6:0

konec (2:0, 2:0, 2:0)

11.01.2019, 17:30 • CSKA Arena Moskva • Karel Jedlička

Tipsport: 1.26 6.31 9.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Od 54. minuty se dohrálo bez přerušení až do konce, CSKA svého soupeře roznesl na kopytech, když všechny tři části vyhrál 2:0 a žádný z gólů se nedá označit za náhodný, všechno to byly luxusní hokejové kousky. Díky populárnímu kanáru udrželi hokejisté CSKA proti Čeljabinsku čisté konto posedmé z posledních devíti vzájemných zápasů, což je nevídaná bilance, a upevnili si pozici na čele tabulky KHL.
Střely na bránu 37:19. Vhazování 27:26. Hity 9:12. Čas v útoku 13:17 – 7:07. Vyloučení 1:2. Využití 1:0. (19:43:17)

59:50

Dnešní utkání sleduje 7242 diváků.

59:34

Szczechura po zisku puku ve středním pásmu ujížděl do samostatného nájezdu, jenže kotouč mu zezadu čistě vypíchl vracející se Dahlbeck. Ani teď to tedy hostům nevyšlo.

58:20

Nulu na kontě Traktoru Čeljabinsk mohl vymazat Semjon Kokujov, který pálil po skvělé křížné přihrávce do odkryté brány. Ivan Sorokin se však na čáře neuvěřitelně roztáhl a jeho pohotovou střelu vytěsnil.

57:20

Domácí mužstvo se už jen baví hokejem na krásu, hraje se opět dlouho bez přerušení.

54:24

Armejci se rozjeli dokonce ve čtyřech na dva, Tělegin přihrál za sebe Karnauchovovi, ale jeho pokus byl zblokován.

53:53

Kaprizov od modré napálil kotouč do Děmčenkovy lapačky a následuje poslední komerční přestávka.

53:01

Hostující Ryan Stoa projel středem kluziště a přestřelil. Sorokin zatím po přestávce zasahoval jen třikrát.

51:54

Zmar Traktoru nemá konce, nyní se provinil ofsajdem Gubarev. V poslední části jsou hosté zcela bezradní.

51:13

Grigorenko při náporu CSKA připravil další gólovou pozici Kaprizovovi, který pálil do poloodkryté klece, jenže Čeljabinsk podruhé v zápase zachránila tyčka.

50:43

Odražený puk po Grigorenkově průniku nečekaně vyplul před Veyem, jehož střelu zblízka kryje Děmčenko a po pěti minutách a 21 vteřinách rozhodčí pískají přerušení.

49:10

Hraje se už ve vlažném exhibičním tempu, zápas je rozhodnutý a závěr je jen otázkou skóre.

46:22

Tlak CSKA pokračuje, Vasilij Děmčenko chytá střelu od modré do lapačky a může si oddechnout při reklamní pauze.

45:22

Okulov tvrdou střelou z pravého kruhu vyzkoušel pevnost zadního hrazení.

43:43

43:43 Greg SCOTT - 6:0

43:43

CSKA právě vstřelil branku!
Nádhernou přesilovkovou kombinací rozebrali domácí obranu Čeljabinsku do šroubku, do prázdné brány ji zblízka doklepl GREG SCOTT a bod za asistenci by si teď zasloužila bez nadsázky celá pětka na ledě.
Asistence: Konstantin Okulov, Lindon Vey.

43:23

Rjasenskij vypomohl gólmanovi Traktoru a uklízí kotouč z brankové čáry.

42:37

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Ryan Stoa – 2 min., podrážení).

6:0

Branky a nahrávky: 2. Okulov (Al. Popov, Marčenko), 3. Kaprizov (Naumenkov, I. Sorokin), 36. Okulov (Al. Popov, Šalunov), 37. Světlakov (Tělegin), 42. Scott (Naumenkov), 44. Scott (Okulov, Vey)

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Marčenko, Blažijevskij, Dahlbeck, M. Robinson, Pašnin, Naumenkov, Gološčapov – Vey, Grigorenko, Kaprizov – Andronov, P. Karnauchov, Scott – Al. Popov, Okulov, Šalunov – Tělegin, Světlakov, Mamin.

Traktor Čeljabinsk: Sudnicin (3. Děmčenko) – Rjasenskij, Bailen, Isajev, A. Petrov, Karpuchin, Borodkin, N. Chlystov – Enlund, Szczechura, Kravcov – Gubarev, Rybakov, Kokujov – Bergström, Thomas, Stoa – Dugin, Šolochov, Šarov.

Rozhodčí: Romasko, Sidorenko – Goljak, Šišlo