Mountfield HK – Dynamo 6:0 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 3:5 (kon.) | Slavia – Plzeň 3:2 (kon.)
Chomutov – Kladno 3:5 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 9:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Sparta 3:6 (kon.)
Třinec – Zlín 3:4 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 6:5 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 3:4 (1:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Salzburg 5:4 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
3:5 (1:0, 1:3, 1:2 - N 0:0 - 1:0)
Rytíři Kladno
Sobota 15.09.2018, 12:30 • ROCKnet aréna Chomutov, hala B • REDSTONE Extraliga juniorů • Skupina A
Partner:
     
    Konec zápasu. (14:58:19)
     
    5. série
    1:0
    Rendla neproměňuje.
     
    5. série
    1:0
    Bajer neproměňuje.
     
    4. série
    1:0
    Bernat neproměňuje.
     
    4. série
    1:0
    Ouřada proměňuje.
     
    3. série
    0:0
    Šimek neproměňuje.
     
    3. série
    0:0
    Chlán neproměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Hašek neproměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Zeman neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Staněk neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Koláček neproměňuje.
     
    65:00
    Konec prodloužení.
     
    64:38
    Čermák míjí odkrytou bránu.
     
    64:13
    Ofsajd Rytířů.
     
    63:54
    Domácí v plném počtu.
     
    63:09
    Volrábovu dělovku chytá Pavlát do lapačky.
     
    62:28
    Veber vypálil mimo, následně pak zlomil hokejku.
     
    61:54
    Domácí měli na ledě příliš mnoho hráčů, přesilovka pro Kladno.

    Miroslav Kučera

    Branky a nahrávky: 8. Štochl (Koláček, Váchal), 24. Vrhel (Koblížek, Koláček), 56. Koblížek (Ouřada) – 26. Bláha M., 26. Bernat (Rendla), 40. Bernat (Čermák), 47. Husarik (Bernat), 60. Kvapil (Husarik)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Koláček (CHM)
    0:0   Staněk (KLA)
    2. série:
    0:0   Zeman (CHM)
    0:0   Hašek (KLA)
    3. série:
    0:0   Chlán (CHM)
    0:0   Šimek (KLA)
    4. série:
    1:0   Ouřada (CHM)
    1:0   Bernat (KLA)
    5. série:
    1:0   Bajer (CHM)
    1:0   Rendla (KLA)


    Piráti Chomutov: Pavlát (Malant) – Váchal, Seemann, Zeman, Mikulec, Beneš, Kleiner, Štochl – Bajer, Vrhel, Chlán, Prokop, Jaroš, Koláček, Lobodowski, Koblížek, Pech, Ouřada, Gut
    Rytíři Kladno: Novotný (Jiroušek) – Kvapil, Staněk, Volráb, Šmatlák, Flachs, Veber, Zich – Šimek, Hašek, Bernat, Bláha M., Bláha O., Husarik, Rendla, Štrombach, Čermák, Sachr

    Rozhodčí: Kostourek – Fiala, Juránek