po prodl. (1:0, 0:0, 1:2 - 0:1)

12.10.2018, 18:00 • 11. kolo • Martin Penker

Tipsport: 1.7 5.0 3.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (20:25:38)
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes sice dvakrát v utkání vedli, ale nakonec zvítězit nedokázali, neboť v prodloužení vlastní chybou inkasovali a prohráli tak 2:3. Hosté si tak z dnešního zápasu připisují do tabulky dva body, domácí jen jeden bod.

61:34

Budapešť vstřelila branku!
Hosté vítězí v dnešním utkání! Domácí chybovali před vlastním brankářem a doslova darovali kotouč na hůl TOMÁŠE KLEMPY, který následně udělal kličku do bekhendu a zasunul kotouč za brankovou čáru. Asistence: Bez asistence.

61:05

Bodó se dostal do zakončení těsně před Adorjánem, ale prostřelit ho nedokázal, neboť kotouč poslal vedle branky.

60:18

MacAulay střelou z mezikruží trefil pouze jednoho z obránců.

60:01

Třetí třetina je za námi. Stav utkání je 2:2, a tak nás za malou chvilku bude čekat prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:07

Brown pálil z otočky, ale Adorján jeho pokus v pohodě vyrazil mimo tři tyče.

58:15

Hosté vyrovnávají na 2:2! TOMÁŠ KLEMPA se dostal ke kotouči těsně před Adorjánem, kterého dokázal bekhendovým zakončení překonat! Asistence: Keegan Dansereau.

58:00

Právě se nám rozeběhly poslední dvě minutky třetí třetiny.

57:34

Hra se nyní pohybuje převážně v obranném pásmu domácích.

56:08

Adorján nyní předvedl fantastický zákrok proti jednomu z hostujících hráčů, který prakticky zakončoval do odkryté klece. Adorján se však vrhl ke své pravé tyči a kotouč vyrazil do rohu kluziště.

55:19

Klempa ztratil kotouč v útočném pásmu a domácí tak mohou vyrazit dopředu.

54:10

Kulmala vyslal na branku střelu z mezikruží, kterou však Rajna vyrazil mimo tři tyče.

53:27

Galanisz dostal nabito do mezikruží, odkud však tvrdou střelou přestřelil soupeřovu svatyni.

52:37

Hosté si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

2:3

Branky a nahrávky: 13. Vas (Kulmala), 52. Kulmala (Somogyi, Szirányi) – 42. Brown (Klempa, Nagy), 59. Klempa (Dansereau), 62. Klempa

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Adorján (Duschek) – Crawford, Kiss, Szirányi, Slovák, Láda, Milam, Vojtkó – Miskolczi, Harrison, Magosi – Pance, Vas, Kulmala – Galanisz, Loiseau, Somogyi – Ritó, Hajós, Vincze

MAC Budapešť: Rajna – Pozsgai, MacAulay, Burt, Garát, Vokla, Dudás, Kreisz, Fejes – Klempa, Brown, Dansereau – Odnoga, Nagy, Terbócs – Orban, Langkow, Bodó – Pápa, Majoross, Szigeti

Rozhodčí: Stano, Štefik – Bogdaň, Jobbágy

00:39 MIS 2 Kiss, hákování
10:53 MAC 2 Brown, sekání
12:59 MIS 1:0 Vas (Kulmala)
18:44 MAC 2 Brown, podrážení
28:45 MIS 2 Ritó, sekání