4:3

po prodl. (1:0, 0:1, 2:2 - 1:0)

12.01.2019, 17:30 • Zimní stadion Kopřivnice • 31. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 2.63 4.6 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání bylo nesmírně vyrovnané, Kopřivnice po první třetině vedla 1:0, těsně před koncem té druhé hosté vyrovnali. Ve třetí třtině Tatra už vedla 3:2, ale stejně zase Havlíčkův Brod srovnal. V prodloužení nakonec rozhodl Adam Červenka. (20:04:01)

63:01

Kopřivnice právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto, vítěznou branku domácích vstřelil přesnou ranou do horního růžku ADAM ČERVENKA! Kopřivnice získává dva body.

62:34

Novák drží kotouč v lapačce a přerušuje hru.

61:33

Kopřivnice se dostala do útočného pásma.

61:07

Sám na branku Havlíčkova Brodu jel Adam Kofroň, ale obrovskou šanci nedokázal využít.

60:44

Hromada skvělým zákrokem vychytal střelu Milfaita.

60:19

Kopřivnice vyhodila na zakázané uvolnění.

60:04

Důležité úvodní buly vyhráli hosté.

60:01

Prodloužení se hraje klasicky tři na tři.
Po šedesáti minutách hracího času je skóre mezi domácí Kopřivnicí a Havlíčkovým Brodem nerozhodné 3:3, takže brzy začne prodloužení.

60:00

59:50

Pár sekund před koncem se hraje před brankou Kopřivnice.

58:58

Znovu střílel Stříž, jeho tečovaná střela skončila mimo.

58:55

Jakub Mach vyhrál buly a od modré vypálil Stříž. Novák dokázal kotouč chytit.

58:49

Po úmyslném ofsajdu se bude vhazovat před brankou Havlíčkova Brodu.

58:21

Michálkova střela z mezikruží skončila ve výstroji Petra Hromady.

57:16

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Havlíčkův Brod znovu srovnává stav a v Kopřivnici je pomalu na obzoru prodloužení! Kopřivnice si nepohlídala DAVIDA VALU, který byl sám a střelou zápěstím propálil Hromadu. Asistence: David Michálek, Jan Milfait.

56:19

56:09

Hromada dnes chytá neskutečně, tentokrát lapačkou vychytal střelu Kulhánka z levého kruhu.

55:40

Kopřivnici se povedlo vyhodit puk a obě mužstva střídají.

55:04

Hromada schytal úder do masky a hra je pro jistotu přerušena.

54:55

První zakončení v přesilovce Brodu bylo nepřesné.

54:19

Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Patrik Gola – 2 min., držení).

54:15

Hosté se usadili v útočném pásmu a vymodlili si faul.

53:18

Filip Beneš nedokázal vystřelit přes Miroslava Marka, který ho bránil.

52:57

Puk vypadl z ledové plochy, vhazovat se bude po levici Hromady.

52:39

52:33

52:29

Do protiútoku vyrazil Adam Červenka, jeho střela z pravé strany skončila v Novákově lapačce.

52:02

Hraje se čtyři na čtyři, takže zakázané uvolnění Kopřivnice.

51:45

Kopřivnice už je ve čtyřech.

51:30

Kopřivnici se povedlo po Hromadově zákroku vyhodit puk.

51:08

Od modré vypálil obránce Tomáš Semrád, Hromada předvedl znovu jistý zákrok a udržel Kopřivnici ve vedení.

50:39

Hosté si přesilovku pět na tři moc dlouho neužili, už hrají jen čtyři proti třem, a to zhruba minutu.

50:39

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Jakub Matušík – 2 min., podrážení).

50:33

Oddechový čas pro hosty.

50:33

Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (David stříž – 2 min., faul kolenem).

50:14

Hromada úspěšně zasáhl betonem a poté domácí vyhodili puk.

49:45

Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Josef Zuzaník – 2 min., nedovolené bránění).

48:47

Nahození Rebelů končí po zákroku Hromadova betonu v ochranné síti.

