5:2
konec (2:2, 2:0, 1:0 - N 0:0 - 1:0)
15.09.2018, 13:00 • Skupina Východ • Info o změnách stavu (David Mencl (@davidmencl))
HK Mladí Draci Šumperk – Technika Hockey Brno
5:2
konec (2:2, 2:0, 1:0 - N 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 1. Trögner (Jaroš), 11. Kučera (Fibigr), 34. Diviš (Minařík, Burda), 37. Koutecký, 55. Fibigr (Kučera), rozh. náj. Mann – 10. Přidal (Kubový, Groch), 19. Přidal (Kubový)
Karty:
Neproměněná penalta:
HK Mladí Draci Šumperk:
Ryšavý (Valenta) – Seidenglanz, Minařík, Korčián, Kareš, Blaško, Koutecký, Panáček – Burda, Mann, Kučera, Diviš, Fibigr, Jaroš, Trögner, Janech
Náhradníci:
Trenér:
Technika Hockey Brno:
Nešpůrek (Bílek) – Kučírek, Růžička, Smutný, Groch, Irajn, Šupa, Navrátil – Vrzal, Mareček, Líska, Přidal, Kubový, Filípek, Plevka, Frýza, Hrnčíř, Fornal, Walla
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Beránek – Rychlý, Vengřin
Diváci:
1. třetina | ||||
00:48 | MDS | 1:0 | Trögner (Jaroš) | |
09:30 | TEC | 1:1 | Přidal (Kubový, Groch) | |
10:47 | MDS | 2:1 | Kučera (Fibigr) | |
18:59 | TEC | 2:2 | Přidal (Kubový) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
29:02 | MDS | 2 | Ryšavý, podrážení | |
33:47 | MDS | 3:2 | Diviš (Minařík, Burda) | |
34:14 | TEC | 2 | Irajn, hákování | |
35:47 | TEC | 2 | Groch, nedovolené bránění | |
36:34 | MDS | 4:2 | Koutecký | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:19 | MDS | 2 | Panáček, hákování | |
47:14 | TEC | 2 | Plevka, hákování | |
54:13 | MDS | 5:2 | Fibigr (Kučera) | |
Konec | ||||
Prodloužení | ||||
po prodl. | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
65:00 | MDS | 6:2 | Mann (rozh. náj.) | |
po s.n. |
Mountfield HK – Pardubice 12:00 6:0
Jihlava – Žďár n/S 12:00 3:5
Slavia – Plzeň 12:00 3:2
Chomutov – Kladno 12:30 3:5
Vítkovice – Vsetín 13:00 9:1
Havlíčkův Brod – Sparta 13:15 3:6
Třinec – Zlín 14:30 3:4
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 1:4
Kometa Brno – Olomouc 16:30 6:5
K. Vary – HC Litvínov • po s.n. (1:2) 17:00 3:4
Č. Budějovice – Salzburg 18:00 5:4
Havlíčkův Brod – Jihlava 10:00 3:2
Zlín – Olomouc 12:00 3:2
Přerov – Vítkovice • po prodl. 12:00 2:3
HC Litvínov – Kobra 12:00 5:1
Kladno – Třemošná 12:00 7:4
Liberec – Tábor 12:30 4:0
Kometa Brno – Žďár n/S 12:30 11:0
Sparta – PZ Kladno 12:30 9:0
Mladá Boleslav – Mountfield HK • po s.n. (1:0) 13:00 4:3
Třinec – Warriors Brno 13:00 4:3
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:00 5:2
Havířov – Vsetín 13:30 5:4
Č. Budějovice – Pardubice • po prodl. 14:00 5:6
Chomutov – Plzeň 16:00 0:4
65:00
Autorem vítězné branky je ŠTĚPÁN MANN.
60:01
54:13
47:14
41:19
40:01
40:00
36:34
35:47
34:14
33:47
29:02
20:01
20:00