1:5
konec (1:1, 0:4, 0:0 - N 0:0 - 1:0)
12.01.2019, 12:00 • ZS Eden • Nadstavba A • Martin Kamenik
HC Slavia Praha – HC Škoda Plzeň
1:5
konec (1:1, 0:4, 0:0 - N 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 12. Rulc (Slavíček, Svoboda) – 4. Dvořák (Šiler, Jiříček), 30. Václavík (Marcel), 35. Šiler (Jánský), 39. Hauser (Jiříček), 40. Dáňa (Špaček, Hodinář)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Slavia Praha:
Janura (41. Pittr) – Dráb, Čech, Stejskal, M. Svoboda, Hrdlička, Palát, Kluch – J. Svoboda, Malínek, Greguss, Jokl, Slavíček, Skoupý, Hofmann, Vlasák, Rulc, Krásný.
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň:
Bočan (Lokajíček) – Hodinář, Dolhý, Kanta, Jánský, Jiříček, Špaček, Páník – Hauser, Korčák, Dvořák, Marcel, Dáňa, Soukup, Václavík, Kaiser, Šiler, Kupčo.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Müller – Marek, Kučera
Diváci: 59
1. třetina | ||||
0:37 | SLA | 2 | Slavíček, podrážení | |
3:21 | PLZ | 0:1 | Dvořák (Šiler, Jiříček) | |
8:40 | PLZ | 2 | Jiříček, nedovolené bránění | |
11:39 | SLA | 1:1 | Rulc (Slavíček, Svoboda) | |
14:59 | SLA | 2 | Dráb, držení | |
19:41 | SLA | 2 | Stejskal, faul kolenem | |
19:57 | PLZ | 2 | Soukup, hrubost | |
SLA | 2 | Palát, sekání | ||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:46 | PLZ | 2 | Marcel, hrubost | |
SLA | 2 | Stejskal, napadení | ||
29:03 | PLZ | 1:2 | Václavík (Marcel) | |
33:25 | PLZ | 2 | Dolhý, vysoká hůl | |
SLA | 2 | Svoboda, hrubost | ||
34:46 | PLZ | 1:3 | Šiler (Jánský) | |
38:55 | PLZ | 1:4 | Hauser (Jiříček) | |
39:52 | PLZ | 1:5 | Dáňa (Špaček, Hodinář) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:01 | SLA | -Pittr +Janura (Střídání) | ||
Konec | ||||
Prodloužení | ||||
Po 1. prodl. | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
Konec |
Havířov – Chomutov 11:00 3:1
Mountfield HK – Kladno 12:00 2:0
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav • po prodl. 12:00 3:2
Olomouc – K. Vary 12:00 3:6
Vítkovice – HC Litvínov 12:00 5:3
Třinec – Plzeň 12:00 2:0
Vsetín – Liberec 12:00 4:6
Kometa Brno – Slavia • po s.n. (3:1) 12:30 5:4
Sparta – Salzburg • po prodl. 13:00 3:4
Přerov – Jihlava 16:00 2:4
Pardubice – Č. Budějovice 16:00 6:3
Jihlava – Tábor 11:30 4:0
Zlín – Kometa Brno 12:00 4:1
Vítkovice – Havířov 12:00 7:2
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 12:00 1:4
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:7
Technika Brno – HK MD Šumperk 12:00 5:2
Kladno – Mountfield HK 12:00 5:2
Slavia – Plzeň 12:00 1:5
Č. Budějovice – Žďár n/S • po s.n. (1:0) 12:30 5:4
Třemošná – Kobra 12:45 2:5
Třinec – Pardubice 13:00 5:4
K. Vary – PZ Kladno 13:00 3:5
Olomouc – Přerov • po prodl. 15:00 1:2
Sparta – Chomutov 16:00 2:1
4. série 3:1
4. série 2:1
3. série 2:1
3. série 2:1
2. série 2:1
2. série 1:1
1. série 1:1
1. série 1:0
64:34
63:11
61:24
60:38
60:01