Kvalifikace ME U21

Chorvatsko – Řecko

2:0

konec (1:0)

12.10.2018, 18:00 • Stadion Aldo Drosina • Skupina 1 • Adam Pavlíček, Denisa Józsová

Tipsport: 1.54 4.22 5.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou! (19:59:36)

Fauly: 19:7.
Je konec! V dnešním utkání nakonec zvítězili Chorvati, kteří vstřelili po jedné brance v každém poločase. Nikolaou jim navíc situaci celkem ulehčil, když v 65. minutě dostal druhou žlutou, tudíž i červenou kartou. Řecko se sice snažil dále útočit, ale domácí tým využil výhody jednoho muže navíc na jedničku a nepustil svého soupeře do žádné gólové šance.

90+5

90+5

Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Brekalo, přichází Babič.

90+4

Žlutou kartu dostává Halilovič (Chorvatsko).

90+4

90+4. BREKALO - 2:0

90+4

Chorvatsko právě vstřelilo branku!
Domácí tým střílí v poslední minutě nastavení branku a o vítězi je dnes jasno! JOSIP BREKALO se krásnou kličkou dostal do pokutového území a proti jeho ráně na zadní tyč neměl Kotsaris nejmenší šanci.

90+3

Řecko se v dnešním utkání ještě nechce vzdát a rádo by srovnalo! Útočí skoro všichni hráči, ale obrana domácího celku je zatím neprostupná.

90+2

Dobře zasáhl hostující záložník, jenž svému soupeři vypíchl balon. Poté se dostal ke střele Kiriakopoulos, kterému rána nesedla a šla hodně mimo.

90+1

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty!

90

Probíhá poslední minuta devadesátiminutového času. Míč mají na svých kopačkách Chorvati, kteří si přihrávají na své obranné polovině.

89

Domácí zahrávali dva rohové kopy během minuty a měli v nich dobré šance. Řecko s vypětím všech sil udolalo a může ještě myslet na vstřelení branky.

88

Obrovské zmatky v obraně na hostující straně! Míč se několikrát odrazil ve velkém vápně, a nakonec se dostal na kopačku domácího hráče. Jeho ránu srazila obrana řeckého týmu nad bránu.

86

Žlutou kartu dostává Kiriakopolous (Řecko).

86

Hostující tým ještě chvíli obléhal bránu, jenže žádné zakončení nepřišlo. Balon se navíc dostal za brankovou čáru a Posavec může odkopávat.

85

Řecko mělo ideální pozici na srovnání stavu! Parádní centr přiletěl do velkého vápna, jenže nejvýše se vyšplhal hráč domácích, který míč odhlavičkoval daleko od své brány.

84

Žlutou kartu dostává Fiolič (Chorvatsko).

83

Chorvatsko zahrávalo standardní situaci nedaleko pokutového území ze strany. Centr do šestnáctky odvrátil pozorný obránce na přední tyči.