisch si při přechodu do útoku nevedl špatně. Jeho tým se v pásmu nakonec ale neudržel, Motor jde na druhou stranu kluziště!
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Motor nakonec vyválčil tři body za základní část! Nyní se bude hrát ještě nadstavba.
   
  Konec zápasu.
   
  59:25
  Elis Nikolaj Hede nahodil do útočného pásma svého celku. Zde se kotouč odrazil od zadního mantinelu až před Svobodu. Právě českobudějovický strážce svatyně kotouč pohotově uschoval pod rukavicí.
   
  59:07
  Hosté si berou oddechový čas.
   
  58:57
  Jakub Čížek zaútočil na hattrick! A útok to byl na prázdnou branku, kterou ale českobudějovický útočník jen těsně minul. Kolarz i o chvíli později zůstává na střídačce svého týmu.
   
  57:13
  Salzburg právě vstřelil branku!
  Hostí už se přiblížili domácímu Motoru jen na rozdíl pouhé branky! OLEKSIJ MYKLUCHA z těsné blízkosti branky z bekhendu docpal kotouč až do branky! Asistence: Filip Varejcka, Tim Luca Harnisch.
   
  56:26
  Přihrávku do jízdy dostal obránce Filip Varejcka a už to vypadalo, že by se mohl dostat do dobré pozice. V tom ale rozhodčí zvedl svou pravici na znamení ofsajdového postavení.
   
  55:41
  Kapitán Salzburgu se zkusil natlačit až před branku, díky obrannému zákroku se ale Nikolaj Elis Hede až ke střeleckému pokusu neprobojoval.
   
  54:43
  Jakub Čížek nahodil kotouč do pásma, kde nyní Českobudějovičtí hokejisté kombinují a pokusí se přidat šestou branku.
   
  53:35
  Salzburgu přechod přes útočnou modrou čáru nevyšel. Hostující rozehrávku totiž včas narušil Matouš Hrubec, jenž tak vybojoval kotouč pro Motor.
   
  52:52
  Na pravém kruhu se k volnému kotouči dostal Luis Lindner. Bohužel pro něj ale trefil jen clonícího hráče, který včas padl do střely.
   
  51:57
  Po Svobodově zákroku se bude vhazovat v obranném pásmu českobudějovických hráčů.

  Adam Pavlíček

  Branky a nahrávky: 9. Řezáč (Čížek, Dudáček), 26. Čížek (Doktor, Silný), 33. Krcho (Dudáček, Svach), 36. Čížek (Hrubec, Řezáč), 39. Masopust (Grossmann), 62. Krcho (Doktor, Dudáček) – 12. Eham, 37. Eham (Hede), 50. Peterka (Wimmer), 58. Myklucha (Varejcka, Harnisch)


  HC Motor České Budějovice: Svoboda (Dvořák) – Škola, Šafář, Hubata, Remta, Dudáček, Svach, Doktor – Vaculík, Řezáč, Masopust, Grossmann, Hrubec, Ryba, Janoch, Schwartz, Čížek, Silný, Krcho
  EC Red Bull Salzburg: Kolarz (Kristiansen) – Menner, Szuber, Nyman, Wimmer – Borzecki, Varejcka, Schwaiger, Hede, Eham, Eliaš, Vogt, Myklucha, Polegoško, Lindner, Maier, Harnisch, Hengelmüller, Peterka

  Rozhodčí: Šperl – Pešek, Rubáš