15.09.2018, 13:00 • WERK ARENA • Skupina Východ • Martina Sikorová

Konec zápasu. (15:40:43)

65:00

Warrior Brno právě vstřelili branku!
Bonusový bod si domů odvedu hosté z Brna, o čemž rozhodly samostatné nájezdy a úspěšný střelec TOMÁŠ HAVELKA.

Samostatné nájezdy začínají.

Konec prodloužení.

60:01

Závěr základní hrací doby nabídl pořádné drama, nakonec se ale z tříbodového vítězství radují Oceláři.

57:43

Třinec právě vstřelil branku!
Jen pár minut před koncem základní hrací doby jdou Oceláři do vedení! Zatím rozdílová branka putuje na konto JAKUBA HYKLA! Asistence: Daniel Chovaniak, Alexandr Kašpárek.

55:59

Domácí ale měli připravenou rychlou odpověď a na 3:3 vyrovnává SERVÁC PETROVSKÝ! Asistence: Daniel Chovaniak, Jakub Hykl.

53:45

A v tuto chvíli už jde Brno do vedení! Do těsného vedení posílá hosty LUDVÍK LYSONĚK! Asistence: Kryštof Hanák.

44:01

Teď už se ale hosté z vyrovnání přece jen radují. Na 2: upravuje ONDŘEJ HYKL Asistence: Jaromír Harásek.

41:03

Hosté skvělou možnost na vyrovnání nevyužili, Boltvan se z trestného střílení prosadit nedokázal.

41:03

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Kašpárek – trestné střílení, podrážení).

40:01

Z technických důvodů budeme ve třetí třetině přinášet pouze informace o změnách stavu.
Další třetina začne přibližně ve 14:36.

40:00

39:48

Petrovský v přečíslení hledal těsně před brankou svého spoluhráče, který se ale k puku nedostal.

39:27

Domácí hráči se při přechodu do útoku vystavili do ofsajdu a hra je opět přerušena.

4:3

Branky a nahrávky: 23. Przybyla (Ramik, Cienciala), 27. Ramik (Przybyla, Hrůzek), 56. Petrovský (Chovaniak, Hykl), 58. J. Hykl (Chovaniak, Kašpárek) – 29. Boltvan, 45. O. Hykl (Harásek), 54. Lysoněk (Hanák), rozh. náj. Havelka

HC Oceláři Třinec: Klimek (Halouzka) – S. Cienciala, Mošnička, Andrle, Chovaniak, Bujak, Kyselý, Hrůzek – Šutý, Raszka, Przybyla, Šotkovský, Kašpárek, Petrovský, Wawrzkiewicz, Ramik, Procházka, J. Hykl

HCM Warriors Brno: Šebo (Holly) – Šlahora, Gryc, Mlčoch, Kala, Svoboda, O. Hykl – Kareš, Zelinka, Havelka, Boltvan, Ambrož, Hanák, Lysoněk, Denk, Harásek, Heinrich

Rozhodčí: Novák – Carbol, Zicháček

02:00 TRI 2 Bujak, podrážení
10:23 TRI 2 Cienciala, hákování
15:16 WAB 2 Pavelka, nedovolené bránění
18:19 WAB 2 Hanák, sekání
22:31 TRI 1:0 Przybyla (Ramik, Cienciala)