48:12

Hromada byl znovu ve střehu, povedlo se mu lapačkou vyrazit nepříjemnou střelu z pravého kruhu.

47:18

Hosté ucítili šanci a znovu uzamkli Kopřivnici před brankářem Hromadou.

46:19

Drama v Kopřivnici bude pokračovat, protože hosté opět snižují na rozdíl jediné branky! Hromada dnes podruhé inkasoval, tentokrát z hole LUBOŠE VOŘÍŠKA, na jehož střelu z předbrankového prostoru nedosáhl. Asistence: Kryštof Kulhánek, David Vala.

45:33

Domácí se dlouho nedokázali usadit v útočném pásmu, ale nakonec přesilovku přeci jen využívají! Z pravé strany napřáhl ke střele JAKUB MACH a dokázal propálit Nováka v brance Havlíčkova Brodu. Asistence: Martin Tomášek, Michal Krutil.

45:20

Kopřivnice znovu přišla o pásmo, tato přesilovka se jí zatím nedaří.

44:52

A další vyhození hostujícího mužstva.

44:37

Havličkovu Brodu se povedlo vyhodit kotouč.

44:25

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Tomáš Chlubna – 2 min., vysoká hůl).

43:30

Adam Červenka se proti dvěma bránícím hráčům domácích neprosadil a přišel v útočném pásmu puk.

42:32

Ve třetí třetině se hraje hodně otevřený hokej nahoru dolů. Obě mužstva se neustále tlačí dopředu.

41:39

Hrubý dostal dobrou přihrávku do jízdy, ale z levé strany mířil svou střelou švihem nepřesně.

40:38

Skvělý vstup do třetí třetiny pro domácí mužstvo! Nejprve sice v obrovské šanci nepřekonal Nováka Jakub Mach, ale nakonec se ještě kotouč dostal k obránci DAVIDU STŘÍŽOVI, a ten už dokázal Nováka, který nebyl v ideálním postavení, propálit. Asistence: Dominik Suchý, Martin Tomášek.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 19:16.
Také ve druhé třetině byl Havlíčkův Brod lepším týmem a na konci se dočkal proti Kopřivnici zaslouženého vyrovnání na 1:1. Domácí dlouho vzdorovali tlaku soupeře hlavně díky vynikajícímu brankáři Hromadovi. Tatra ovšem mohla také vstřelit branku, jenže Matěch Mach trefil tyčku. V závěru třetiny pak vyrovnal Luboš Voříšek.

40:00

39:48

Těsně před koncem druhé třetiny nakonec hosté přeci jen svůj tlak přetavili ve vyrovnávací branku. Matušík našel před brankou LUBOŠE VOŘÍŠKA a Hromada se už proti jeho střele nestihl přesunout, lapačkou máchl naprázdno. Asistence: Jakub Matušík, Miroslav Třetina.

39:30

Následně na druhé straně zase čaroval Hromada, tentokrát předvedl skvělý zákrok lapačkou.

39:20

Matěj Mach měl na holi už několikátou velkou šanci, ale měl smůlu trefil jen spojnici břevna a tyče.

39:03

Kopřivnice je v závěru třetiny pod velkým tlakem Havlíčkova Brodu.

38:56

Hosté už se začínali radovat z branky, ale gól to není, protože Hromada dokázal přitisknout beton ke své levé tyči a puk zastavil na brankové čáře!

37:24

Kopřivnice byla před brankou soupeře v přečíslení tří na jednoho, ale Kofroň s Puškarem si nedokázali přesně předat puk, tak z toho nakonec nebezpečná střela ani nebyla.

36:27

Na druhé straně mohl náskok Kopřivnice navýšit z protiútoku Matěj Mach, ale Novák ho výborný, zákrokem vychytal.

36:01

Teď měla Tatra i štěstí, po Valové tečované střele se puk odrazil od tyčky.

35:35

Do gólové šance se dostal Luboš Voříšek, chtěl Hromadovi prostrčit kotouč mezi betony. Ten ale předvedl další vynikající zákrok a vyrazil následně i ránu Valy z levého kruhu.

