Boston – Vancouver 5:8 (kon.) | Philadelphia – Arizona 5:4 (po pr.) | Florida – Edmonton 4:1 (kon.)
Montreal – Buffalo 5:6 (po pr.) | Ottawa – Vegas 3:5 (kon.) | Tampa – NY Islanders 4:2 (kon.)
Dallas – San Jose 4:3 (kon.) | Chicago – Carolina 3:4 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 1:3 (kon.)
konec
Chicago Blackhawks
3:4 (0:3, 2:1, 1:0)
Carolina Hurricanes
Pátek 09.11.2018, 02:38 • United Center, Chicago • NHL
Předzápasové kurzy: 2.51 3.92 2.43
Partner:
  43:33 Nick SCHMALTZ - 3:4

  via Gfycat

   
  43:33
  Chicago právě vstřelilo branku!
  Carolina se jen na chvíli dostala z problémů a ještě větší přinesl rychlý protiútok NICKA SCHMALTZE, který přes obránce vypálil z levého kruhu a vsítil kontaktní branku! Asistence: Brent Seabrook, Patrick Kane.
  30:53 David KÄMPF - 2:4
   
  30:53
  Chicago právě vstřelilo branku!
  Saadovi se podařilo přes celé kluziště založit rychlý kontr domácích a rozehrát tím gólovou akci, na jejímž konci DAVID KÄMPF tečoval střelu Saada z mezikruží a překonal Darlinga. Asistence: Brandon Saad, Jan Rutta.
  24:34 Patrick KANE - 1:4
   
  24:34
  Chicago právě vstřelilo branku!
  Domácím se podařilo poprvé pokořit Darlinga! Kane nahazoval před branku a vracející se obránce srazil puk směrem na vlastního brankáře. Ten sice betonem kotouč vykopl ale Anisimov dokázal až téměř zázračně trefit vyražený puk a poslat ho pomalu za brankovou čáru. Hostující obránce se hnal za kotoučem, aby ho odpálil mimo nebezpečí, ale PATRICK KANE svým zásahem gól pojistil. Asistence: Arťom Anisimov, Erik Gustafsson.
  21:20 Calvin de Haan - 0:4
   
  21:20
  Carolina právě vstřelila branku!
  Už čtvrtý gól v brance Crawforda, který vzteky zlomil o led hůl. CALVIN DE HAAN dostal puk před brankoviště od Aha a obhodil frustrovaného brankáře domácích. Asistence: Sebastian Aho, Teuvo Teräväinen.
  15:53 Phillip Di Giuseppe - 0:3
   
  15:53
  Carolina právě vstřelila branku!
  Hosté si posílali puk podél mantinelu a dokázali se usadit v útoku. McGinn si s pukem najel do pravého kruhu a přesným pasem našel na levé straně PHILLIPA DI GIUSEPPEHO, jenž využil přesunu Crawforda a poslal střelu do zčásti odkryté klece. Asistence: Brock McGinn, Justin Faul.
  09:09 Jaccob SLAVIN - 0:2
   
  09:09
  Carolina právě vstřelila branku!
  Nápor Caroliny v přesilovce slaví úspěch. Brankář Crawford dvě střely od modré vyrazil, pak se ale hra dostala k brankovišti, kde ho Williams a Slavin zasypali dalšími třemi střelami a byl to JACCOB SLAVIN, kdo propasíroval puk za jeho záda. Asistence: Justin Williams, Lucas Wallmark.
  04:46 Andrej SVEČNIKOV - 0:1

  via Gfycat

   
  04:46
  Carolina právě vstřelila branku!
  Velká chyba obrany Chicaga, které plně využil ANDREJ SVEČNIKOV. Ruský mladík se dostal k dorážce Martinookovy střely, dostal trestuhodně spoustu prostoru a objel si Crawforda, který se nestačil přesunout. Asistence: Jordan Martinook, Lucas Wallmark.

  Jan Vojkůvka

  Branky a nahrávky: 25. P. Kane (Anisimov, E. Gustafsson), 31. Kämpf (Saad, Rutta), 44. Schmaltz (Seabrook, P. Kane) – 5. Svečnikov (Martinook, Wallmark), 10. Slavin (Williams, Wallmark), 16. Di Giuseppe (B. McGinn, Faulk), 22. de Haan (Aho, T. Teräväinen)


  Chicago Blackhawks: Crawford (C. Ward) – Jokiharju, Keith (A), Seabrook (A), E. Gustafsson, Rutta, Davidson – Kahun, J. Toews (C), DeBrincat – P. Kane, Anisimov, Schmaltz – Fortin, Kämpf, Saad – Martinsen, Krüger, Kunitz.
  Carolina Hurricanes: Darling (McElhinney) – D. Hamilton, Slavin, Faulk (A), de Haan, Pesce, T. van Riemsdyk – T. Teräväinen, Aho, Ferland – Williams (C), J. Staal (A), Foegele – Svečnikov, Wallmark, Martinook – Di Giuseppe, C. Bishop, B. McGinn.

  Rozhodčí: Hanson, Rehman – Sericolo, MacPherson

  Diváci: 21331