Vladimír Sobotka (BUF) 0+1, 1 střela, čas na ledě 13:45
Ondřej Palát (TBL) 1+0, 5 střel, čas na ledě 17:25
Erik Černák (TBL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 22:08

Střely na branku: 33:30
Vyloučení: 3:5
Vyhrané buly: 32:29
Bodyčeky: 21:11
Je konec. Tampa Bay Lightning nakonec dokázala zvítězit v Buffalu 5:3, ovšem zápas byl nesmírně vyrovnaný a dramatický do samého konce.
Už po dvaceti šesti vteřinách šli ovšem do vedení hosté, když se prosadil Brayden Point. Posléze se ale Sabres pomalu dostávali do hry, až v 6. minutě srovnal Sam Reinhart. Domácí měli hned tři přesilovky, ale ani jednu nevyužili a už to vypadalo, že se do šaten půjde za remízového stavu, ale nakonec poslední útok zakončil deset vteřin před koncem Tage Thompson.
Ve druhé třetině jsme opět viděli velice atraktivní hokej a taky gól českého hráče, jelikož se ve 28. minutě prosadil Ondřej Palát, který srovnal na 2:2. Následně se hrálo převážně nahoru dolů.
Ve 46. minutě sice poslal Sabres do vedení Marco Scandella, ale o dvacet tři vteřin později srovnal Nikita Kučerov. Následně se dost přiostřilo, což ale vyhovělo hostům, jelikož se v 55. minutě prosadil ve hře 4 na 4 Steven Stamkos. A nakonec minutu před koncem definitivně potvrdil výhru Tampy Ryan Callahan.

59:55

Opět je puk v pásmu Sabres a je rozhodnuto.

59:33

Následně se Tampě podařilo vyhodit kotouč ze své třetiny.

59:18

Buffalo vyslalo nebezpečnou střelu, ale ta se jen poodrážela od bruslí hráčů.

59:00

Domácí to zkoušejí bez brankáře!

58:41

58:41 Ryan CALLAHAN - 3:5

58:41

Tampa právě vstřelila branku!
Pravděpodobně je o vítězi rozhodnuto, jelikož Lightning jdou do dvoubrankového vedení! Cirelli zpoza brány poslal kotouč na RYANA CALLAHANA, který z první vypálil přesně pod horní tyč, kdy kotouč ještě lízl břevno. Asistence: Anthony Cirelli a Alex Killorn.

58:12

Tampa Bay tahá čas přihrávkami ve svém pásmu, což se ovšem Buffalu nelíbí a vysunuje svůj presink.

57:32

Domácí se ovšem i v oslabení dostali do dobré šance a Louis Domingue absolutně vůbec nevěděl, kde se nachází kotouč, ale ten se naštěstí pro něj objevil vedle brány.

57:14

Tampa se ale při přechodu přes modrou čáru dopustila ofsajdu.

57:03

Buffalo nyní bude hrát dvě minuty v oslabení, pokud samozřejmě nepadne branka a konec utkání tak budou mít Sabres velice těžký.

56:45

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Lawrence Pilut – 2 min., držení).

56:45

Victor Hedman to myslel velice dobře, když z jedné dával před branku, kde si najel Cédric Paquette, ale jeho zakončení skončilo v moci Ullmarka.

56:25

Přihrávka hostujícího hráče se odrazila od mantinelu mimo hrací plochu a následuje buly ve středu hrací plochy.

3:5

Branky a nahrávky: 6. S. Reinhart (Skinner, Dahlin), 20. T. Thompson (Girgensons, Sobotka), 46. Scandella (Pominville, Sheary) – 1. B. Point (Kučerov, T. Johnson), 28. Palát (Sergačjov, Hedman), 47. Kučerov (Stamkos), 55. Stamkos (Kučerov, Hedman), 59. Callahan (Cirelli, Killorn)

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – Ristolainen, Pilut, Bogosian (A), Dahlin, McCabe, Scandella – T. Thompson, Eichel (C), Skinner – S. Reinhart, Sobotka, Sheary – Pominville, Mittelstadt, Girgensons – Okposo (A), Jo. Larsson, Rodrigues.

Tampa Bay Lightning: Domingue (Vasilevskij) – Girardi, Hedman (A), Černák, McDonagh (A), Sergačjov, Coburn – Gourde, Stamkos (C), Palát – Kučerov, B. Point, T. Johnson – J. T. Miller, Cirelli, Killorn – Callahan, Paquette, Erne.

Rozhodčí: Pierre Lambert, Dean Morton – Greg Devorski, Ryan Daisy

00:26 TBL 0:1 B. Point (Kučerov, T. Johnson)
03:17 TBL 2 Coburn, hrubost
05:47 BUF 1:1 S. Reinhart (Skinner, Dahlin)
10:57 TBL 2 Stamkos, podrážení
12:25 TBL 2 Gourde, držení
19:50 BUF 2:1 T. Thompson (Girgensons, Sobotka)