34:27

Hromada skvěle zasáhl lapačkou proti střele Petra Kuchty z levého kruhu.

33:50

Postavení hru přerušilo akci hostů.

33:24

Valovo nahození od modré čáry Hromada dobře viděl, takže neměl kotouč ukrýt do své výstroje.

32:17

Další zakázané uvolnění hostujícího družstva.

32:04

Po nepřesné rozehrávce se píská zakázané uvolnění Havlíčkova Brodu.

31:17

Stříž z pravé strany nahazoval puk před branku, hosté, kotouč ztečovali mimo.

30:34

Od modré čáry se dostal ke střele Krutil, ale puk nakonec ani neprošel na Nováka.

30:08

Havlíčkův Brod znovu zatlačil Kopřivnici, ale ta se zatím velmi dobře brání.

29:19

Kopřivnické vyhození znamená další zakázané uvolnění.

28:53

Hromada přikryl kotouč lapačkou a přerušil tak hru.

28:42

Z pravé strany nebezpečně vystřeli Matěj Mach, ale brankář Čeněk Novák předvedl výborný zákrok.

28:00

Od modré vypálil David Vala, jeho střela byla zpomalená a Hromada si s ní poradil.

26:52

Adam Kofroň temtolrát u otočky minul branku.

26:42

Kofroňova střela z pravé strany nejprve Novákovi vypadla, až poté ji dokázal pokrýt.

25:50

Z levé strany vystřelil Suchý, ale jeho rána se nevešla mezi tři tyče.

25:04

Kopřivnická branka je posunuta, vhazovat se bude po pravici Hromady.

24:55

Kopřivnice znovu vyhodila kotouč na zakázané uvolnění.

24:22

Tentokrát je to zakázané uvolnění Tatry.

24:15

Stejného provinění se nyní dopustili také domácí.

23:50

Hosty do útočného pásma kvůli ofsajdu nepustil čárový rozhodčí.

23:07

Kopřivnice se opět musí bránit tlaku hostujícího mužstva. To zatím doplácí na horší koncovku.

21:34

21:20

Kulhánek z pravé strany vystřelil jen nad branku.

20:39

Kopřivnice už hraje v oslabení a hned dokázala vyhodit puk.

20:18

Zakázané uvolnění Havlíčkova Brodu.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:21.
První třetina skončila, domácí byli sice častokrát v obranném pásmu pod velkým tlakem, ale vedou 1:0 po brance Ondřeje Sluštíka z úvodu třetiny.

20:00

19:34

Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Adam Kofroň – 2 min., vysoká hůl).

19:20

Kopřivnice si vytvořila dvě dobré šance, ale Rebel nakonec dokázal vyhodit.

18:22

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Patrik Kadeřávek – 2 min., krosček).

18:20

Dominik Suchý se hezky obtočil kolem hráče Brodu, ale pak už nestihl vypálit.

17:58

Postavení mimo hru kopřivnického družstva.

17:09

Domácí se málem radovali z další branky, ale Kofroň Nováka střelou z levé strany nepřekonal.

16:51

A následně se píská zakázané uvolnění hostujícího družstva.

16:45

Hromada pokryl střelu hostů z pravé strany a Kopřivnice se poté osvobodila.

15:49

Píská se ofsajd Rebelu, puk už byl za modrou čárou.

15:16

Dominik Ficek vystřelil od modré čáry, Novák puk vyrazil, i když toho nemohl moc vidět.

14:51

Další Šmídovu střelu Hromada tentokrát vyrazil před sebe.

14:38

Po vyhraném vhazování tvrdě vystřelil od modré čáry Šmíd, jeho ránu dokázal Hromada pokrýt.

14:30

Domácí vyhodili obloučkem puk na zakázané uvolnění.

13:44

Píská se ofsajd Havlíčkova Brodu.

13:14

Z pravé strany vystřelil David stříž, jeho ránu Novák vytěsnil do rohu kluziště.

13:02

Petr Hromada předvedl další úspěšný zákrok a dál drží svůj tým ve vedení.

