1:0
konec (0:0)
12.07.2018, 20:00 • Stadion Ernesta Pohla, Zabrze • 1. předkolo • Michal Břuchanský
Tipsport: 1.1 10.2 22.8 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.1 - 10.2 - 22.8
Górnik Zabrze – FC Zaria Balti
1:0
konec (0:0)
Branky: 87. Angulo
Karty: 37. Jimenéz (GOR), 53. Żurkowski (GOR) – 62. Jermak (ZRA) 90+2. Żurkowski (GOR)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 11:2. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 19:9.
Górnik Zabrze:
Loska – Wolniewicz, Wiśniewski, Suárez , Gryszkiewicz – Ambrosiewicz (81. Liszka), Matuszek (C), Źurkowski, Ryczkowski (46. Urynowicz) – Jimenéz (75. Wolsztyński), Angulo.
Náhradníci: Bielica – Nowak, Liszka, Michalski, Koj, Urynowicz, Wolsztyński.
Trenér:
FC Zaria Balti:
Livşiţ – Burlacu, Silva, Dumbravanu, Jermak – Da Silva (70. Bostan), Gómez – Conrado (81. de Oliveira), Gulceac, Patric (61. Ovseannicov) – Alexejev.
Náhradníci: Chiaburu – Rusu, Bostan, de Oliveira, Ovseannicov, Cemschi, Dros.
Trenér:
Rozhodčí: Glova – Ferenc, Adam (Všichni SVK)
Diváci:
Odveta: Zaria Balti - Zabrze 1:1
Pjunik – Vardar 16:00 1:0
Ventspils – Luftëtari 16:45 5:0
Čichura – Beitar Jerusalém 17:00 0:0
Rudar Velenje – Tre Fiori 17:30 7:0
Partizani – Maribor 17:30 0:1
KuPS – Kodaň 18:00 0:1
Levadia Tallinn – Dundalk 18:00 0:1
Riteriai – Irtyš Pavlodar 18:00 0:0
Narva – Željezničar 18:00 0:2
Balzan – Keşla FK 18:00 4:1
Lahti – Hafnarfjördur 18:00 0:3
Gabala – Niederkorn 18:00 0:2
Tampereen Ilves – Slavia Sofia 18:00 0:1
FK Liepāja – Häcken 18:05 0:3
Milsami – Slovan Bratislava 19:00 2:4
Ferencváros – M. Tel-Aviv 19:00 1:1
Famagusta – Laçi 19:00 2:1
Stumbras – Apollon Limassol 19:00 1:0
Neftçi Baku – Újpest FC 19:00 3:1
Derry City – Dinamo Minsk 19:00 0:2
Connah's Quay – Soligorsk 19:00 1:3
CS Petrocub – Osijek 19:00 1:1
Sofia – Riga FC 19:45 1:0
Široki Brijeg – Domžale 20:00 2:2
Racing FC – Constanta 20:00 0:2
B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 20:00 0:0
Zabrze – Zaria Balti 20:00 1:0
Engordany – Kajrat 20:00 0:3
Vestmannaeyjar – Sarpsborg 20:00 0:4
Shamrock – AIK Stockholm 20:05 0:1
Rudar – Partizan 20:15 0:3
Budućnost – Trenčín 20:30 0:2
Rangers – Shkupi 20:45 2:0
Spartak Subotica – Coleraine 20:45 1:1
Cliftonville – Nordsjaelland 20:45 0:1
Lech Poznań – Gandzasar 20:45 2:0
Hibernian – Runavík 20:45 6:1
Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi 21:00 1:1
Niš – Gżira United 21:00 4:0
Stjarnan – Kalju 22:00 3:0
81
81
75
70
61
46