Chance Extraliga mužů

HC Dukla Praha – Talent tým Plzeňského kraje

24:24

konec (10:11)

16.09.2018, 17:00 • Sportovní hala Eden, Praha • 2. kolo • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 2.02 7.47 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek z házené vše, přeji příjemný zbytek víkendu, u dalších on-line přenosů se těším na počtenou. (18:43:28)
To bylo drama! Talent si sice ve druhé půli pohlídal Blechu, ale k neskutečnému výkonu se rozjel mladý Vojtěch Patzel, jenž se trefil hned devětkrát a zdálo se, že dovede utkání do zdárného konce pro domácí. Dukle se lépe vydařil závěr a otočila skóre z 19:21 na 24:23, ale zápas nakonec skončil zaslouženou remízou, když v posledních vteřinách srovnal Jakub Šindelář. Skvěle se dařilo oběma brankářům, v prvním poločase Filipu Herajtovi, ve druhé pak na opačné straně často zachraňoval Pražany Tomáš Petržala. Nakonec se soupeři rozcházejí s bodem a mohou být oba spokojeni, ve středovém kruhu si gratulují za férový souboj.
HC Dukla Praha – SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň 24:24 (10:11)
Nejvíce branek: Patzel 9, Blecha 3, Kastner 3/1 – Tonar 6, Stehlík 5/3, Šafránek 3. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/3. Vyloučení: 6:3. ČK: Reichl (DUK).

60

Zápas skončil. (24:24)

60

Tak duel přeci jen skončí remízou! Stehlík našel na pivotu se štěstím Jakuba Šindeláře, ten se protlačil k zakončení a pět sekund před koncem obstřelil Tomáše Petržalu! Zasloužený bod pro oba týmy. (24:24)

60

Čtrnáct sekund před koncem je Douda stažen k zemi a domácí hráč je vyloučen na dvě minuty! Pro Víta Reichla je to třetí dvouminutový trest, a tedy i červená karta. (24:23)

60

Talent to v závěru zkouší v sedmi! Do konce utkání zbývá 32 vteřin. (24:23)

60

Oddechový čas pro hosty. (24:23)

60

Vojtěch Patzel propálil gólmana při pasivitě mezi nohy z pravé spojky a dost možná rozhoduje tento duel! (24:23)

59

Oddechový čas pro domácí. (23:23)

59

Michal Tonar při signalizované pasivitě neprostřelil Petržalu! Domácí se mohou posunout blíže k vítězství. Do konce zbývá minuta a dvacet sekund, Dukla útočí. (23:23)

59

Stehlík pokryl přihrávku Patzela na pivota, ale Douda neuspěl z rychlého brejku! Plzeň však zůstává u míče, vyhrála souboj o odražený balon. (23:23)

58

Dvě a půl minuty do konce, Pražané útočí. (23:23)

57

Douda z pivota neprostřelil Petržalu, byl stažen k zemi, ale faul se nepíská. Dukla se může dostat do vedení! (23:23)

56

Doudovu překvapivou přihrávku na Šíru si domácí defenziva pohlídala, ale Karel Šmíd si připsal důležitý zákrok proti ráně z levé spojky! (23:23)

56

Vít Reichl dostal povedenou přihrávku na pivota a dokázal v pádu propálit Šmída! (23:23)

55

Michal Tonar při proskoku trefil jen tyč! (22:23)

55

Šíra nezpracoval přihrávku na pivota, ale Plzeň zvládla ubránit rychlý brejk domácích! (22:23)