12:45

Hosté nakonec dokázali u mantinelu v obranném pásmu vybojovat kotouč.

12:13

Po nepřesné přihrávce Tatry se píská zakázané uvolnění.

11:40

Z pravého kruhu vypustil rychlou střelu zápěstím David Michálek a trefil spojnici tyče a břevna kopřivnické branky!

10:50

Kopřivnice znovu byla pod tlakem, ale povedlo se jí dostat puk do středního pásma.

09:34

Kofroň předvedl agresivní výpad do útočného pásma a vybojoval alespoň vhazování před Novákem.

09:22

Sražená střela hostů se zastavila až v ochranné síti.

09:00

Kotouč vypadl z ledové plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

08:32

U mantinelu byl nepříjemně trefen Ondřej Sluštík a bude muset být na střídačce ošetřen.

08:28

Z mezikruží nebezpečně střílel Kryštof Kulhánek, ale ani na dvakrát Hromadu nepřekonal.

07:00

Kopřivnice zase musí vzdorovat velkému tlaku Havlíčkova Brodu.

06:30

Hromada schoval nahození ze středního pásma do své výstroje.

05:30

Po zásahu Hromady skončil puk v ochranné síti, vhazovat se bude po jeho levici.

04:34

Z levé strany po vyhrané buly vypálil Zuzaník, Novák, předvedl úspěšný zákrok betonem.

03:47

Kopřivnice vyhození končí na zakázaném uvolnění.

03:13

Novák tentokrát žádné trable před svou brankou nechtěl dopustit, a tak puk přikryl pod lapačku.

01:41

Kopřivnice přestála úvodní tlak hostů a z první větší šance otevírá skóre! Červenka našel na pravé straně najetého ONDŘEJE SLUŠTÍKA, a ten prudkou střelou z velkého nápřahu propálil brankáře Nováka.

01:16

Od modré čáry vypálil Martin Nepokoj, brankář Hromada si připsal úspěšný zákrok, kotouč vyrazil.

00:40

Havlíčkův Brod se usadil v útočném pásmu a zahajuje utkání velkým tlakem.

00:01

Utkání už během pár minut začne, slavnostní úvod utkání je u konce.
Utkání začne zhruba v 17:15. Nejprve proběhne slavnostní úvod z důvodu 85 kopřivnického hokeje a setkání bývalých úspěšných hráčů Kopřivnice.

HC Tatra Kopřivnice: Hromada (Fendrich), Stříž, Bail, Ficek, Krutil, Zuzaník, Puškár, Marek (A), Fojtík – Hrubý, Korec, J. Mach (C), M. Mach, Červenka, Gebauer, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík (A)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Kulhánek, Šmíd, Nepokoj, Vala, Kadeřávek, Kuchta – Ludvík, Michálek, Voříšek (A), Chlubna. Přidal, Beneš, Třetina (C), Milfait (A), Kozlík, Blinka, Matušík

Rozhodčí: Maršálek – Urubčík, Kleprlík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

4:3

Branky a nahrávky: 2. Sluštík (Červenka), 41. Stříž (Suchý, Tomášek), 46. J. Mach (Tomášek, Krutil), 64. Červenka – 40. Voříšek (Matušík, Třetina), 47. Voříšek (Kulhánek, Vala), 58. Vala (Michálek, Milfait.)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich), Stříž, Bail, Ficek, Krutil, Zuzaník, Puškár, Marek (A), Fojtík – Hrubý, Korec, J. Mach (C), M. Mach, Červenka, Gebauer, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík (A)

Rozhodčí: Maršálek – Urubčík, Kleprlík

01:41 KOP 1:0 Sluštík (Červenka)
18:22 HBR 2 Kadeřávek, krosček
19:34 KOP 2 Kofroň, vysoká hůl
39:48 HBR 1:1 Voříšek (Matušík, Třetina)
40:38 KOP 2:1 Stříž (Suchý, Tomášek)
44:25 HBR 2 Chlubna, vysoká hůl